Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki krem do twarzy dla cery naczynkowej

Polecane posty

Gość gość

Bedzie najlepszy? Mam sucha skórę i nigdy nie potrafię dobrać sobie kremu, szczegolnie na taka pore roku gdy robi sie coraz chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepszy jest ziaja med trądzik różowaty. O dziwo - dla mojej czerwieniejącej cery lepszy jest niż ta seria ziaja med dla cery naczynkowej. Tylko nie mam pewności jak on będzie działał na suchość Twojej skóry, może być za lekki. Na noc dobrze używać jakiegoś emolientu - mocno nawilżają - np mediderm, albo physiogel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraG
Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką leku o nazwie Mirvaso, usuwa z twarzy te obrzydliwe żyłki. Nie myślałam, że coś takiego kiedykolwiek powstanie z tego co wiem na rynku nie ma drugiego takiego leku bo od lat próbuję się pozbyć tego buraka z twarzy a tu lekarz mi ostatnio mówi, że właśnie coś takiego się pojawiło. Myślę, że warto choćby spytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najczęstsze działania niepożądane związane ze stosowaniem leku Mirvaso (mogące wystąpić u więcej niż 1 na 100 osób), zwykle występujące z nasileniem od łagodnego do umiarkowanego, to rumień (zaczerwienienie), świąd (swędzenie), rumienienie i pieczenie skóry." I 180 zł za małą tubkę... Pomijam już fakt, że to jest LEK dla skóry z trądzikiem różowatym, a nie kremik do stosowania wg swego widzimisię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhaklas2
Poczytaj sobie o chorobach o których chcesz rozmawiać potem pisz a raczej kopiuj-wklajaj, czytaj-pisz, ta kolejność Ja jestem bardzo zadowolona bo miałam bardzo poważny problem z częstym czerwienieniem skóry na policzkach (mam tak od kilku dobrych lat), teraz mogę sobie z tym jakoś poradzić. polecam bo to coś bardzo skutecznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskuna2
hhaklas2@ brawo! też tak myślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie muszę czytać, ja sobie dałam to wcisnąć... KOSZMAR!!! Wyglądałam, jakby mnie ktoś we wrzątku wykąpał, pół dnia nie mogłąm się ludziom na oczy pokazać!!! to nie powinno być dopuszczone do sprzeaży!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki do pielęgnacji powinny mieć właściwości uszczelniające i wzmacniające naczynia. Najlepiej, gdy będą bogate w: wit. K, PP, C , ekstrakt z arniki górskiej, ekstrakt z miłorzębu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam pharmaceris N i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po Pharmeceris z wit K wyladowalam w niedziele u dermatologa z polowa twarzy spuchnieta tak,ze ledwo oko moglam otworzyc. Poza tym probowalam roznych kosmetykow i drogich i tanich i wlasciwie nie znalazlam nic. Kiedys dawno temu Soraya miala serie dla skoy wrazliwej z d pantenolem. To bylo tak swietne,ze sam tonik powodowal ulge jakby sie kazdy miesien twarzy rozluznial. Ale szybko sie zcwanili i zmienili formule, pewnie mniej d pantenolu daja, bo zero rezultatu. Podobnie flos-lek mial dosc dobra serie do naczynkowej. Wraz ze zmiana dozownika zmienil sie sklad - tez na gorsze. Nie wiem czy jest jakas firma ktorej nie probowalam, niektore troche mniej szkodza. Ale wydaje mi sie,ze przede wszystkim powinno sie zrezygnowac z mycia twarzy woda - ja tak nie potrafie, niestety, bez wody i piany czuje sie niedomyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larissa92
Dla osób z problemem skóry naczynkowej proponuję poczytać o Mirvaso, bardzo dobry lek przeciw objawowy, działa już po 30 minutach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yctatidul1988mtamp
Kosmetyki do pielęgnacji powinny mieć właściwości uszczelniające i wzmacniające naczynia. Najlepiej, gdy będą bogate w: wit. K, PP, C , ekstrakt z arniki górskiej, ekstrakt z miłorzębu. Jasne http://517.at/go/bQnP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proponuję przestać spamować tym g****aso. Dziadostwo kosztuje majątek (200 zł za malutką tubkę), a bardzo często działa wprost przeciwnie (w tym u mnie, po użyciu tego wyglądałam, jakby mnie ktoś we wrzątku wykąpał, a wcześniej już całkiem ładnie miałam naczynka przygaszone... KOSZMAR!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamrecraitrat1976kdawt
ja nie muszę czytać, ja sobie dałam to wcisnąć... KOSZMAR!!! Wyglądałam, jakby mnie ktoś we wrzątku wykąpał, pół dnia nie mogłąm się ludziom na oczy pokazać!!! to nie powinno być dopuszczone do sprzeaży!!! Jasne http://tombstonehistorians.com/yourls/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranttka22
Nie wiem o co chodzi ja wcieram i jest wporzo. Może masz alergię? Wtedy to faktycznie możesz mieć twarz czerwoną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj z glacier z sensilis, mnie inne kremy podrażniały a na tym cera wygląda bardzo ładnie. można poczytać więcej na kremynazime.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle zabiegi laserowe powinny być skuteczne w usuwaniu naczynek. Polegają na kontrolowanym uszkodzeniu naczyń odpowiednio dobrany laserem naczyniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimkiwi
Ja używam Mirvaso i mam ładniutką skórę, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o Przestań spamować tym goownaso!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewra33
Wspomniany Mirvaso jest bardzo skuteczny na tę przypadłość, nie rozumiem skąd ta antykampania ! Ktoś chyba boi się że to komuś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ty masz problemy z emocjami ziomuś :((( Idź sobie trochę potrzep a potem wróć do romowy:(( Jak chce pisać o leku który mu pomaga to ma takie prawo... po to są te wątki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierrrdalaj spamóóówo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasilij2882
Moim zdaniem to rewelacyjny lek dla ludzi z problemem rumieniącej się buzi, polecam bo bardzo szybko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi222
Mirvaso to genialna opcja jeśli chodzi o cerę naczynkową. Dzięki temu że go odkryłam nie muszę już się chować po kątach tylko normalnie wychodzę na miasto:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!! Przestań spamować tym goownaso!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszczelnia i wzmacnia naczynka krwionośne, redukuje rumień i zaczerwienienia. Badania aparaturowe potwierdziły zmniejszenie widoczności drobnych naczynek krwionośnych już po 2 tygodniach od rozpoczęcia stosowania kremu oraz wzrost nawilżenia skóry o około 26% po 5 godzinach od zastosowania. Skóra jest natłuszczona, nawilżona, zrelaksowana, naczynka uspokojone. Koloryt jest wyrównany, zaczerwienienia zredukowane. Skłonność do pękania naczynek zminimalizowana. http://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_pharma/302,krem-poltlusty.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×