Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pimpeeeek

Jaki laptop...doradzcie...

Polecane posty

Gość pimpeeeek

Witam. Mam prośbę. Chciałbym zmienić komputer. Tylko teraz pytanie : czym mam się kierować przy wyborze? Wynalazłem na pcfoster.pl/aktualnosci/nowe-laptopy-toshiby-5630.html laptopa, tylko nie wiem czy nada się do domowego użytku? Chodzi o sprzęcik do normalnego użytku: internet, filmy, muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gem_ma
ja mam della, czerwonego, inspiron. I jestem zachwycona :-) polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile chcesz na niego wydać? Ja mam największe zaufanie do laptopów HP, sama mam już od 4 lat i zero awarii (oprócz windowsa...). Duży wybór ma sklep 1komp.pl. Są tam komputery w dobrych cenach, także innych producentów. Jak sobie zmówisz w sklepie internetowym, to na pewno nie przepłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam hp mini, bardzo sobie chwalę. jeśli potrzebujesz małego, lekkiego laptopa, wyłącznie do pracy, ewentualnie oglądania filmów - polecam. ale mimo wszystko lepiej się rozejrzeć, choćby po sklepach internetowych, może coś Ci wpadnie w oko, w sklepie 3kropki jest spory wybór laptopów wszelkiej maści, zaglądnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem ze 5zeta bo to
delle są do dupy jak ci przyjdzie system z softem przeistalować albo jak porobi ukryte partycje ech amerycka technologia już lepiej azusa albo hpka odradzam lenowo bo mają sztywna i pękającą obudowę i nie wygodne umieszczenie portów a do tego lecą pieruńsko z ceny jak chcesz takiego odsprzedać to stracisż spokojne do 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele moich znajomych ma della i jakoś nie skarżyli się nigdy na problemy, nawet jak system przeinstalowywali. Te delle: http://www.1komp.pl/produkt-5-202-2147-43156,notebooki_15_4_16_cali_dell_studio_1558_i3_330m_4gb_15_6_led_320%287200%29_ati4570%28512%29_w7h___fioletowy.htm są naprawdę niezłe, parametry mają dobre i do potrzeb jakie masz laptop starczy Ci naprawdę na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Appla kup. Takiego ładnego białego ze swiecącym jabłuszkiem na obudowie. Będziesz wówczas taka pro i nikt ci nie podskoczy :P Poza tym maci sa o wiele bardziej kobiece niż te wszystkie paskudnie czarne zwykle notebooki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja sobie kupiłam w styczniu Acera Extensa 5620Z - używany, za 900zł! A parametry ma jak wiele nowych komputerów po 2000zł! Radzę więc przejrzeć oferty z drugiej ręki :) Nie zawsze nowy jest lepszy.. Parametry mają bardzo podobne, więc w normalnym uzytkowaniu - tak jak piszesz, to będziesz widział różnicy - oprócz ceny :) Jesli nie grasz w hiper gry i nie ściagasz filmów na potęgę, to spokojnie kazdy kompek 3 letni da radę :) Acha, ja swojego kupiłam w Nowym Czarnowie w zachodniopomorskiem z polecenia mego Skarba i jego brata którzy tam zakupili sprzęcik kilka lat temu i nie mają żadnego kłopotu... Na allegro się bodaj wystawiają. Może popytaj w swojej okolicy o podobny sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cedrynka ale ciemna jesteś
technologia idzie do przodu to raz :P wsadzają do lapków już quady(to nie te 4ro koły do jazdy nie mylic matoły) i nie pierdol o czymś o czym pojęcia nie masz a 2 nawet na starym złomie możesz filmy ściągać ciemniaku a w tedy prędkość zależy od łącza spoko ludzie kupujmy super lapki to nawet na podstawowym modemie tonowym wyciągamy 200Mbps :P apple są drogie i mac os też a jak wiesz ciężko na nich windows chodzi :P ja obstawiam asusy i hapeki mnóstwo osób chwali sobie acery nie są złe gdyby nie serwis w czechach(chyba ,że stał się cud i jest w polce) fujitsu siemens raczej nie ,sony vaio drogie a delle zależy czasem gorsze są te z usa pod ameryckiego windowsa popytaj sie specjalistów bo na kafe większość to kompletne cimnioki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×