Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taaaaaaaaka jednaaav

JAKI KREM NA ROZSTĘPY PO CIĄŻY??

Polecane posty

Gość taaaaaaaaka jednaaav

pytanie do Mam jak wyżej, jakie stosujecie kremy no i czy są skuteczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila widzialam taki topik ale chodzi ci o taki zeby smarowac rozstepy jak juz sa? wydaje mi sie ze z takimi to juz niewiele mozna zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaka jednaaav
dokładnie, chodzi mi o sposób na juz istniejące rozstępy które niestety pokazały się pod koniec ciązy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
oj trzeba sie było profilaktycznie smarować codziennie, mi to pomogło i nie mam nic, a jak już masz, to nic z tym nie zrobisz, wydasz fortunę na kremy ale to nie pomaga, jedynie drogie zabiegi. a tak to rozstepy moga jedynie stac sie bledsze z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
Paulina jej juz nie potrzebne rady,ze trzeba bylo sie smarowac...po fakcie:-O a to i tak nie zawsze pomaga bo to jest uwarunkowane genetyka ,rozciagliwoscia skory itp:o autorko mnie pomaga eveline ,zarowno na cellulit taki jak i ten na rozstepy ,sa gladsze i bledsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam Pharmaceris na istniejące rozstępy. Niestety niewiele mogę napisać, bo trzeba używać go minimum 2 miesiące, ja go mam od około miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaka jednaaav
paula smarowałam się całą ciążę, jednak rozstepy pojawiły sie pod koniec jak brzuszek się obniżył.. na brzuszku nie mam nic, niestety rozstępy są na biodrach no własnie kupilam sobie pharmaceris na juz istniejące rozstępy i stosuję ale dopiero od około tygodnia a czy słyszałyście może o takim kremie jak no-scar? stosował ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaka jednaaav
no właśnie ten no-scar jest na blizny, ciekawe czy byłby dobry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ten laboo
kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leticia Calderon
Najlepszy na istniejące już rozstępy jest kolagen naturalny. Kosztuje trochę, ale efekty niesamowite. Rozstępy są praktycznie niewidoczne, a stosuję go od 3 m-cy! Także ja myślę, że warto zainwestować raz a dobrze, niż kupować jakieś badziewia typu maść cepan czy inne świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leticia Calderon
Ja go sobie przywiozłam zza granicy, tam kosztuje grosze. Na allegro widziałam, ale cena.. ok 300zł Myślę jednak, że warto :) Chciałam jeszcze dodać, że ja ten kolagen zaczęłam stosować 1,5 roku po porodzie, więc te rozstępy nie były już takie świeze. No, ale wczesniej nie wiedzialam, że istnieje cos takiego jak kolagen :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po ile kolagen
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani smarowanie sie przed
ani po nic nie da... Jak rozstepy maja sie pojawic to sie pojawia, czymkolwiek by sie kobita nie smarowala... No a potem to juz w ogole zadne smarowidla nie pomoga ;) Trzeba pokochac ;) Jak wlasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest labo
kosztuje okolo 350 zl kuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia, ja nie mieszkam w Polsce tylko wlasnie zagranica. Czy preparat, ktorego uzywalas byl jakiejs konkretnej firmy czy po porstu wystraczy,ze kupie sobie w aptece jakikolwike kolagen naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra2011
kolagen to ściema, lepiej działa olej np arganowy lub kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się smarowałam całą ciążę, do ostatniego dnia nie było widać żadnego rozstępu a po porodzie zauważyłam, że mam wokół pępka "słoneczko" (tak se to nazywam bo tak to wygląda są to białe i gładziutkie rozstępy, widoczne na ciemnym brzuchu. też szukam na nie sposobu, ale w te kremy jakoś ciężko mi uwierzyć... No i przez cesarke brzuch mam do tej pory duży...jakbym w 4 miesiącu była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguśkal.
Witam, ja z rozstępami od niedawna mam do czynienia. Myślę, że dobry krem załatwi sprawę. Kupię sobie jeden z polecanych preparatów z tej strony http://rozstepykosmetyki.pl/ i mam nadzieję, że efekty szybko przyjdą. Może w niedługim czasie moje czerwone rozstępy wreszcie będą niewidoczne. Spróbuję tego kremu Revitol, ponieważ moja dobra znajoma go używała i rozstępów po ciąży niemal się pozbyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ja mialam idealne cialo przed ciaza, piekny, plaski i umiesniony brzuch, cwiczylam, uzywalam kosmetyki. W ciazy wszystko szlo mi w brzuch, pod koniec mialam taki jak na bliznieta choc bylo jedno dziecko, za to duze, mialam duzo wod plodowych a jestem filigranowa, w ciazy przytylam 13 kg. A rozstepy wyszly mi na calym brzuchu, na biodrach mimo, ze cala ciaze dbalam o pielegnacje brzucha. wiec to nie zawsze zalezy od zlej diety i tycia nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia-mao
Ja używałam kremu BIO-OIL i powiem wam że nic nie mam rostępy znikły on kosztuje około 40 zł i trzeba go stosować przez 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiechnięta bladolica
rozstępy temat rzeka :) , trochę trzeba z nimi walczyć a trochę się zaprzyjaźnić żeby nie sfiksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubilam rozstepy
witajcie :) w ciazy smarowalam sie natluszczajacymi kremami i dawaly tylko efekt do czasu w 8 miesiacu,mimo kremow, pojawily mi sie rozstepy.pod koniec ciazy wygladalo to juz jak wielka skorupa-rana ale nadal smarowalam. w ciazy przytyłam tylko tyle co brzuch, w biodrach czy udach nic nie przybylo i jak urodzilam to wrocilam do swojej poprzedniej wagi a nawet wazylam mniej niz przed ciaza. po porodzie, po jakims czasie zobaczylam ze mam takze rozstepy na posladkach-gorze ud i na biuscie. smarowałam masciami, zaakceptowalam je i mam je juz od 3 lat :) sa drobne, geste i bardzo blade. teraz dochodze do wniosku ze jednach chcialabym ich chociaz troche sie pozbyc, by sie podbac sobie i facetowi :) poradzcie cos wydajnego i chociaz troche skutecznego. moje "wady" sa blade, biale pod swiatlo, pod palcami prawie ich nie czuc ale sa widoczne i chyba zaczyna mi to ciut pszeszkadzac albo jest to chcec ulepszenia czy zmiany siebie na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po pierwszej ciąży zero,rozstępów a po drugiej wyszło,mi troche na brzuchu i to 2tyg po porodzie mimo tego,ze sie codziennie smarowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×