Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki prezent dla zony po porodzie

Polecane posty

Gość gość

Co mozna kupic zonie w podziekowaniu ze dala mi dziecko? Moze cos ze zlotej bizuteri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoc z twojej strony bo niestety dzisiejsi mężczyźni nie potrafia nic w domu zrobić, zarobic przyzwoitych pieniedzy, zajmowac się dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nosi zloto to jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Twoja żona nosi to pewnie. Ja dostałam kolczyki i wisiorek ze złota ale przyznam że zakładam tylko na jakieś okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leni 2014
Może takie otwierane złote serduszko wisiorek, w którym można umieścić zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarob porzadne pieniadze na utrzymanie rodziny, nie wydzielaj jej na fryzjera, kosmetyki i nie wywalaj na siłe do pracy jak dziecko ma pare mc i potrzebuyje matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam złoty pierścionek, oczywiście pomoc Twoja też będzie potrzebna. kup jej biżuterię, będzie miała pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak urodzilam dostalam bukiet kwiatow. Czekal na mnie po powrocie ze szpitala. Natomiast jak zaszlam w ciaze kupil mi M lancuszek z wisiorkiem. To na pewno dobry pomysl. Pierscionek tez, zostanie na dlugo i bedzie sie dobrze kojarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holahola_ludzie
prezent w postaci pomocy....???? litości, dziecko to je jest zwierzątko, które umaniła sobie żonka, tylko pragnienie obydwoja ludzi i od obojga wymaga pracy, poświęcenia, zaangażowania. Pomoc faceta nie jest niczym nadzwyczajnym, jest wręcz naturanal i konieczna, bo to też JEGO dziecko. Kup żonie złoty pierścionek. Piekna pamiątka i będzie mogła kiedy przekazać go swojej córce jak urodzi. Moja mama od taty dostawała złote pierścionki, mama urodziła 4 córki i każdej dała pierścionek gdy ta urodziła. Piękny gest i pamiatka rodzinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ta pomocą jako prezent to przesadzacie :) gościu wyżej ;) bardzo fajna tradycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holahola_ludzie
+raczej gościówo ;) ja też teraz jestem w pierwszej ciąży i jak urodze dostane od mamy pierścionek, który dostała kiedy mama mnie urodziła... piekny, zloty z wielkim miodowym oczkiem, mam nadzieje, że kiedyś przekaże go córce, a mąż musi pomagać, "wsadzić i wysadzic" to łatwo i przyjemnie... ale dziecko jest obowiązkiem obydwojga rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo, czemu pomoc męża ma być prezentem dla żony? Jak facet normalny to jest to chyba dla niego normalna kolej rzeczy a nie przysługa, którą robi żonie. To w końcu tez jego dom i jego dziecko. x Odpowiadając na temat - możesz jej kupić coś ze złota, będzie na pewno mieć miłą pamiątkę. Musisz tylko pomyśleć, co żona najczęściej nosi z biżuterii: kolczyki, łańcuszki, bransoletki? Chyba, że chcesz jej kupić coś bardziej okazałego, na większe wyjścia - wtedy możesz zaszaleć bo nawet jak na co dzień nie nosi naszyjników to od święta założy na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zona lubi zloto to kup zloty pierscionek i mozesz np dac wygrawerowac date urodzin dziecka na nim. Lub zloty lancuszek z serduszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa pomoc męża naturalna :P tylko ciekawe czemu kobiety się tu frustrują, że mąż siedzi po 12 h w pracy, wraca zmęczony i jego pomoc ogranicza się do maks godziny dziennie z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę, że nie tylko ja zauwazyłam, że kobiety same z siebie robią męczennice odbierając pomoc męża jako prezent i przysługę a nie jego obowiązek :) A z tymi pierścionkami bardzo fajny pomysł. Ale myślę, że cokolwiek jej kupisz będzie jej miło, że ktoś pomyślał też o niej jako o kobiecie a nie już tylko jako matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holahola_ludzie
mój mąż jest o 16:00 więc będzie miał sporo czasu żeby pomagać, ale jeśli o niego chodzi to się nie martwię, mam 100% pewności, że będzie bardzo zaangażowany i pomocny. Facet jak pracuje nawet te 12h to pracuje te 12h i ma czas wolny kobieta nie, praca przy dziecku jest najcięższa, trwa 24h/7dni w tygodnu i jest najbardziej niedoceniana... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nikt nie wymaga od faceta, żeby rzucił pracę ale jak już z niej wraca to niech nie robi łaski, że musi dziecko wykąpać. Ja muszę leżeć do końca ciąży i wszystko w domu robi mąż i już mi zapowiedział, że przy dziecku będzie mi pomagał ale zmywanie przejmuję ja jak tylko będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry ale ja nawet nie pomyślałam o prezencie, że musi mi kupić. U mnie w rodzinie się tego nie praktykuje. Tym bardziej zrobiło mi się miło gdy dostałam tą biżuterie po powrocie do domu. To tylko świadczy dobrze o mężczyźnie. I tak jak piszą koleżanki, pomoc mężczyzny to nie prezent a obowiązek taki sam jak dla nas mam. I to że ktoś marudzi że mąż nie pomaga nie oznacza że każdy tak ma. Nie ma co generalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holahola_ludzie
nic NIE MUSI, ale autor zapytał więc nie odpowiadamy, mi też byłoby miło jakbym cos dostała ale jeśli o tym nie pomysli to też nic się nie stanie, najpiekniejszy prezent noszę pod sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holahola_ludzie
* więc odpowiadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak najbardziej. Choc mysle, ze nie bedzie dla Niej wazna o tyle cena, co pamiec i "podziekowanie" . Na pewno sie ucieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna stara tradycja :) Super, że o tym pomyślałeś. Biżuteria jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam kwiaty jak wrocilam z mala do domu,zrobilo mi się bardzo milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tą cenę na pewno wybierzesz coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło, że chcesz żonie kupić prezent. Ja dostałam kwiaty i bardzo się cieszyłam z miłego gestu. Jeśli chodzi o pierścionek to weź pod uwagę to, że przy niemowlaku wiele kobiet rezygnuje z pierścionków, żeby nie zadrapać dzieciaczka. Pomoc jest na tyle oczywista, że nie można jej traktować w kategorii prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam kwiaty i piękną srebrną bransoletkę, która mi się długo jeszcze przed porodem podobała, ale on twierdził, że srebro jest nic nie warte i jeśli chcę kupować to tylko złoto :D a ja w złocie praktycznie nie chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak mówił, żebyś sama jej sobie nie kupiła bo chciał ci zrobić niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc baba z kafe nic nie dostała za urodzenie dzieciaka bo ich mezowie mieli to w d***e i poszli chlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się pomysł z pierścionkiem i grawerem daty urodzin dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×