Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pilkolka

Jaki pomysł na biznes ???

Polecane posty

Gość pilkolka

Mieszkam w małym mieśćie 50 tysięcy, masa sklepów spożywczych, poza tym dwie galerie handlowe :o Boże nie mam pomysłu :/ chce żeby to było coś oryginalnego ale z drugiej strony na niczym konkretnym się nie znam. Ma ktoś jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez 50tys miasteczko
mam firme sprzatajaca ale sama zasuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkolka
myślałam o firmie sprzątającej ale u mnie w mieście jest 5 takich więc spora konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjsdfghjkdfghj
kafejka internetowa nocny lokal klub z tancami nie napislalas ile masz kapitalu- 100 zlotyc czy milion jak ci kurwa radzic jak detali nie masz nawet w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjsdfghjkdfghj
moze agencje towarzyska otworz bo to tez zalezy jak prymitywy to na nic innegi tylko seks lub alkohol pojda w oolsce wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkolka
10.000 tysięcy nic co wymieniliście mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
10.000 to kiosk z gazetami, salonik prasowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkolka
u mnie w mieście jest 3 takie na dworcu w samym cetrum dwa :o też za duża konkurencja :o myślałam może o knajpie z jedzeniem ale takim polskim, zwykłym a nie raba w pięciu smakach, stek po amerykańsku i inne rzeczy które można u mnie kupić, ale nie wiem czy knajpa gastronomiczna to nie za duży skok na głęboką wodą, tym bardziej że nigdy niczego sama nie prowadziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
10.000 to za mały kapitał na otwarcie knajpy, potrzeba z 10 razy tyle a kredyty odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkolka
no właśnie po pierwsze za mało pieniędzy po drugie byłby to za duży biznes. A jakiś pomysł na coś mniejszego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim przeanalizuj rynek i zobacz czego brakuje w twoim miescie - jakich uslug. Zastanow sie tez nad tym co cie interesuje i w czym jestes dobra. Moi tesciowie posiadaja wlasny sklep i ich praca to nie tylko sprzedaz ale i doradzanie, ciagle douczanie sie, bycie na fali z tym co teraz "jest modne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kurrrde kurrrde
Zacznij pedzic bimber. zawsze dobra kasa z tego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkolka
chyba wynajme mieszkanie , zainwestuje w bielizne erotyczna i dam ogloszenie na odlotach. bo nic mi lepszego do glowy nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkolka
uwielbiam kosmetyki, makijaż, stylizacje, to mnie naprawdę pasjonuje jestem w tym dobra ale nie jestem wykształconą kosmetyczką czy makijażystką. Skończyłam studia ekonomiczne. Na studiach byłam w kabarecie ale nie mam zamiaru brnąć w to dalej, choć mam talent aktorski... Myślałam o sklepie kosmetycznym ale przecież konkurencja sieciówek w moim mieście by mnie wykończyła. Lubię prace manualne, coś tworzyć, pielęgnować, dbać o wygląd miejsc ale z żadną pracą mi się to nie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkolka
to o bieliźnie to podszyw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjsdfghjkdfghj
salon pieknosci? jak wystarczy forsy na jakies automaty i saune czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjsdfghjkdfghj
jak jest duza konkurencja sieciowek to zamiast otwoerac swoje wez forse i poszukaj parnera/partnerki i zainwestuj w ich busniess majac profit z tego czyli na ogol 60%/40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glarakas
To zależy od tego, jaki posiadacie kapitał. Moim zdaniem zdecydowanie największe perspektywy zysku dają nieruchomości. Przy dużym kapitale warto jest stawiać na takie inwestycje - http://www.jartom.pl/szczegoly-new.asp?ID=120167068&obiekt=oMagazyny W tym momencie moim zdaniem nie ma ryzyka obniżki cen, może być tylko drożej, co oznacza wysokie zwroty z inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyynka
Ja właśnie z mężem przymierzam się do otwarcia mobilnej myjni parowej - ja mam sie zająć zbieraniem zleceń i robotą tzw papierkową , a mąż będzie na razie jeździł , potem pomyślimy o jakimś pracowniku jak się okaże że będzie dobrze szło. Chcemy na razie wziąć to we franczyzie bo mały wkład jest potrzebny na rozkręcenie -12 tysięcy Jesteśmy bardzo napaleni, dopinamy teraz wszystkie formalności Bardzo nam pomaga firma z którą podejmujemy współpracę http://ecomyjnia.pl/ , mam nadzieję, że nam się powiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chabzi
Ja zajmuję się dystrybucją produktów FM. Biznes powoli się rozkręca i jest ok;) fmgpraca@wp.pl GG 7275399

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam pomysłu na siebie, ani na biznes, nie miałam pracy, mój mąż nie zarabiał dużo, był mechanikiem samochodowym. Postanowił załozyć własny biznes malarnię. Ja się zgodziłam, wzieliśmy kredyt, kupiliśmy sprzęt: http://www.zugilprojekt.pl/ a teraz ja zajmuje się papierami, a on resztą. Nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10000 wrzuc na gielde zrob 100000 i otworz knajpe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lankabanka
Znajdź jakiś dobry lokal w swoim mieście i uruchom sklep z gadżetami erotycznymi, perfumami z feromonami, afrodyzjakami, suplementami diety itd. Konkurencja w tej branży jest niewielka, marże na sprzedawanych produktach od 100 do 200% a gdyby coś niewypaliło - to zawsze możesz zwrócić towar w ciągu 6 miesięcy. Takie warunki oferują np tutaj: http://eromed.pl/wspolpraca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może restauracja? ja co prawda jestem z trójmiasta i ogólnie z tym miastem wiążę swoją przyszłość, ale np moi znajomi otworzyli restaurację w gdańsku www.salon-kulinarny.pl , może w Twoim mieście też się da coś takiego otworzyć... jak ludzie zobaczą, że serwujesz dobre dania i zależy Ci na tym biznesie, to będą sami przychodzić :) zobaczysz... zawsze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wpsominal o mobilnej myjni parowe – bardzo dobra opcja. Sprzet optimy, troche wiedzy na ten temat i można startowac w biznesie. A trend jest taki, że ludzie coraz czesciej wybieraja myjnie z odjazdem zamiast samemu jeździć do punktów stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza sprzetem dorzuc jakas dobra chemie np Premo. Bo sama para to nie wszystko. Ale pomysłbardzo godny uwagi i dochodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myjnia z dojazdem do klienta jest bardzo dobrym pomysłem. Tak jak firma sprzątająca. Sama korzystam z usług http://www.mbt-engineering.pl/ więc podejrzewam, ze taki biznes się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofeelia
jak nic związanego z branża kosmetyczną to moze wykorzystaj swoja wiedzę ze studiów? skoro ekonomiczne to pewnie o marketingu wiesz co nie co, grałaś w kabarecie, a ta umiejętność też może się przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×