Odpowiedz na ten temat

Jaki jest śluz przed miesiączką????

• śluzzzzz 2005.12.27 [10:44]
    powiedzcie mi jak moze wyglądać śluz przed miesiączką? czy jest biały , czy przezroczysty????/ dzięki
  • śluzzzz 2006.01.14 [12:35]
    a czy możliwe jest ze w czasie dni płodnych miec nieprzezroczysty śluz??? czytalam ze w czasie plodnych dni śluz powinien być przezroczysty...no ale kazda kobitka przeciez inna jest wiec jak?
  • lalllka 2006.01.14 [18:52]
    ja mam przez tyidznie taki ajk plodny potem sucho2dni i okres...
  • babeczka80 2008.10.24 [16:13]
    ja wczoraj mialam dostac okres ale go nie ma ,mam biały śluz i bolą mnie piersi i podbrzusze ...co to moze byc prwie nigdy mi sie nie spóźnial okres
  • NiuniaM 2008.10.24 [17:06]
    PRZEd miesiączką nie powinnas miec specjalnie rzadnych uplawow , niewielka ilosc sluzu bialawego ale nie serkowatego i nie cuchnacego moze znajdowac sie na majtkach, ale dni plodne wogole nie maja nic wspolnego z miesiaczka. ... JEsli amsz pdoejrzenia ze to nie jest normalna wydzielina mozesz tuz po miesiaczce udac sie do lekarza.
  • ja maam 2008.10.25 [13:45]
    przed miesiączką strasznie dużo białego śluzu. Ale jest gęsty tak jak na dni płodne, tyle że biały. A ilość ? Tyle samo co na dni płdne usmiech.gif Taką mam karmę usmiech.gif

• monika800 2008.10.25 [13:48]
    ja mam taki wodnisty i jest go sporo, okres mi sie spoznia 1 dzien, ale mysle ze w koncu przyjdzie oczko.gif
  • bleeehhhh 2008.10.25 [13:49]
    ja tam zawsze mam sporo sluuuzu, teraz niby mam dni plodne a sluz jest bialo-kremowy, gesty, ale nie wiem czy to normalne, bylam u gin. i mi powidziala zeby niczym sie nie przejmowac, w sumie poza byciem czesto mokra... nic mi nie dolega, nie picze, nie pachnie.. ale ilosc jest zaskakujacapechowiec.gif heh.....
  • ja maam 2008.10.25 [13:53]
    mi się tak porobiło dokąd zaczęłam brać CLO. Wcześniej, to aż tyle go nie było.
  • jajajajajajajaa 2008.10.25 [15:55]
    no właśnie niektórzy pisza że biały sluz jest pewną oznaką ciąży jeśli następuje po dniach płodnych, a ja przecież mam go zawsze przed okresem.. teraz moze mniej niz ostatnio ( i troche żółtawy tez bywa) ale w ostatnim cyklu lalo mi sie praktycznie caly czas a jakos w ciąży nie byłam...
  • irma... 2009.02.13 [09:47]
    Ja bialy sluz u siebie zauwazylam po dniach plodnych i jest on nadal a to juz 28dc,cykle mam 31 dniowe.Widocznie tak jest...ale tez zastanawiam sie nad ciaza...ale u kazdej kobiety jest inaczej...
  • alexia0806 2009.03.04 [21:43]
    dziewczyny dzis jest moj 30d.c. mam wrazenie ze mam duzio sluzu mierze temperature w pochwie i jest on caly klejacy nawet kremowy czy nie bawem dostane@ czy to sluz taki w ciazy-co by mnie ucieszylo cos moze wiecie na ten temat

• emil 2009.03.06 [10:29]
    Mam dokładnie to samo-przedwczoraj powinnam była dostac okres,brzuch mnie bolał sporo więcej niz w tych dniach i od kilku dni mam tylko biały lepki śłuz a okresu zero.Ten bból w tym cyklu to juz drugi raz-byłam z tym wcześniej u ginekologa.Nie umial okreslic na tamtym etapie czy to pęcherzyk ciążowy czy cysta.Dostałam pregnyl na wszelki wypadek.Dopiero pierwszt miesiąc staram sie o drugiego dzidziusia a juz jest nerwowo.Wvczoraj moja przyjaciółka po 3 latach starań pochwaliła mi się ciążą usmiech.gif Radośc wielka,i presja też się zwiększyła.Robiłam test przedwczoraj-czyli przed terminem okresu.Nic nie wyszło.Lekarz kazał zrobic test dwa tygodnie po terminie spodziewanego okresu.Jak myslicie jest szansa że jeszcze cos z tego wyjdzie?Zawsze przed okresem miałam suche dni więc zastanawia mnie ten biały śłuz.Kurcze na siłe szukam potwierdzenia ze to może juz dzidzi...
  • vademecum 2009.03.06 [13:20]
    w trakcie jajeczkowania powinno być śluzu dużo o konsystencji jaja kurzego lub nawet rzadkiej galaretki, przed samym okresem jest sucho. Miałam przed okresem biały śluz (dość dużo) kiedy się okazało, że jestem w ciąży

