Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki prezent dla 40latki?

Polecane posty

Gość gość

pytanie jak w tytule. na urodziny co mozna dac od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko jak nie wiadomo jakie a nie chce pytac a zrobix niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bilety do kina/teatru/na koncert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karnert do kosmetyczki albo na jakies zabiegi spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegi wsxelkie odpadaja czy kosmetyki. no chyba ze taki bon upominkowy np na manicure hybrydowy. mysle moze ew. torebka albo portfel cos zeby nie bylo zwiazane z sxara rzrczywistoscia w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlaewlea
Może tablet i np słuchawki Kruger&Matz ma i to i to:) Do tego jakieś książki i super prezent relaksująco - odprężający:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angoluemee
Może czytnik ebooków byłby ciekawym prezentem. Dobrą firmą jest Manta np. taki model: http://www.conrad.pl/Czytnik-e-book%C3%B3w-Manta-04,-6%22,-800x600-pikseli,-4-GB,-czarny.htm?websale8=conradπ=843212&ci=SHOP_AREA_40347_0415035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Zgadzam się, dobra książka to najlepszy prezent:) Ja dostałam od znajomej "Tajemnicę Niny" Moniki Siudy (tu jest fragment http://www.monikasiuda.pl/ksiazki.php) Książka idealna dla osób lubiących thrillery z mrocznymi tajemnicami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarTusia007
Jeżeli ktoś z was poszukuje fajnego wózka dziecięcego to radzę odwiedzić fanpage Toys”R”Us na Facebooku. Udostępnili tam kupon rabatowy, dzięki któremu można kupić wózek spacerowy Swift za jedyne 299 złotych! To o ponad 150 złotych mniej niż w normalnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziestolatka moim zdaniem to ma już mnósto rzeczy, i jak właśnie nie chcesz szarej rzeczywistości jakimiś garami jej przypominać, to najlepiej zafundować jej coś, na co sobie sama nie pozwoli albo nie wpadnie na to. Ja mam parę marzeń srtąd: www.youtube.com/watch?v=6tDzXizoeoc Mam zamiar dać listę typów mężowi, z sześć już mam upatrzone, niech mi taką niespodziankę zrobi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klerrka
Może delikatny naszyjnik z kamieni NOC KAIRU: http://newcraft.eu/x311-naszyjnik-kamien-noc-kairu-54cm-bg-1szt.html? Kamienie są kobiece i piękne - a naszyjnik nie jest ordynarny ani przytłaczający. Kobety takie lubią :-) Poza tym, będzie funkcjonalny, ponieważ będzie go można nosić do mniej oficjalnych strojów, jak i do tych bardziej "pokazowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biżuterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baha
Buhahaha! Patrzyłam, co ja tu pisałam, czy się komuś spodobały prezenty, których sobie od męża zażyczyłam, a tymczasem ja zalinkowałam film weselny, który tego wieczora oglądałam :)... Te prezentu to tu :) : http://www.katalogmarzen.pl/pl/s/prezent-na-Boze-Narodzenie I powiem tyle: będę miała profesjonalną sesję zdjęciową... do aktów :D. Powiedział, że jestem taka piękna teraz, że trzba. No, po 15 latach małżeńswtwa taki tekst to najlepszy prezent ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKinga
Zależy ile chcesz przeznaczyć na prezent - wg mnie książka zawsze się sprawdzi, o ile wiesz ze ta osoba czyta. Ale piszesz, że myślisz o torebce lub portfelu wiec myślę, ze jest to ktoś bliższy. Sprawdź sobie na np. verso-verso.pl jest trochę promocji na torebki i dodatki skórzane z okazji Dnia Kobiet. Ucieszyłabym się też z karnetu do SPA, kosmetyczki albo na np. degustację wina połączoną z muzyką. Nie wiem gdzie mieszkacie ale chodzi mi o coś takiego http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne_imprezy/pid/9366 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym prezentem jest oryginalna biżuteria. Kiedyś pisałam o fajnym sklepie z biżuterią, w tym momencie nie potrafię znaleźć linka do tamtego wątka. Ale polecam sklep Galeria Pomysłu http://galeriapomyslu.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozejrzyj się po jej mieszkaniu, jeśli widać że lubi ładnie mieszkać to kup fajny dodatek do wnętrz: poszewkę dekoracyjną, bieżnik, wianek na ścianę albo zestaw podkładek, dużo fajnych rzeczy do domu jest na www.swistak.pl do tego jest tam tanio bo nic sie nie płaci za wystawianie aukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biżuteria zawsze jest sprawdzonym pomysłem. Ja lubię kupować rzeczy z allinside.pl, poszukaj tam sądzę, że coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłabym za biżuterią. Znam ten allinside, całkiem spoko rzeczy mają, więc można tam spróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ziomek znalazł serwis aukcyjny z licytacjami od złotówki na którym wygrał laptopa HP dv6 o wartości 1799 zł za 41.80 zł:))) xurl.pl/62w0 O to dowód;) i60.tinypic.com/akaoo0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie postaw na elegancką biżuterię,każda kobieta będzie zadowolona z takiego prezentu,zobacz na BestBizu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś fajny zestaw kosmetyków:) Fajne są olejki do włosów z Venity, możesz dokupić też jakis krem, czy balsam i będzie super prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazd do spa to zawsze dobry pomysł. Ja dostałam taki prezent od męża i byłam zachwycona :) Zafundował mi weekend w hotelu Gorzelanny w Pokrzywnej; mają świetne spa!! Odpoczęłam w luksusowym hotelu i pospacerowałam po górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziesteczka
wszystko zalezy od funduszy i od tego co lubi:) ja akurat uwielbiam sport i mega ucieszylabym sie z roweru bo ostatnio mi ukradli:P, zwlaszcza jesli druga osoba tez rower posiada i bedzie mozna jezdzic na wspolne wycieczki ;) a teraz sa akurat promocje w media expert, to mysle, ze cos niedrogiego mozna wyhaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×