Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

JAKI KRAWAT ???????

Polecane posty

do granitowego garnituru koszula nietypowa - mankiety kołnierzyk biale, reszta biala w niebieskie prażki ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......
to może ja napiszę, że mój chłop do granatowego garnituru lekko w prążki do do koszul w odcieniu niebieskawym(czy to prążki czy nie) zakłada krawat w ukosne paski wąskie niebiesko, żółto granatowo..więcej nie pamiętam.Podkreśla to niebieski kolor jego oczu. ale tak naprawdę to ten krawat pani w sklepie dobrała i myślę ze ekspedientka przeszkolona najlepiej Ci pomoże w tym wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezko powiedziec bo
krawaty maja tyle wzorow i kolorow, ze musialabys pokazac konkretne sztuki moim zdaniem ladnie bedzie wygladalo cos w odcieniach stalowo-szarych, zimnej zieleni, zgaszonego fioletu-przy okazji bedzie modnie na upartego, jesli chcesz zeby bylo oryginalnie to mozna i musztardowy albo rozowy zalozyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaPauza
jak koszula nietypowa, to może krawat też jakiś nietypowy? Kwiaty, prążki albo cos w tym guście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gładki ciemnoczerwony lub gładki ciemnogranatowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolajewa
Ja byłabym do takiej koszuli za krawatem gładkim czyli klasyka bez wzorków, albo za krawatem w kwiaty, z takich delikatnych, ale ładnie przykuwających uwagę. Coś w tym stylu możesz znaleźć w buncie - polska marka, mają ciekawe pomysły na zmianę roli nudnego krawata w cos fajnego, z gustem. http://bunta.pl/ - zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do koszuli w prążki wybrałabym coś gładkiego, monochromatycznego w chłodnej kolorystyce. Jeśli ma być oryginalnie to faktycznie róż, kiedyś widziałam krawat w żółte kaczuszki jak ten z serialu "How I met your mother" xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arendelka
Teraz jest tyle fajnych krawatów... Zajrzyj sobie chociażby na http://www.galante.pl/krawaty-i-muchy wybór jest bardzo duży więc na pewno coś ci wpadnie w oko. Ja muszę jakiś krawat zamówić dla mojego faceta na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrek55
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości krawatów do garniturów czy smokingów to osobiście polecam bardzo dobrej jakości ofertę sklepu Xao gdzie kupicie świetne krawaty http://xao.com.pl/krawaty/ bardzo bogata oferta w dobrych cenach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Zajrzyjcie do sklepu Pako Lorente, krawaty są bardzo oryginalne i nie spotykane, ja kupiłem aż 4 i jestem bardzo zadowolony :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×