Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki mocny horror polecacie?

Polecane posty

Gość gość

J.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, co lubisz :) bardziej "psychiczne" czy np. "rzeź" :) nie wiem jakie są nowości. Ja mogę polecić: 1. Klątwa (japońskie horrory są całkiem mocne :) ) 2. Paranormal activity (takie psychiczne bardziej) 3. Z "rzezi" polecam Teksańskie masakry 4. Mama (psychiczne troche, ale jakieś mocne - nie powiedziałabym..) 5. Tragedia na przełęczy Diatłowa 6. Egzorcyzmy Emily Rose (na faktach) 7. Ring 8. Shutter - Widmo (całkiem dobre) 9. 1048 10. Koszmar z Ulicy Wiązów :D hehe - w sumie ja wiem :) dla mnie bardziej śmieszne, ale nie powiem - za nastolatki człowiek czasem podskoczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam SINISTER bardzo dobry i straszny OBECNOŚĆ PRZYPADEK 39 i jeszcze ogladałam jeden b.dobry ale nie moge przypomniec sobie tytułu cos z wrotami do piekeł ale nei wiem czy tak brzmiał tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej psychiczne. Rzezie mnie nie kręcą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni dom po lwej !!! rytułał z 2011 kobieta w czerni sierota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howtoget
Tragedia na przeleczy Diatlowa tez jest oparty na faktach. Bardzo ciekawa i tajemnicza historia. Ja polece kilka starszych tytulow: Egzorcysta, Omen, Zejscie, Rec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z innym gościem, Sinister był spoko. Naznaczony też nawet nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sinister i Naznaczony oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam horrory:) i chyba wszystkie ogladałam i ostatnio na mnie zrobił duuuuze wrazenie horror "Martwe zło" z 2013roku polecam bardzo! chciałam zeby juz sie skonczył:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrady sejmu RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naznaczony 2, ostatni egzorcyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest podanych kilka fajnych tytułów, a ja bym jeszcze do tego dodała np. La Cara oculta, Zaginiona (Gone), Piątek trzynastego (to bardziej rzeź), seria Piła (też rzeź).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dodam jeszcze: "Diabelska przełęcz"- co prawda bardziej thiller i krymiał, ale warto obejrzeć tym bardziej, że jest oparty na faktach. "Coś za mną chodzi"- niby głupi, ale ma swój klimat;) dobry na nudny wieczór "Nocny słuchacz"- psychologiczny thiller "Musarañas"- dobre hiszpańskie kino "Widzę, widzę"- niemiecki horror "Oculus"- nawet się wystraszyłam oglądając sama po ciemku;) "Klątwa Jasabelle"- może być choć już był podobny horror ale ze wzgledu na końcówkę nie zdradze jaki;) "Haunt"- o duchach, mi się o dziwo podobał "Obłąkani"- bardziej thiller, ale dobrze się ogląda i końćówka fajna:P Żaden z tych filmów nie jest krwawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze "czwarty stopień"- co prawda tematyka ufo, która mnie nie kręci, ale jak oglądałam go sama po ciemku to się trochę wystraszyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Coś za mną chodzi" to najdebilniejszy film, jaki oglądałam. Za to "Opętani" gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek,mr.President

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×