Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cypusssssssssssssssss

Jaki ortopeda w Szczecinie na skierowanie NFZ?

Polecane posty

Gość Cypusssssssssssssssss

Witam. Mam skierowanie do ortopedy w Szczenienie. Ogólnie mam problem z przewlekłym bólem, pieczeniem, zaczerwienieniem stóp (głównie pięt) już po paru godzinach chodzenia. Do tego też ostatnio skręciłem staw skokowy, który fajnie jakby zobaczył czy wszystko w porządku lekarz. No ale głównie wizyta pod tą pierwszą dolegliwość. Nie wiem zupełnie gdzie próbować się zarejestrować, do jakiego lekarza. Nie chciałbym do pierwszego lepszego, bo wiem, że można trafić na takiego, który nawet nie spojrzy na nogę i traktuje pacjentów hurtowo bez udzielenia wiążącej pomocy. Także może ktoś z Państwa byłby tak miły i mógłby polecić jakiegoś dobrego ortopedę w Szczecinie, grunt aby było to na fundusz NFZ, skierowanie czyli wizyta bezpłatna. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaseniorahejhej
jesli chcesz znalesc dobrego ortopede to niestety albo bedziesz czekac na wizyte wieki albo poprotu musisz isc prywatnie jesli chcesz uniknac traktowania ,,hurtowego" ,ja znam wspaniałego ortopede nazywa sie Maciej Karaczun,ale on niestety chyba przyjmuje tylko prywatnie z tego co sie orientuje,ja poszłam do niego na wizyte praktycznie bez żadnego zdjecia rtg i po samych objawach trafnie mnie zdiagnozował gdzie nie potrafiło tego zrobić chyba z 3 lekarzy wczesniej,poswiecil mi tyle czasu ile wymagałam a pozniejszy tomograf tylko potwierdzil jego diagnoze,przyjmuje napewno w orthosporcie obok basenu olimpijskiego i jeszcze ma swoj prywatny gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypussssssssssssss
Nie, biorę pod uwagę tylko wizytę u darmowego ortopedy tzn. takiego na skierowanie. Nikt nie poleci żadnego ortopedy w Szczecinie na skierowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś leczył się u ortopedy z www.centrumvitamed.com ? nie ukrywam, że sprawa jest dość pilna, dlatego szukam opinii osób, które faktycznie korzystały tam z pomocy lekarskiej. ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin776
Prawdziwym cudotwórcą jest dr karaczun z Orthosport ( orthosport.pl). Polecam tego lekarza zwłaszcza w kontekście artroskopii. Robił mi taką operację latem i już jestem zdrowy, mogę skakać tak samo jak wcześniej. Najważniejsze to przełamać strach i na początku rehabilitacji, przy wracaniu do zdrowia nie bać się używać tej nogi gdzie była operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paps80
Czy dr. Karaczun wykonuje zabiegi w ramach kasy chorych tzn na podstawie skierowania do szpitala czy tylko prywatnie w jego gabinetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×