Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mareczek1988

jaki krem do twarzy?

Polecane posty

Witam, kupiłem dzisiaj takie cos: http://www.nokaut.pl/oferta/dax-perefecta-no-problem-antytradzikowy-zel-men-do-mycia-twarzy-z-mikrogranulkami-arbuz-wapn-alantoina-poj-150ml-dla-mezczyzn.html no i chce do tego dobrac jakis krem, nie mam duzo pryszczy, niekiedy mi wyskakuja, problem tkwi w tym ze nie wiem jaki krem kupic stosuje NIVEA SOFT no ale mysle ze to nie najlepszy pomysl, potrzebuje jakiegos kremu, bo codzinnie po umyciu twarzy tym zelem bede chcial smarowac jakims kremem bo jak nie posmaruje robi mi sie taka jakby cera ze skorkami i mi tak jakby twarz sciaga bardzo nieprzyjemne uczucie do tej pory mylem twarz zelem do ciala i pozniej nakladalem krem nivea soft, z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a używałeś do twarzy balsamu Nivea po goleniu dla mężczyzn? Taki w białym szklanym opakowaniu - sporo osób sobie chwali ten produkt. Bardzo dobrze nawilża i niweluje uczucie ściągnięcia na twarzy :) a odnośnie żelu do mycia buzi - proponuję wybrać jakiś z apteki albo po prostu spytać się farmaceuty jaki by Ci doradził :) ten typu żel, który Ty kupiłeś, nie wydaje mi się, aby był jakąś rewelacją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o rewelacje, napewno lepiej myc takim zelem niz zelem do ciala ;) nie mam nie wiaodmo jakich pryszczy niekiedy mi wyskakuja, male blizy mam po pryszczach ale prawie ich nie widac znikaja po jakims czasie, ale codziennie rano przed wyjsciem na uczelnie stosowac ten balsam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigs
jak już chłopie kupił, to że tak powiem musztarda po obiedzie. nie rób z siebie baby, bądź twardy a nie miętki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za reke z bezczelnoscia
flos lek. szalwiowy zel do cery tlustej i tradzikowej. REWELAcJA. i tanio okolo 7-8 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata444
Mam wrażliwą skórę i praktycznie niewielu kosmetyków mogę używać. Parę lat temu znajoma przywiozła mi próbki japońskich kosmetyków i to był przełom bo w końcu znalazłam coś co mnie nie uczulało! Do dziś jestem zachwycona. Z tego co się orientuję to największy wybór mają w http://www.coletia.eu i u nich od lat kupuję bo mają dobre ceny i pewny towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam argan face oil. do cery suchej jest idealny i w ogole jak ktos wrocil z wakacji to fajnie nawilza taka przeusszona od slonce cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×