Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki program do gabinetu stomatologicznego

Polecane posty

Gość gość

Witam mam pytanie. Jaki program do prowadzenia gabinetu stomatologicznego z tych trzech jest najlepszy oraz proszę o podanie jeśli ktoś korzystał kilka wad i zalet tych programów: estomed, e-recepcja, prodentis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksowna recepcjonistka :) mam 164 cm wzrostu i 67 kg wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi na temat jeżeli ktoś ma wiedzę na zadany wątek. Jeśli nie proszę wgl nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbiję temat, ja jeszcze słyszałam o programie Pro-Dent polskiej firmy Pro-Project. Ktoś coś o którejkolwiek z firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladam demo programow incomdent,fasti.pl,prodentis...ostatni wydaje sie bardzo sympatyczny,nie wiem jak w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StomatologZlublina
prodentis wydaje się spoko... nic nie słyszałam o pro-dent. zaraz wejdę na och stronę. mają jakieś demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na stronie Pro-Project, ale żadnego demo nie widzę. Dobrze, że to polska firma. Ostatnio robiłam testy sprzętu w swoim gabinecie jakimś chińskim oprogramowaniem … masakra. Jeden albo dwa powtórzyłam i wyszły mi inne wyniki. Nie wiem, jakim cudem można coś takiego wypuścić na rynek. Ktoś wie, jak wygląda robienie testów od Pro-Project?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2316
My używamy programu Estomed i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli wybierajac z tych dwoch prodentis lub estomed to ktory jest godny uwagi, jakies funkcje, ktore wyrozniaja go ? Musze ktorys z tych programow wybrac i uzasadnic wybor szefowi co proponujecie? Bede wdzieczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także byłabym zainteresowana plusami tych dwóch programów i jeszcze pro-dent. to jest jakiś nowy program, bo nazwę pierwszy raz słyszę, przyznam się szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze pytanie dotyczace estomedu czy ten program posiada funkcje alarmu tzw przypominacz dla gabinetu zeby np zadz do pacjenta, albo odebrac proteze od technika itp.? wiem ze w prodentisie jest, ale ciekawi mnie czy estomed tez taka funkcje ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy robione przy użyciu fantomu Pro-Dent są bardzo czytelne (nie wiem jak u was, ale ja testowałem kilka programów, w których obrazy nakładały się na siebie i ocenienie wyniku testu było przez to praktycznie niemożliwe). Do zestawu dołączone są formularze, wynik każdego testu na nich się zapisuje. Co do oceny, to informacje znajdują się w instrukcji. Trzeba tylko dokładnie przeczytać, żeby prawidłowo wypełnić formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StomatologZlublina
Demo sprzętu Pro-Project jest do obejrzenia na stronie firmy: http://www.pro-project.pl/pl/ Jak na nią wejdziecie to zaraz się Wam pokaże filmik, jest po angielsku, ale nie to stanowi zapewne żadnego problemu. Zachęcam do obejrzenia, ponieważ program wygląda na godny zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie "ESTOMED". Jest to najgorszy i najbardziej beznadziejny program stomatologiczny. Od kiedy posiadamy program "ESTOMED" są ciągle problemy z nim związane. Nie można przez to normalnie pracować:/ Zalety?? Ten program nie posiada "zalet", za to wad posiada mnóstwoooo... Niestety nie można liczyć na pomoc ze strony konsultantów. Kiedy dzwonimy aby rozwiązać jakiś problem (nawet najmniejszy problem) odpowiadają, ze oddzwonia za chwilkę aż w końcu mija dzień, później drug, później tydzień i telefon milczy. Kiedy my dzwonimy ponownie oni nie odbierają. Odbierają jeśli zadzwoni się z innego nr po czym oczywiście dostajemy odpowiedż, ze oddzwonią za chwilę. Nigdy nic nie wiedzą, nie wiedzą jak pomóc i z dnia na dzień jest coraz więcej komplikacji co utrudnia pracę. Jednym słowem mówiąc są BEZNADZIEJNI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nie estomed? Hmm, to może jednak zainteresuję się tym od Pro Project w takim razie. Ktoś tu pisał, że można ściągnąc wersję testową, lepiej w takim razie nie brać kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estomed ma wiele referencji z różnych gabinetów i jest też elementem mile widzianym w ogłoszeniach o pracę. Serwis oddzwania, a często sam dzwoni do gabinetu i w opinii wielu jest najlepszy na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam używam incomdent. Bardzo łatwy w obsłudze i ma wszystko co potrzeba. Nie trzeba klikać po sto razy, żeby pacjenta zarejestrować. Zainstalowali po zakupie przez internet i do dzisiaj bez problemów. Podpatrzyła u mnie koleżanka i też jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszK
