Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ripatipitui

JAKI KOLOR WŁOSÓW JEST NAJŁADNIEJSZY? GŁOSUJCIE I WYRAŻAJCIE TU SWOJE OPINIE!

Polecane posty

Gość kalinnnnnnnnnnnrrrnka
według mnie, to zależy od gustu czlowieka, ja wybieram raczej odcienie ciemne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123425
Mi tez podobaja sie raczej ciemne kolory. Blond to juz przezytek;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluptaska milaska
co sadzicie o rudych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona9871873283
ja glosuje na blond....................faceci wola blondynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond kobieta
najlepiej mi w tym kolorze Wszystko zależy od urody,jednym lepiej w jasnych inne w ciemnych. Jedynie czarne mi się nie podobają,chyba,ze naturalne:) Farbowane na czarno wyglądają wyjątkowo tandetnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmvmvm
blond taki jaki ma teraz katherine heigl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to tandetne
nienawidze rudych włosów, dla mnie to obłęd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrincessa
Nie zgodze sie z tym ze mężczyżni wolą blondynki, bywa różnie, ale jednak! Włosy blond, nie są może znowusz jakie brzydkie, ale niestety, te częste rozjaśnianie ich przez was doprowadza mnie do obłędu, dziewczyny, czy wy nie widzicie, że wyglądacie jak z roztrzaskanym jajem na głowie, jak jakieś zółtowłose. Postawcie na naturalność, a nie łaciatę głowe, jak to u wielu blondynek widziałam, co do odcieni rudych to nie są one brzydkie jak wskazuje na to sonda, są one ładne, ale jeśli nie są odcienia marchwiowego, bądź zółto marchewkowego! no a czarne, jak to czarne, wygląda się w nih jak nawiedzona wiedźma. Ja osobiście, (chodź to nie mój kolor) najbardziej lubie brązowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brown sugarr
Wg mnie najladniejszy jest braz. Czarny tez mi sie podoba, ale pod warunkiem, ze jest naturalny (Hinduski maja pieeeeeeekne wlosy!) Blond tez jest ok, ale ten bez odrostow i nie taki chamski platynowy ani zolty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona9871873283
ja akurat jestem naturalna blondynka i bradzo podoba mi sie moj kolor.....................farbowany blond mi sie nie podoba tak samo jak farbowany zcarny bo wyglada to ohydnie i sztucznie...................ale naturalne blond wloski sa sliczne moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihih THE POWER OF BLOND
a ja sie farbuje na blond u super fryzjerki i wygladam rowniez super;))Moj mezus kocha moje blond farbowane włoski,wiec zalezy kto jak robi-utleniaczem w domowym zaciszu w zyciu bym nie zrobila...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joellla
Moj chlopak powiedział kiedys w żartach,l że sie ze mna ożeni jak wroce do blondu(jak sie poznalismy bylam blondynka a po roku strzelilam sobie ciemny brąz)I rzeczywiście , po wielkich trudach wrocilam do jasnego blondu i teraz jestem jego zona:) I powiem tam, faceci wola blondynki. Jak mialam ciemne wlosy tez widziałam zainteresowanie płci przeciwnej, ale jak mam blond to dwukrotnie wieksze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna Krystyna
do kitu ta sonda spodziewałam si szerszej palety, a nie tylko cztery i to ledwie opisowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem najładniejsze
są brązy, zwlaszcza takie kasztanowe odcienie. Rude też lubie ale na ruych dziewczynach, kobieta musi mieć urodę do tego aby jej było ładnie. Tak samo z blondem, nie lubie tego koloru, na poczatku jest ładny a później w miarę upływu czasu dają o sobie znać odrosty no i płowienie lub zielenienie tego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laudinka
