Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NowakAnna890

jaki podkład do cery tłustej pomocy

Polecane posty

Gość NowakAnna890

Moja cera przetłuszcza się jak szalona...miałam już podkład Soraya, Lirene i ten Initiable czy jakoś tak L'Oreal, ale żaden nie zdawał egzaminu...;/ Teraz slyszałam o dwóch hitach: 1. http://bellemonde.pl/kategorie/kosmetyka-kolorowa/revlon-colorstay-podk%C5%82ad-150-buff-detail oraz o 2. http://www.mall.pl/makijaz-podklady/clinique-podklad-perfectly-real-makeup-odcien-10-30-ml Jak myślicie który z nich jest lepszy? Używałyscie jakiegoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
revlon uzywalam i jest nawet ok ale troche ciezko sie naklada bo nie ma pompki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lirene matujący jest bardzo fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych dwóch wybrałabym REVLON :) kup w necie bo w Rossmannie jest połowe drożej nie wiadomo czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden..drozyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Politykasssssie
Wybierz numerek 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
revlon colorstay najlepszy a testowałam mnóstwo, fakt ciężko się nakłada ale matuje na długo (mam bardzo tłustą cerę a wytrzyma ok. 6 h potem uzywam bibułki matujące i mam spokój na cały dzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz że zamiast kupować bibułki matujące możesz pociąć na takie prostokąciki zwykły papier do pieczenia? ;) To ten sam materiał co te bibułki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie musze uzywac na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clarins oczywiście. To renomowana marka z długą tradycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem...najlepiej by było przetestować oba zanim podejmie się decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikeaella099
nice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Jestem również posiadaczką cery tłustej. Przez długi czas stosowałam bibułki z Lovely, bo są najtańsze na rynku. W przeciwnym razie zbankrutowałabym. Ostatnio jednak odkryłam, że lepiej działa zwykły papier toaletowy, czy tez chusteczka higieniczna, gdyż zbierając serum, nie ściera podkładu. Polecam Ci podkład Pierre Rene Skin Balance. Dostaniesz go w Naturze. Do tego puder matujący Catrice All Matt Plus. Niestety, przy tłustej cerze, żaden podkład, czy puder nie da Ci komfortu na skórze na cały dzień. Aby uniknąć ważenia się podkładu, trzeba przynajmniej kilka razy dziennie odciskać nadmiar sebum i chociaż z 2 razy reaplikować puder. Poza tym polecam wyrobić w sobie nawyk niedotykania twarzy rękoma, gdyż to ściera dodatkowo podkład i powoduje przenoszenie bakterii na twarz, a co za tym idzie- trądzik. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soleiLLKa
Dziękuję Ci ogromnie za rady! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
revlon colorstay...dla Polek najlepszy odcień to 180, bo 150 jest jednak nieco za jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revlon jest the best ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubie revlona bo dziala fajnie na moja skore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clarins lub Yyves Rocher ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami baza pod podklad jest wazniejsza od samego podkladu. ja uzywam z kanebo tej rozswietlajacej. bardzo dobrze maskuje pory, niweluje zaczerwienienia i przede wszystkim posiada filtr przeciwsłoneczny, zamawiam sobie z www.coletia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam posiadaczki cery tłustej. Jeżeli wyszłyście z wieku dojrzewania a cera nadal się niemiłosiernie przetłuszcza polecam zbadac sobie migdałki. Często odpowiedzialne za przetłuszczanie się skóry są właśnie one. Poza tym jesli macie problem z zaskórnikami, odpowiedzia mogą byc odpowiedznie antybiotyki. Jeśli ani migdałki ani bakterie nam nie dokuczają, polecam tabletki antykoncepcycje. Hormony damskie poprawiają skórę. Dwa, cera taka potzrebuje super extra nawilżenia. Należy codziennie wypijać litrową butelkę wody. Używac kremów nawilżających, nie natłuszczjących. Jeden taki kremik fajny kupiłam sobie z vichy, wyglądał dosłownie jak sperma. Wieczorem ważne jest by użyc kremiku na noc. Trzeba unikac soli i potraw które dużo soli zawierają. Nie ma idealnego podkładu, który bedzie super wyglądał pomimo litrów łoju na skórze. Od kiedy ja zwalczyłam swój problem nawet najtańszy podkład trzyma sie super. Ważne jest, żeby użyć odpowiedzniego kremu pod podkład. Ja wiem, że mają taki fajny kremik w Yves Rocher. Wiem że jest w tubce, nazwy nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nawet hormony nie pomagały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KissmeInThedarknessbabY
żaden nie zmatowi cery na długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lirene City Matt polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko 180 Revlon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jakiś dobry?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Armani Maestro jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bare minerals sypki w wersji matujacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×