Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki prezent dla szefaaaaaaaaa

Jaki prezent dla SZEFA..???Pomysły

Polecane posty

Gość jaki prezent dla szefaaaaaaaaa

Była w firmie zrzutka i mamy do dyspozycji 80 zeta. Co mozna kupić szefowi na świateczny prezent??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki prezent dla szefaaaaaaaaa
alkohol odpada bo nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojojojojojojojojojoj
jakieś dobre wino może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki prezent dla szefaaaaaaaaa
tak mamy łacznie 80 zł jeniffer. Co ty myslisz ze fajny prezent to tylko od 300 zł w góre??:-D To ma byc symboliczny prezent a nie żeby szef sie poczuł glupio wartosciowym prezentem-pomysl nim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki prezent dla szefaaaaaaaaa
związanego z branżą? no nie wiem, on jest moim naganiaczem, znaczy burdel tatą, może pejcz albo jakieś feromony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki prezent dla szefaaaaaaaaa
to powyzej to podszyw... moze faktycznie jakies pioro parkera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kupiła pióro Mont Blanc i Van Cleef & Arpels. Jest wysadzane diamentami. To prezent odpowiedni dla szefa. Na pewno byłby zachwycony. Mój mąż dostał kiedyś złote pióro od swoich pracowników na 10-lecie zakładów i ucieszył się szczerze. Podpisał nim sporo dobrych kontraktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki prezent dla szefaaaaaaaaa
jennifer u ciebie wszytsko z główka ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwartnik
pamiętam historię sprzed kilku lat, wymyślili prezent dla szefa i kupili na szrocie SAMOCHÓD SYRENA 105 na chodzie i przewiązali wstęgą oraz przywiązali balony więc może za 80 zł. kierownicę od auta aby szef dobrze firmą kierował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki prezent dla szefaaaaaaaaa
jennifer powiedz ze ty zartujesz?błagam powiedz ze to wszystko nioeprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żartuje. Jak pisałam mój mąż ucieszył się z pióra i pomyślałam że może twojemu szefowi też by się spodobało. Jesli to dla ciebie takie dziwne to nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki prezent dla szefaaaaaaaaa
Prezent może dobry ale nie stać mnie na pióro z diamentami, zejdź na ziemie dziewczyno. Zdecyowałam, że kupimy mu książkę Danuty Wałęsy a po wigilii zaprosimy na kawę i może coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz, ale jak mu oddasz się na wigilie to potem zawsze bedzie chcial chodzic z wami do łóżka. Ja wymiękam. Mam męża rodzinę i nie przychodzą mi do głowy takie rzeczy. Szanuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
ja wpadłam na pomysł z tortem. coś kolorowego, ale pomyślanego specjalnie o nim - na torcie logo naszej firmy, podobizna szefa, może jakaś śmieszna sentencja? w warszawskim camargo można zamówić różne takie cudeńka. a do tego oczywiście jakiś wspólny wypad... myśleliśmy w pracy o paintballu, ale chyba nie wszystkie babeczki tak ochoczo do tego podejdą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca anda
dobry alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeelka
Jesli chcecie prezent na już to warto wybrac sie do Złotych Tarasów i tam od razu kupic taki prezent jaki nam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella23
zawsze się sprawdza dobry trunek :) np taka żubrówka palona - nie każdy zna, a alkohol bardzo wyrafinowany w smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowallilijka
Oczywiście można zaryzykować ;) Ale jest też wersja bezpieczniejsza - biała lub z trawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób mu loda
ja bym sie ucieszył z takiego prezętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przy wyborze prezentu dla szefa ważne jest to jakie są Wasze relacje. Jeśli pomimo wypełniania swoich obowiązków i wykonywania jego poleceń umiecie razem pożartować to jesteś w komfortowej sytuacji :) Jest wiele ciekawych opcji, chociażby długopis jak propozycja z góry. Jednak jeśli chcecie zabłysnąć, zdobyć plusa u szefa to proponuję coś takiego http://www.gazetomania.pl/prezent-dla-szefa.action#opening. Tani, fajny pamiątkowy upominek od Ciebie, albo całej załogi:) PS: mój szef obrobił sobie gazetkę w antyramę i powiesił w biurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostek_ja
Nasz szef to niezły kawalarz, więc postanowiliśmy zrobić mu prezent z jajem :P przerobiliśmy jego zdjęcie - dodaliśmy wąsy, okulary etc. całkiem nieźle to wypadło :D a potem zrobiliśmy mu z tym zdjęciem kubek. ja akurat zamawiałem to dzieło na fotobistro.pl wyszło przednio! a szef miał ubaw jak nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonaR
dokładnie zależy to jaką osobowość ma szef, jak jest żartobliwy w takim samym stylu można mu prezent zrobić:) u nas w firmie przyjęło się ze zawsze coś przydatnego dajemy, tym razem a już za tydzień planujemy zamówić coś takiego http://eprezenty.pl/ekskluzywny_zestaw_dla_niej_w_drewnianym_pudelku_z_mozliwoscia_graweru_dedykacji_zyczen_,p,11874.html , mamy nadzieje że się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadine56
my teraz zamawiamy prezent dla szefa z okazji awansu (tzn dalej będzie naszym szefem, ale powiększyli mu region), zrzuciliśmy się po 15zł od łebka, wyszło nam 300złotych, chcemy kupić mu jeden z tych kieliszków do piwa: http://www.crystal-house.pl/kieliszki-cat-17.html bo jest piwoszem, a żona raczej by się wkurzyła za sam alkohol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×