Ja wole ciemne kolory, nie mam nic porzeciwko jasnym, nie zgadzam się z tm ze mezczyźni wolą blondynki, jestem w tm doswiadczona bo pracuje w redakcji gazety, i jakieś 2 lata temu robiliśmy sądę uliczną dla mężczyzn, o tej tematyce, blond i brązowy były mniej więcej na równi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale czemu tak dziwnie piszecie...ze jak blond to tylko naturalny..czarny to tylko naturalny..ale braz to juz moze byc farbowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuyuy
CIEMNY BLOND, JAK DLA MNIE NAJŁADNIEJSZY :) i na zdjeciach pieknie wychdozi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne jest to by kolor nie wyglądał sztucznie, i nie było odrostów, wtedy nawet \"jajecznica\" i rude, i czarne, i brązowe będą ładne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Prawda
Sama jestem blondynką i uważam, że nie wszystkie blondynki są głupie!! Przejeło się to od głupich żartów. A taka prawda, że brunetki zazdroszczą nam urody!! Wzorujecie się na kimś typu doda, która się na dodatek farbuje!! NIE JEST BLONDYNKĄ!!!!! Farbowane blondynki zazwyczaj są puste (nie chcę nikogo obrażać!!). Brunetki i rude też mają ładny kolor, w sumie każdy jest ładny, o ile jest naturalny i nie przesadzony!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgala123
Ja uważam że kolor blond jest bardzo ładny bo sama takie mam i ja lubie wszystkie kolory procz rudego (ale farbowany jest sliczny) bo ja mam kolezanke ruda i jest bardzo wredna. A blondynki nie sa glupie ja zawsze bylamm najmadrzejsza i znam wiele blondynek madrych a ten kto napisal do nas jajecznica jest totalnym zerem. Kasztanowy blond i ciemne kolory sa najladniejsze moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście malowałam się na wiele różnych kolorów, ale zdecydowanie najbardziej podoba mi się mój NATURALNY BRĄZ :) Żałuję tych wszystkich malowanek i czekam aż moje włoski odrosną i znów będą naturalnego koloru :) GŁOSUJĘ ZA BRĄZEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ghgala123
ale ten ktoś nie napisął,że WSZYSTKIE blondynki mają na głowie jajeczniczę.Jemu/jej chodziło o te sztuczne żółte blondy,czesto z ciemnymi odrostami:oWtedy taki farbowany,żółty bloind naprawdę wygląda jak jajecznica:oWiem bo sama kiedyś uparcie robiłam sobie blond pasemka na moich ciemnobrązowych włosach(czego dzisiaj żałuję bo mi kompletnie nie pasowalo i zniszczylam sobie wlosy:o))Z czasem te pasemka żółkły i włosy przypominały jajecznicę lub kurczaka:P jak ktos ma ładny blond kolor i zadbane wlosy to nie wyglada jak jajecznica ale po prostu NORMALNIE,ŁADNIE!! A ja zagłosowąłam na brąz;)Pozdrawiam wszystkie kobietki bez względu na kolor włosów🌻Naparwde nie ma sensu sie klocic,ktory kolor jest najladniejszy lub kogo wola faceci bo KAZDY kolor jak jest zadbany,dobrany,pasujący do typu urody jest piekny a ile facetow tyle opinii;)Kazdy facet woli co innnego,niektorzy wolą nawet facetów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRĄZOWE TO TANDETA
Najbardziej podoba mi się rudy lub bordowy bo są orginalne brązowe włosy to tandeta przereklamowane czarne też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond :D naturalny słoneczny, gwoli ścisłości nie platyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgt-watchman
NIE MA OHYDNIEJSZEGO KOLORU NIŻ BRĄZ.BLEEEEEEEEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkaaa
Z czerni hebanowa czerń, z blondów wszystkie naturalnie wyglądające zadbane i niespalone! z Brązów czekolada i ciemna czekolada, mokka. Ogólnie najbardziej mi sie podobają ciemne blond włosy. Rzadko która kobieta teraz nosi taki ładny ciemny blond naturalny na głowie. a szkoda;) bo sa piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×