Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherry fresh!:D

jaki laptop?

Polecane posty

Gość cherry fresh!:D

Witam. Zamierzam kupić laptopa (cena do 2.500zł). Niestety zbytnio się nie znam, a w sklepie miałam wrażenie że gościu wie tyle co ja, tylko czytał parametry a na pytania nie potrafił opowiedzieć.. Jaki notebook moglibyście mi polecić? Nie chce żeby po roku się zawieszał albo psuł:) z góry dziękuję za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo bango
z procesorem i5 lub i7 i pamięć RAM min. 2 GB a najlepiej 4 GB reszta ma mniejsze znaczenie, wystrzegaj się raczej marki Acer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo bango
a do czego może być laptop? bo przy budżecie 2,5 tys. chyba nie do grania?? głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
a co nie tak z marka Acer? Laptop ma być do pisania prac, robienia projektów, internetu itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
może ktoś z was poleci mi konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze jeśli nie potrzebna ci mobilność to do takich prac lepiej kup PC gdyż PC ma lepsza ergonomię pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo bango
a ty nie rozumiesz, że ona chce laptopa a nie PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
PC odpada.. Potrzebny mi laptop dlatego że kompa musze mieć przy sobie a PC raczej nie będę ze sobą nosić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
bingo bango czemu nie Acer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bingo bango -> bo już nie raz spotkałem osoby które kupiły laptop a potem coś im nie działa bo za słaby, trudno części zamienne dostać albo aby podpiąć do TV potrzeba specjalnych drogich kabli. autorko bierz Lenovo lub Dell na inne nie patrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
oj chyba jednak tu nie znajdę do końca odpowiedzi na moje pytania.. Dziękuję za rady:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo bango
Acery słyną z awaryjności ponadto w razie awarii, aby nie stracić gwarancji, trzeba naprawiać w autoryzowanym serwisie, a najbliższy znajduje się w czeskim Brnie. serwis ma 3 tyg. na naprawę + czas przesyłki w obie strony = możesz pozbyć się sprzętu na 1,5 m-ca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
Lenovo? Będę pamiętać przy zakupie. Masz może na myśli jakiś konkretny model? Kurde aż się boję iść kupić bo w sklepach teraz pracują osoby które wogóle nie znają sie na rzeczy, dlatego chce wypytać na necie, znaleźć konkretny, dobry model a do sklepu tylko iść i kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
a ja właśnie myślałam o Acer.. Dobrze że was się poradziłam:) nie chce wyjśc na jakąś głupią idiotkę ale komputery to dla mnie czarna magia..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
Już wiem czym mam się kierować więc myślę że coś znajdę:) dziękuję za rady:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugapop
co do Lenovo, nie wiem jak w Polsce ale tutaj mozna go dostac 300f tj. ok 1500zl Lenovo Essential G575 300 in-store at Currys Processor: AMD C-50 1GHz RAM: 4GB Hard drive: 320GB Optical drive: DVD +/- RW Drive (read/write CD & DVD) Display: Widescreen 15.6" (resolution 1366 x 768) Graphics: Intel Mobile GMA 4500M graphics with 1GB memory (integrated) Included software: Windows 7 Home Premium 64-Bit Warranty: One-year manufacturer warranty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
sugapop po takich info niezbyt wiem czy ten laptop jest dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo bango
Processor: AMD C-50 1GHz ?? to chyba jakaś kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugapop
generalnie kierowalabym sie chyba tam co ci napisal bingo bango z procesorem i5 lub i7 i pamięć RAM min. 2 GB a najlepiej 4 GB reszta ma mniejsze znaczenie, wystrzegaj się raczej marki Acer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugapop
nie znam sie na procesorach, podalam tylko przyklad ze stronki ja ostatni zakupilam Fujitsu LIFEBOOK AH530 - Pentium 2.13 GHz - 4 GB Ram za 300 f czyli ok 1500zl bingo bango -dobry procesor czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
Processor: AMD C-50 1GHz co to znaczy? Czyli szukać tylko intel i5 lub i7? Jakieś inny procesory też będą dobre czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugapop
zdecydowalam sie kupic bo produkowany byl w Niemczech a oni kojarza sie jedna ze solidnoscia co do Delli- slyszalam o nich rozne opinie, nie zawze pochlebne, podobno tez sie psuja..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo bango
szukaj tylko z procesorem Intel i5 albo i7, inne są albo słabsze albo mocno się grzeją itp., nie warto innymi zawracać sobie głowy i pamięć RAM min. 4 GB, bo 2 GB to już za mało w sumie na te czasy a marki mogę polecić Toshibe, Dell, Lenovo, Samsung też może być, konkretnego modelu nie podam, bo to bez sensu, są ich setki, żeby rzetelnie polecić konkretny dobry model trzeba byłoby znać wszystkie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
intel celeron czy taki procesor jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo bango
osobiście posiadam Toshibe i jestem zachwycony tym sprzętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry fresh!:D
bingo bango ratujesz mi życie:D bez Twojej pomocy poszłabym i kupiła Acer albo inne dziadostwo:) oki będę kierować sie Twoimi radami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×