Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki polecenie tusz do rzes?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie:) zależy mi na jak najdłuższych rzęsach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka mascara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusz firmy maskara ,a co taka nieobyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drozszych benefit-they are real. Z tanszych maxfactor 2000 calorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z najlepszych maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam rimmel wonderfull, tusz nie skleja rzęs, przetestowałam to na sobie i wiem, że tak jest, poza tym w skałdzie ma olejek arganowy a chyba każda kobieta wie jak dobroczynnym wpływ na włosy ma olejek arganowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diora Diorshow, zdecydowanie najlepszy jaki miałam. Wypróbowałam mnóstwo i drogie i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam chyba wszystkie z astora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Benefit - They're real Clinique - High impact Max Factor 2000 Cal nie polecam, zwlaszcza, jesli zalezy Ci na wydluzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część z tych które wymieniłyście stosowałam i powiem szczerze, że nie sprawdziły się u mnie do końca, rimmel odpowiada mi pod tym względem, że tak jak napisałam nie skleja rzęs a to bardzo ważne dla mnie, wcześniej nie udało mi się trafić an tusz który odpowiadałby mi w 100% i nie sklejał rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nr 1 to clinique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dommminisia7
Polecam Rimmel Wonder’Full. Nowośc jesli chodzi o tusze , ten zawiera w woim składzie olejek arganowy. Szczerze polecam. bo jest naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka82
Ja używam do tygodnia tuszu rimmela wonderfull i jestem z niego również zadowolona. Najbardziej chyba odpowiada mi w nim szczoteczka - silikonowa, świetnie rozczesuje i wydłuża moje rzęsy. Myślę, że zostanie ze mną na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ciśniecie z tym rimmelem, słabo się sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na facebooku była po prostu akcja Rimmela ostatnio z tym tuszem wonderfull. Też zostałam recenzentką, dostałam pakiet i jestem mega zadowolona :) na razie sprawdza się to, co obiecują w ulotce - nie am grudek i nie skleja tak wstrętnie jak inne tusze, których używałam ;) Potestuję jeszcze miesiąc i zobaczymy jakie będą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_krokodyl
Ja też się załapałam do testów Rimmela. Faktycznie rzęsy się nie sklejają, nawet jak się nałoży 5 warstw jak ja za pierwszym razem;). No i to chyba pierwszy tusz, którym da się tak dobrze pomalować najkrótsze rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kiedyś tusz rimmela, ale byłam niezadowolona, może ten tusz faktycznie okaże się fajny, ale śmieszny jest nalot wszystkich 'recenzentek' rimmela w tym temacie :) ogólnie z tej marki do chyba lakiery do paznokci mi odpowiadają, poczekam na jakieś testy na żywo i wtedy się okaże czy ten wonderfull jest naprawdę wonderfull.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej byłoby gdybyś sama wypróbowała ten tusz i wydała opinię na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonsajka
Ja też zostałam jedną z tych 1000 recenzentek i jestem mega zadowolona! Teraz już żałuję, że drugą maskarę oddałam siostrze bo wiem, że będę ją stosować dłużej :) Do letniego, naturalnego look'u wonderfull jest doskonały. Do moich rzęs się akurat nadaje perfect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Ty tego dokonałaś, że zostałaś konsultantką rimmela? mogłabym zostać konsultantką na ich produkty bo lubię tą markę bardzo i fajnie byłoby testować ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze powinnaś kupić Rimmel Wonder’Full ten nowy z olejkie arganowym. Ma to ładne brązowe opakowanie. Bedziesz na pewno zadowolona bo świetnie rozdziela kazda rzeske nie tworzy grudek i naprawde u mnei je wydłuża. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto też dodać, że cena jest przystępna bo to tylko trzydzieści kilka złotych za maskarę która tylko przypomnę ma w składzie olejek arganowy a kosmetyki z tym olejkiem zazwyczaj są dość drogie, bo nieraz się zastanawiałam czy kupić ale często wysoka cena mnie przed takim zakupem powstrzymywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię, jak na forach nie ma spamerów debilnie reklamujących arganowe g00wna. To co, w*******llasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię tak - uzywam regenerum do rzes, czekam z 20 minut i maluje ktoryms z avonu - przewaznie super shock (mama jest konsultantka, to mamy znizki i nie sa to zle tusze, maja dobre szczoteczki); jak zastosuje regenerum przed tuszem, to mam dluzsze rzesy po uzyciu tuszu niz po samym tuszu (nie wiem, jaki takie jest skladnik, ale takie efkt zauwazylam), podejrzewam, ze po kazdym tuszu z jakas odzywka przed bedzie efekt podobny - tylko trzeba odczekac, a nie kazdy bedzie sobie rzesy domalowywal jak minie pol godziny (ja mam mozliwosc, wiec pisze, jak ja "ulepszam" dzialanie tuszu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×