Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgazWrocka

Jaki prezent na święta wielkanocne??

Polecane posty

Gość AgazWrocka

Witam. Mam pewien problem bo muszę zakupić kilka różnych prezentów dla swojej rodziny. Mianowicie Dziadki co innego,mąż co innego dzieci co innego. I tu mam mały problem. Teściowa lubi biżuterie i perfumy. Teść książki i kosmetykami, perfumami nie pogardzi Mąż znowu tylko perfumy a im droższy to tym lepszy :D Dzieci jak to dzieci chyba smyk tylko pomoże. Mam taki plan. Teściowej i teściowi kupić takie małe wersje perfum oryginalnych i wrzucić do koszyczka :D Myślałam żeby kupić z tej strony www.odlewkiperfum.pl Dla męża duży perfum z iperfumy.pl bądź perfumesco. Choć chodzi mi po głowie żeby też wziać mu takie miniatury ale najdroższego asortymentu. A dla dzieci coś takiego wymyśliłam http://www.smyk.com/catalog/product/view/id/178734/s/clementoni-ucze-sie-bawiac-interaktywny-eduglobus-poznaj-swiat/ Co sądzicie o tych prezentach??? Macie jakieś inne propozycje co można kupić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiazc
No dobre się wydają te iperfumy kojarzę ale tych www.odlewkiperfum.pl i www.perfumesco.pl to nie widziałam nigdy Kupowałaś z nich już wcześniej??? bo widzę, że nawet w jednym z nich bon na 10% na święta. Dzieciaki to pewnie beda cieszyc sie z takiej gierki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola2322
Perfumy fajna sprawa znam wszystkie 3 serwisy i wszystkie 3 godne polecenia. Zastanów się nad teściem może książka to empik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikausa
Dzieci to gry wiadomo ; p Reszcie bym wzięła te te perfumy i już z głowy Liczy sie gest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Co sądzicie o tych prezentach??? xxxxxxxxxx Sądzę że to czysta w najgorszym wydaniu głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my na święta sprawiamy sobie prezent w postaci kilkudniowego wypadu do Warszawy :) Pospacerujemy trochę po Starówce, pozwiedzamy i odpoczniemy :) Już nawet nocleg blisko centrum w http://mishmashhostel.pl/hostele/ mamy, a że póki co dzieci nie mamy, jest to dla nas najlepszy wielkanocny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na Wielkanoc też się trzeba obdarować? Dzieci coś tam dostają od zajączka, ale żeby dorośli to chyba tak jak ktoś uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam trochę inny dylemat. O to chodzi, czy w rodzinie, w której dotychczas tylko dzieci zwyczajowo dostawały prezenty wielkanocne od zajączka po prostu się nie wygłupię. Jest tyle innych okazji, żeby się obdarowywać i bez okazji też można, ale jednak nie wiem. Koleżanka mówi, że to nadgorliwe i osoby z rodziny, którym gorzej się powodzi z powodu kredytów, poczują się gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty wielkanocne? Swieta Wam sie nie pomylily? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglupisz się, zwyczaj obdarowywania się na Wielkanoc raczej jest rzadki. W większości domów są tylko drobiazgi dla dzieci. Ja jedynie jak idę w gości to coś niose, ale są to słodycze, wiosenne kwiaty, ciasto, alkohol. Typowych prezentow nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty moga byc ok, czy dla gospodarzy flaszeczka, bamboniera, czy kwiaty. Ale nie prezenty wielkanocne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę o prezentach na Wielkanoc. ...no chyba, że dla dzieci po jakieś kinder niespodziance. A jeżeli chodzi o wielkanoc to ja zabieram swoją rodzinkę do hotelu http://www.borowydwor.pl/hotel/index.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, tak myślałam. Po co się wygłupiać, lepiej nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Dzieci tradycyjnie dostaną jakieś drobiazgi od zajączka i niech już tak zostanie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za opinie w sprawie prezentów i tradycyjnie Wesołych ☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w modzie są takie zestawy w stylu http://slodkiupominek.pl/k/28/wielkanoc-2017 Tam jest cały wybór takich gotowych prezentów Wielkanocnych. Osobiście nie praktykowałam dawania prezentów akurat na te święta ale w tym roku zamówiłam taki kosz dla rodziców i już widzę ich uśmiechy na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zastanawiałaś się nad czymś do ubrania? Jak prezenty dla mężczyzn to tylko praktyczne. I biorąc pod uwagę jak chętnie mężczyźni sami sobie robią zakupy powiadamy Wam... świetny prezent to prezent ubraniowy! :D I dlatego od razu możemy się polecić jako specjaliści od mody męskiej. Czy to klasyczna, elegancka koszula czy może casualowa marynarka – u nas znajdziecie to wszystko i wiele więcej. A żeby się przekonać klikajcie tu → www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołekmatołek
Moi rodzice wielkanoc robili już w nowym domu i postanowiłam dać im prezent taki do domu. Postawiłam na zabawną wycieraczkę do butów od wycieraczkowo.com i z tego co widzę chyba im się podoba, bo juz trochę minęło a nadal ją mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnei super prezentem jest zegarek, i to na różne okazje :) Jak coś, to znam bardzo fajna stronkę: e-zegarki.pl, czesto tam zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sferis sporo promocji wrzucił teraz na święta wielkanocne https://www.sferis.pl/Wielkanocne-Rabaty
Smartfon XIAOMI AMAZFIT Verge to super sprawa na taki prezent, bo po pierwsze dobra zabawka a po drugie zachęca do sportu.
Do przygotowywania świąt również mają akcesoria kuchenne, np. BOSCH MUM 54251 900W, ubijaki, patelnie, zestawy garnków.
Generalnie fajne rzeczy od "zajączka" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chyba komuś mocno odbiło z tymi prezwntami na zajączka hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×