Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradzcie mi jaki wybrać

Jaki jest najlepszy darmowy antywirus?

Polecane posty

Gość poradzcie mi jaki wybrać

Teraz mam PCTool,ale wcale nie działa,ciągle mi wyskakuje żeby aktualizować,a potem i tak jest że komputer zagrożony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie mi jaki wybrać
A aktualizujesz go?Niby powinien się sam,ale ogólnie jakiś jest u mnie dziwny bo nawet jak był świeżo wgrany to łapałam wirusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie mi jaki wybrać
Super :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie mi jaki wybrać
Heh,no ja nie mogę tego o sobie powiedzieć ;) Może najpierw spróbuję go zaktualizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadol
Kilka przykładów darmowych aplikacji - http://wirtualny-wojownik/najlepszy-darmowy-antywirus Ale nie spodziewajcie się cudów - zawsze to darmówka, więc pewne braki na pewno będzie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma najlepszych antywirow poniewaz ciagle powsyaja nowe i ciezko jest wykryc. Gdy firma wykryje nowe wiry to odrazu aktualizuj***aze wirusow ale zanim jego znajda to troche moze minac. Jak juz mam wybieraz anty wira pilecam antymalware bytes co prawda wersja trial ale jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak beda chcieli sie do ciebie wbic to o tak to zrobia bo pewnie masz pirackiego windowsa i nie masz nowych łatek i firewall'a . Nawet jak bys to wszystko miala to i tak przez glupote ludzka sie wbija do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×