Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wybieram mlm

jaki mlm polecacie?

Polecane posty

Gość wybieram mlm

Witajcie, od razu uprzedzam: nie chcę dyskusji czy MLM jest dobry, fajny, pożyteczny i czy da się zarobić i dorobić kokosów. Potrzebuję rady od osób zorientowanych w produktach i jakości oraz w systemie wynagrodzenia (im bardziej uproszczony tym lepiej). Jestem młodą osobą (przed 30); dobrze sytuowaną, z pełną rodziną; cenię sobie czas, dlatego chciałabym dołączyć do dobrej firmy, w której spectrum produktów jest dość szerokie (nie tylko kosmetyki albo odżywki lub sprzęt), jakość dostosowana do ceny (choć nie musi być najniższa); Poszukałam trochę w internecie, ale znalazłam tylko trochę teorii i wyzwisk ;) osobiście nie znam nikogo oprócz konsultantek Avon czy Orfilame, więc nie mam kogo zapytać (wbrew pozorom musi być niewiele osób zajmującymi się MLM) :) Na rzetelne porady czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FM ma dobre produkty za niewygorowana cene a do tego prosty plan marketingowy. Polecam zapisac sie do grupy MLM na facebooku. Tam znajdziesz mnostwo ciekawych informacji o MLM od ludzi ktorzy robia ten biznes i zarabiaja w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieram mlm
nie zapiszę się do grupy na facebooku :) nie korzystam z social media :) o FM wiem tyle co z ich strony - z katalogów i innych informacji, ale niestety nie spotkałam nikogo w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieram mlm
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz się za MLM bo to piramida finansowa, śmieszny obwoźny handelek. No chyba, że masz w głowie sieczkę i wierzysz w te plany nie do zrealizowania i inne bajki o mercedesach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@ FM ma dobre produkty za niewygorowana cene @@@ . Chyba się z głupim przez ściany macałeś ;) Poza podróbkami perfum (z których niektóre zapachy cieszą się powodzeniem) to szajs jakich mało ;) Chemia gospodarcza całkowicie do duupy i do tego droższa od sklepowych odpowiedników; telefonia komórkowa ma słabą ofertę i mało osób z tego korzysta; kosmetyki samochodowe są słabe i jest ich niewiele. Zapomniałbym, jest jeszcze kawa :D Trzeba być niespełna rozumu, żeby wierzyć w to, że ludzie będą kupować kawę z MLM. W każdym markecie jest cała półka przeróżnych kaw ale ludzie i tak maja kupować od jakiegoś frajera w garniaku udającego biznesmena :D . . @@@a do tego prosty plan marketingowy.@@@ . Tak prosty, że aż nie do wykonania ;) Prosty jedynie dla tych, co siedza na górze :) . . @@@Polecam zapisac sie do grupy MLM na facebooku. Tam znajdziesz mnostwo ciekawych informacji o MLM od ludzi ktorzy robia ten biznes i zarabiaja w nim. @@@ . Czyli same wyświechtane bajeczki, zasłyszane podczas szkoleń. Nic nowego ;) Trzeba być niezłym durniem, żeby dać sobie zrobić wodę z mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieram mlm
nie ma tutaj nikogo kto mógłby coś zaproponować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camillo nie masz racji. Nie bede cie naprowadzal na wlasciwa sciezke. Zyj dalej w swoim matrixie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto tu żyje w matrixie :D Przecież to ty wierzysz w cudowne MLM-y i mercedesy. Żyj i wmawiaj sobie jakie to jest z******te, tylko później nie płacz, jak za parę lat trafi do ciebie jaki byłeś głupi :) . . . @Informacja do przemyslenia: . Pod iloma nickami jeszcze napiszesz ruski ćwoku? Możesz nam wiele zaproponować ;) Niech zgadnę, cudowne tabletki ograniczające spalanie lub samospłacające się kredyty inwestycyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie inwestycyjne tylko hipoteczne :D folomeyev nazwał to wybornie i po rusku :D "hipoteka międzynarodowa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I kto tu żyje w matrixie smiech.gif Przecież to ty wierzysz w cudowne MLM-y i mercedesy. Żyj i wmawiaj sobie jakie to jest z******te, tylko później nie płacz, jak za parę lat trafi do ciebie jaki byłeś głupi" .. Ale ja nigdzie nie napisalem ze wierze w cudowne MLMy i mercedesy. Ja tylko napisalem ze zarabiam w MLM bardzo dobre pieniadze i to wszystko. Tak ciezko ci to zrozumiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieram mlm
fffoton@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wynajecie pokoju za 300 zeta i na tramwaj starczy :) pozdrwiam viktor folomeyev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie mysle ze zwyczajnie zazdroscicie ze ktos w MLM zarabia i z tego zyje a wy albo jestescie na bezrobociu albo harujecie jak dzikie woły w robocie ktorej nie lubicie hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wmawiaj sobie dalej mlmku tak samo jak to ze masz kase `hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. to ty sobie wmawiaj ze ja nie zarabiam w MLM hahahaha zwyczajny glupek jestes i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wmawiam ja to wiem :D i ty też :D kazdy tutaj twoje osiagniecia zna hahahhaha żebraku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak mowisz to niech ci bedzie. A ja dalej bede robil swoje i zarabial kase. I nic na to nie poradzisz szary czlowieczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne bedziesz zarabial :D żebrabiał raczej hahahahahah żebrak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroscisz bo ty nie zarabiasz w zaden sposob ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno nie żebram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez nie zebram wiec o co ci chodzi glupcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHAHAH jasne hahahahha to dowaliłeś teraz mlmkowy żebraku :D hahahahhahahhah post dnia :D nieżebrajacy żebrak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro smiesza cie takie rzeczy musisz byc naprawde glupi i niedorozwiniety umyslowo. prawda cie boli. Smiej sie dalej ale to i tak nic nie da. Nadal ja bede zarabial a ty bedziesz nikim zwyklym forumowym frustratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz zarabiał,:D :D :D. Tyle lat żebrania, naciągania, łgania, skamlania i nie ma działalności, "byznesmen". Na obiadki to pewnie do Brata Alberta chadzasz, prawda oszuście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda. do sióstr urszulanek. pozd viktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tez nie prawda leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×