• Madzialenka1985 2009.03.18 [09:26]
    Ja mam 7 dni do @ a śluz taki przezroczysty brzuch i piersi pobolewają takze nie wiem czy to ciąża bardzo bym chciała ale czuję się na @! smutas.gif
  • Madzialenka1985 2009.03.18 [09:27]
    vademekum a ile miałaś sucho przed @ ile dni napisz proszę!
  • klaudyssska 2009.04.01 [18:26]
    kurde dziewczyny mi sie juz 2tyg spoznia okres i moj sluz jest bialy troche go czasami duzo boje sie ze to ciąza smutas.gif bo narazie jestem za mloda na dzidziusiausmiech.gif i sa grudki male biale nie wiem co tosmutas.gif bu

• natalleczka21 2009.04.03 [08:05]
    Witam ... mam pytanie ... sluchajcie ... juz kolejny miesiac z rzedu spoznia mi sie okres w poprzednim miesiacu spoznil mi sie 2 dni ... w tym miesiacu spoznia sie juz 3 dni .,.. moja tez pod pacha wacha sie od 37,0 do 37,2 a w pochwie od 37,1 do 37,6 bola mnie piersi mam je nabrzmiale i od dwoch tygoni sie powiekszyly mam liczne widoczne zylki na piersiach jajniki mnie bola ale najbardziej prawy ...
  • natalleczka21 2009.04.03 [08:06]
    acha zapomnialam dodac ze sluz mam lepiacy sie kolor przezroczysty i bialy
  • Cornelia123456789...xD 2009.04.03 [08:10]
    A ja dostałam pierwsza miesiączkie 5 dni temu i już mi się kończy. Muszę kupić wkładki tylko mama mi nie każęsmutas.gif
  • zrozpaczona88 2009.04.14 [09:47]
    ja nie wiem jaki jest śluz nigdy tego nie obserwowałam. Ja teraz mam taki biały i jest go mniej niż zawsze okres spóźnia mi się już 8 dni co robić???? żadnych objawów miesiączki też nie mam. Robiłam test i wyszedł negatywnie o co chodzi/???
  • zrozpaczona88 2009.04.14 [09:49]
    ja nie wiem jaki jest śluz nigdy tego nie obserwowałam. Ja teraz mam taki biały i jest go mniej niż zawsze okres spóźnia mi się już 8 dni co robić???? żadnych objawów miesiączki też nie mam. Robiłam test i wyszedł negatywnie o co chodzi/???
  • zrozpaczona88 2009.04.14 [09:54]
    proszę odpiszcie mi czy to możliwe że jestem w ciązy????
  • cosmobella29 2009.05.22 [14:09]
    ja tez zamiast miesiączki mam gęsty biały sluz, czasem czuję jakby mnie pobolewał brzuch ale okresu nie ma, cykl mam nieregularny. Piersi nie mam nabrzmiałych ani nic w tym stylu, ale okresu jak nie ma tak nie ma :/ czytałam że taki sluz zwiastuje nadchodzący okres i cały czas czekam...miała któraś z was podobnie?????????

• petitek90 2009.07.24 [11:26]
    Bojąca..... powiedz mi jak mogłaś zajść w ciążę jesli nie masz okresu ani nie uprawiałas jeszcze sexu??? To jest naprawde niemozliwe.. zajsc w ciaze moze kobieta ktora ma okres i współżyje z mężczyzną... ale pamietaj jesli kiedys dostaniesz okres i bedziesz miała zamiar współżyć Nigdy nie zapominajcie o zabezpieczeniu.. ja nie raz ryzykowałam a potem był wielki strach ze moge byc w ciazy .usmiech.gif
  • pati90 2009.07.24 [11:30]
    witamoczko.gif mam pytanie mam 19 lat współżyje z chłopakiem od dluzszego czasu.. zdarzało się nam współżyć bez zabezpieczenia ale był to stosunek przerywany.. dziś miałam dostac okres ale wczoraj wieczorem zauwazyłam ze z pochwy wydobywa mi sie bardzo rzadki (wrecz plynny) śluz o koloże białym z widocznymmi przeźroczystymi kawałeczkami... naczytałam się tutaj dużo i sama nie wiem czy okres mi sie spozni czy tez to ciążą.. miesiac temu okres dostalam o 3 dni za wczesnie, jest mozliwosc zeby teraz mi sie spoznil??? zazwyczaj przed okresem mialam dni suche.. aha chce jeszcze zaznaczyc ze 3 dni temu mialam sluz brązowawy a teraz jest ten biały... prosze pomożcie..
  • pati90 2009.07.24 [11:31]
    poprawiam się "koloRZe" to chyba z nerwów robie byki ortograf..usmiech.gif
  • nanaluna 2009.08.13 [13:32]
    Witam mama takie pytanie chłopakowi poleciała sperma na moje majtki i sie pytam czy moge byćw ciązy? zaznaczam jeszcze że to było jakieś 4 tygodnie temu moze 3 i nie miałam dni mokrych przed okresem a okres mam za kilka dni
  • mloda 1112145 2009.08.19 [21:44]
    kurde.ostatni okres mialam w czerwcu. od jakiegos czasu bolą mnie piersi o okolice podbrzusza... a na majtkach mam ciągle przezrczystą wydzieline czy to normalne.????
  • pb 2009.08.22 [20:06]
    mam 12 lat nie mam jeszcze okresu mam biały sluz który sie nie klei boli mnie tam troche nizej brzucha i czasami plecy troszke wyzej niz zadek piersi mnie bolą lae dosc zadko mam zle samopoczucie czy to są objawy okresu???????
  • Wernia3 2009.12.18 [15:06]
    Hey mam 11
    przez jakieś 2 tygodnie miałam śluz teraz wyskakują mi plamy na twarzy czy tuo już to

Odpowiedz na ten temat