Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia 255

Jaki prezent dla czteroletniego chłopca ?

Polecane posty

Gość Asia 255

Pomóżcie proszę, syn kuzynki ma urodziny co kupić na prezent ? Nie mam pojęcia czym bawi się taki czterolatek, wiem tylko,że chodzi do przedszkola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka.29
Pytałam :-) ale kuzynka powiedziała tylko,że obojętnie co... ot i tyle :( a ja chciałabym,żeby mały się ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój na 4-urodziny dostał hulajnogę (taką na 3 kółeczkach) + kask i ochraniacze na łokcie i kolana. Z serii "THE CARS" bo jest wielkim fanem Zygzaka Mcqueena! To zależy od dziecka. Mój jest bardzo aktywny ruchowo i żadna zabawka nad którą trzeba siedzieć (np. klocki czy puzzle) go nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 255
Jeszcze jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 255
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne są pomyły, może zabawka, może nowy nocnik, teraz produkują takie fajne grające, podobno dziecku łatwiej się nauczyć. MOże kup jakieś spodnie albo hulajnogę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOT weens'y bedzie szczesliwy jak jego tata ktory dostal AIDi TT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczki uniwersalne
podstawowe pytanie - do jakiej kwoty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Lego zawze na czasie;-) ja wszystkim chlopcom w rodzinie i u znajomych kupuje Lego, tylko dopasowuje zestaw do wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 255
O tym aparacie z Fisher Pricea też myślałam no ale ponad 300 zł to bardzo dużo na prezent :( Chciałabym wydać do 100 zł. Jeśli chodzi o nocnik to on już jest za duży ;-) (z nocnika korzystał jak miał 2 lata). O klockach lego też już myślałam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Błażejka
Szkoda, ze nic nie wiesz o dziecu. Zadzwoń do matki i zapytaj po prostu czym się interesuje. Moze zbiera metalowe modele samochodów w skali, za 100 zl, kupisz np. 4 sztuki dość duzych i fajnych aut, albo samochód na pilota. Może interesują go zwierzęta, dinozaury, wtedy albo takiego dinozaura - figurę, a może książkę tematyczną. Napiszę ci jeszcze czym interesują się 4-latki w mojej rodzinie, puzzle, klocki, gry playstation czy jak to się pisze;-) ciastolina - zestawy tematyczne, wszelkie gry typu memo, elefun, małpki na drzewie. Jeśli ma zaintersowania plastyczne, to można kupić taką 'wypasioną' walizę z wszelkim sprzętem typu kredki, mazaki, farbki. Może też być laptop edukacyjny, z programami tematycznymi - nauka literek, słówek, cyferek, gry, muzyka. Dla małego muzyka moze jakiś instrument? Za 100 zł takie organy dziecięce spokojnie kupisz. Podpytaj matki o jego zainteresowania a nie o konkretny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 100zł zabawki sprawdzone u nas i u kuzynki: - klocki Duplo (normalne lego fajne, ale to ciągłe buduj mi...) - hulajnoga - ciastolina - rowerek biegowy (ale chyba coś ok 150 - nie pamietam) - trampolina (ale nie wiem jaka cena) - autka - resoraki ale u nas nie hotWhells tylko koniecznie takie z otwieranymi drzwiami :) - tablica kredowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice___
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdsfkfslk
mam czterolatka i u niego hity to : bakugany (na allegro całe zestawy za 60 zł ) ben 10, spiderman, roboty, lego, autka na pilota, Buzz coś napewno wybierzesz z tej listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój 4 latek lubi....
u nas się sprawdza Zygzak, (piżama, autka, książka, szczoteczka elektryczna, puzzle, talerzyki,kubeczki) na urodziny dostał chomika zhu zhu teraz w biedronie mają być z jakimś torem za 79 zł, nawet się tym bawi, tory wyścigowe na resoraki, jak kupisz zwykły to w 100 się zmieścisz, parking na auta rewela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mata taka po której może autkami jeździć i jakiś zestaw autek tym z pewnością będzie się bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkażdy czterolatek ma teraz bzika na punkcie Stacyjkowa i Zugzaka mcqqueena. idź do sklepu , powiedz, że z tych bajek podaj wiek panie same ci dobiora. (ja bym wziela zdalnie sterowanego zygzaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macG
Ostatnio brat kupił synkowi taki samochodzik http://www.rcwroblik.pl/samochod+z+wymiennymi+narzedziami+dla+chlopca,57625689,01,i2.html fajne to jest gra muzyczka i takie to przebojowe, dzieci lubią takie sprawy. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rozwijających manualnie hulajnoga a z rozwijających intelektualnie książeczki edukacyjne np. bambinoLUK z klockami. Warto zadbać o jedną i drugą stronę rozwoju dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://dobrezabawki.com.pl/opis/1691236/4m-wykopaliska-dino-szkielety-stegozaur-dinozaur-zrob-to-sam.html proszę bardzo zabawka dla chłopaczka w mojej rodzinie dostało ja dwóch 5 letnich chłopców na Wigilie pod choinkę i mało się nie po.. jak musieli wydobyć kości dinozaura z kamienia młoteczkiem potem oczyścić pędzelkiem a na końcu połączyć te kości super sprawa i fajnie wygląda taka zabawka na szafce u dziecka w pokoju polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzia79
Moim zdaniem , dobrym pomysłem będzie gra planszowa. Chłopak będzie mógł pograć z innym i rozwijać logiczne myślenie. Tutaj masz fajne gry dla dzieci http://www.zgrami.pl/ na pewno coś wybierzesz, w sumie zależne jest to od tego czym też mały się interesuje. Ale coś znajdziesz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przytulanki robione na zamówienie, to niezwykły prezent, albo poszewki, śliczne przytulanki sowy i poszewki dla dzieci można zamówić na blogu, ceny są zaczynają się już od 9zł więc warto sprawdzić:) jakjatouszylam.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mama 4 latka. On by sie ucieszyl z lego (normalne, nie duplo absolutnie, uwaza, ze sa dla malych dzieci); lubio tez bardzo pociagi, samochody, tory drewniane, samoloty, dinozaury, gry planszowa (lubi tez pchelki, warcaby, bierki). Hulajnogi ani rowerka do 100zl nie kupisz porzadnego, wiec bym odrzucila taki pomysl. Na nocnik to juz zdecydowanie za duze dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zabraliśmy naszego synka do miasteczka zabaw w Lublinie. On się wybawił trochę z nami, trochę z rówieśnikami, także w tym miejscu zjedliśmy po ciastku i wypiliśmy kakao. Myślę, że taki nie do końca namacalny prezent też ma swoje plusy. Przede wszystkim fajne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×