Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAKI MAM TYP URODY ? (zdj)

Polecane posty

Gość gość

- dość duże, pełne usta - zadarty nos, - oczy ni to brązowe, ni to zielone, ksztaltu nie umiem określić - mam pyzatą, owalną twarz - cienkie, jasno-brązowe (lub mysie) włosy (jednakze farbuje) - spory biust, dlugie, szczuple nogi, jednak niezbyt szczuply brzuch (mam tak od zawsze), wąska w ramionach, drobne dlonie i stopy instagram.com/p/lmr4ouOBYd/?modal=true - to przykladowe zdjęcie. slyszalam kilka razy, ze mam wschodnia urode. jednak nie wydaje mi sie, a sama nie potrafie tego okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co chcesz to wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to gościu, żeby wiedzieć co jest korzystne dla urody. :P Najlepiej by bylo gdybys wstawila swoje zdjęcie bez makijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
instagram.com/p/qASXk_OBdn/?modal=true to tylko takie posiadam (poza henna na brwiach makijazu nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwną masz tą twarz taką pucowatą do tego dużo tłuszczu na twarzy aż ci się celulit robi. A może to są dziury po trądziku nie wiem. Buźka sympatyczna ale wolę szczupłe twarze i delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie mialam z tym problem ;) ale juz nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
instagram.com/p/mx3Ss7OBTB/?modal=true tak dla porównania zdj. w innej fryzurze. jednak nadal mam widoczne poliki jak chomik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam spowrotem zrobić sobie prostą grzywke, ale wszyscy mówią ze mam wtedy jeszcze grubszą twarz. Chce okreslic typ urody, zeby wiedziec jak mam sie czesac, malowac, ubierac czy cokolwiek, zeby lepiej wygladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chcesz typ urody czy typ figury? Czy co? Po co podajesz typ figury? Na kij ci to że masz "Wschodnią urode" ? Lepiej określić czy jesteś wiosna, lato jesien czy zima i czy masz ciepły czy zimny typ urody po to, żeby określić jakie kolory c***asuja. A jeżeli chodzi o figurę to pewnie jesteś jabłko jak masz większy brzuch a resztę szczuplą. Zresztą go.ogle nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu podaje wszystko, bo chodzilo mi o pochodzenie bardziej. ale typ urody typu wiosna,lato itd. tez. tylko nie potrafie tego okreslic. nie jestem jablko, raczej klepsydra, mam wciecie w talii. poprostu szybciej tyje w brzuchu niz w innych czesciach ciala, jednak nie jest on ''gruby'' i nie zanika mi wcięcie w talii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys opisala sie bardziej sensownie, to moze ktos by ci pomogl, ale z opisu faktycznie wychodzi jablko, moze po prostu masz maly brzuch bo jestes szczupla. Kazdy ma jakies wciecie w talii, info o biodrach by pomoglo jak juz. A jesli chodzi o twarz to masz raczej ciepla kolorystyke, bardzo podoba mi sie kolor oczu, ale ta grzywka raczej ci nie pasuje, brzydka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w biuscie ok. 89-90cm, a w biodrach 90cm lub 91 . w talii ok. 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dziękuje za pomoc, to juz jakies wskazowki są ;) chociaz zimą jestem okropnie blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak typ urody ale jesteś bardzo ładna:) szczególnie na drugim zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jesteś chomikiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes b. ladna ;) masz swietne wlosy (zazdroszcze :P ) i piekne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szału nie robisz, po co tak mocne podkreślenie brwi? zwłaszcza na ostatnim zdjęciu, trochę karykaturalnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo swoje mam praktycznie niewidoczne ;) ale aktualnie podkreslam je brązowa kredka, nie czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno, cos takiego jak typy urody obowiazywalo moze w starozytnosci czy sredniowieczu. w obecnych czasach nie ma czegos takiego jak typowa uroda X czy Y bo wszyscy ludzie wymieszali sie ze soba i nie ma czystej rasy a jakas skundlona - mieszanki, mixy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaki to typ urody, ale jako facet napiszę że bardzo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
selfie z dekoltem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba faktycznie powinnam przestac dociekac tego, poprostu jestem mieszana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nie jestes brzydka. Nie jestes. Owszem nie idziesz w strone super pieknej dziewczyny ale wg mnie masz to cos. Czasami takie wydawaloby sie przecietne dziewczyny naprawde przykuwaja wzrok. Oczywiscie zakladam ze to ty. I piszesz prawde nie bedac jakims zaslinionym zboczencem po drugiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem zaslinionym zboczencem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz figurę kaszalota! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/r270/1375030_558839614169773_285939154_n.jpg jeszcze inne zdjecie. nawet z daleka widac, ze chomik. ale niektorzy twierdza, ze jest to urocze, chociaz nie powiedzialabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×