PRODENTIS. Używam wersji wielostanowiskowej z obsługą RVG i recepcji juz chyba czwarty rok. Jak dla mnie bomba no i asystentki i recepcja nie narzekją na obsługę programu a to już duży PLUS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, Prodentis jest na rynku najdłużej, więc jest "doświadczony". Chyba wszyscy moi koledzy go używają i wypowiadają się pozytywnie. Ja tez rozważałem Estomed i Prodentis. Jak się zdecydowałem na Prodentis to Pan z Estomedu na mnie wręcz nawrzeszczał, że nie umiem podejmować decyzji - brrrr.... A w Prodentisie sa same miłe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie i gdzie kupujecie narzędzia stomatologiczne do gabinetów? Trafilam na niezłą hurtownię http://www.donau.com.pl/ i chyba złoże u nich zamówienie, bo wydają sie naprawde profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapoznania się z programem Dentisoft.pl - jest to program kompleksowo wspierający zarządzanie gabinetem i prowadzenie dokumentacji medycznej. http://dentisoft.pl/lp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta3616
Ja używam od wielu lat programu Estomed i przeszłam z programu Prodentis. Estomed jest o bardziej przyjazdy na użytkownika i łatwiejszy w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka1970
U mnie sprawdza się oprogramowanie http://offigo.pl. Wszystko łatwo idzie wprowadzić i można szybko rozliczyć np. jakieś wyjazdy do klienta. Mamy pełny porządek i wiadomo, gdzie jakich dokumentów szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1974
ponawiam pytanie, właśnie otwieram klinikę i zastanawiam się nad wyborem najlepszego programu, testuję 3: Prodentis, PL-Med, Estomedem. Zdecydowanie najfajniejszy plmed, ale cena dość wysoka, czy ktoś może mi doradzić czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek3569
Witam, też się zastanawiałem nad wyborem programu jakieś pół roku temu i od razu odrzuciłem Pl-Med, bo nie mają w ogóle serwisu. Ostatecznie zdecydowałem się na Estomed, bo Prodentis nie wprowadza nic nowego i opinie maja też coraz słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian gość co się zowie
To nie jest forum stomatologów tylko firm, które w jakiś pseudo nowoczesny prowadzą kampanie sprzedażową. Dziewczyny są miłe? Ale chyba nie chodzi o miłą dziewczynę na infolinii. Tylko o wiedzę! Zetknąłem się z tym forum, gdy zmieniałem program. I ostatecznie kupiłem program po godzinnej, rzeczowej rozmowie z działem obsługi zupełnie innej firmy niż te podane. Na temat zasad pracy programu, wymagań technicznych. I Nie zwracałem uwagi, czy dziewczyny są miłe, bo co to za argument. Dziewczyna ma mieć wiedzę i być zorientowana w temacie. Przychodzę na to forum co pewien czas. Zawsze jak sobie przypomnę. Tak prostoliniowe zachwalanie swojego programu przez te wszystkie firmy jest nawet zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas zakładania gan bonetu stomatologicznego pomyśl o tym aby podpisać umowę z firmą która będzie od ciebie zabierać odpady medyczne. Ja mam podpisana umowę ze stacją sanitarno-epidemiologiczną http://www.nowista.pl/. Oni co jakiś czas przyjeżdżają do mnie po odpady. Wszystko jest odbierane w specjalnych pojemnikach i utylizowane. Mam pewność że nikomu nie zaszkodzą i nie trafią na dzikie wysypisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna_Krystyna
Kupiłam dwa miesiące temu program na dwa stanowiska. dla siebie i dla rejestratrorki. Piszę na tym forum, bo tak jak ja na nie trafiłam tak trafi pewnie dużo stomatologów. wybór był trubny, najcięzej było podjąc decyzję co mi będzie tak na prawdę potrzebne. Mam mały gabinet, więc ani magazyn ani jakieś skomplikowane raporty nie są mi potrzebne. Firmy, które sprzedają rozbudowane programy do obsługi gabinetu podczas rozmów telefonicznych starały mi się wmówić, że mam większe potrzeby niż w rzeczywistości. Jak to mówią w marketingu: stwórz najpierw potrzebę a potem zaproponuj rozwiązanie! Kupiłam prosty program, jestem bardzo, bardzo zadowolona. Wprowadzanie danych zajmuje mi mało czasu. Prosty program, mówię wszystkim koleżankom i kolegom, którzy też szukają do gabinetu oprogramowania. Nie dajcie nie nabrać na magazyn, raporty, analizy, zestawienia, rachunku, jakieś skomplikowane sposoby oznaczania diagramu. Ile sie tym będziecie "bawić"? Miesiąc? Potem przecież i tak nie ma na to czasu. Zamiast długać w komputzerze wolę skończyć szybko pracę i spędzić czas z rodziną./ Koleżanki i koledzy po fachu! życzę Wam wytrwałości w szukaniu oprogramowania dla siebie. Nie dajcie się nabrać. Rozwiązanie tkwi w prostocie! Pozdrawiam, Krystyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie interesuje jak Estomed sprawdza się w rozliczeniach NFZ? Ci którzy mają umowy NFZ wiedzą, że duża się zmienia w sprawozdawczości i zmiany muszą szybko znaleźć się w programie. (częste aktualizacje) Więc jestem ciekawy jak to wygląda w Estomed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj! Chcesz kupić ten program dla rozliczeń nfz do gabinetu czy pytasz czysto teoretycznie? Zadajesz pytanie na forum dla ludzi, którzy szukają programu dla gabinetu. Nitk kto ma ten program tu nie zagląda. To jest miejsce w którym rozmawia się o tym, jakie funckje i opcje są cenne i warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×