Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 26brunetka26

Jaki samochód kupic do 10tys. by malo palil?

Polecane posty

Gość 26brunetka26

Witam Zmieniłam prace i srednio w jedna strone mam 16km. Jaki samochod kupic do 10tys zeby byl oszczedny malo palil? nie znam sie na samochodach az tak. zastanawiam sie nad corsa 1,7? czy to dobry wybor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malucha..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE faceta do brunetki
Czy masz ochotę na TE sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26brunetka26
mialam malucha z kolezanka na wspole jak mialysmy po 17/18 lat kupowalysmy go to byl czerwony a jak sprzedawalysmy to nam facet pokazal ze byl niebieski hihi :) nie chce malucha powinni je wycofac z uzytkowania drog. zastanawiam sie naprawde nad arosa i corsa. niech mi ktos naprawde pomoze. moze sa inne marki ktore tez malo pala. prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel corsa
opel corsa 1.7 D to jest bardzo dobry samochód, nie kupuj corsy B benzyny, zwłaszcza z silnikiem 1.2 - to jest porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj np matiza lub lanosa z silnikiem 1.4 na gazie. Za tą kasę dostaniesz zadbane auto. Licz ze 8 tyś na kupno a 2 tyś na naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania Peugeota 106, rocznik 2000 , diesel, pali ok 4 litrów, wszystko jest w nim sprawne, bez wkładu własnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26brunetka26
Hrabianka75 obecnie jezdze pasatem w kombi 2,5 tdi wiec trudno mi jest sie przestawic na takie male autko :) ale fakt 1,4 tez dobry pomysl. pisalam o 1,7 bo wyczytalam na innych forach ze 1,7 tez sa dobre. dobrze by bylo zeby palil 4-5 na 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghijklmnopr do brunetki
czy moge całować Twoje bose stopy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jppj
peugeot 206 :) Na początku jest chaos. A po nim - koniec. w tym : http://gourl.org/4de :) miejscu każda kobieta jest królową :) coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanos i matiz dobre do taniej jazdy. części tanie wszędzie naprawisz. Nawet można samemu naprawić bo proste auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam passata B5 2000 r do sprzedania pali w trasie o 4,5-5,5 ropy:) Bardzo dobry samochód,ale będziemy mieć dzidzie i chcemy coś większego, napaliłam się na Golfa V plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26brunetka26
mialam 2 tyg 106 i podziekuje. wszystko sie w nim sypalo tak ze ojciec zabronil jezdzic . coz moj nieudany zakup :) ale dziennie byl czysty bo za jednym zamachem szmata byl umyty nawet na paluszkach nie musialam stawac zeby siegnac caly dach :) a tak powaznie o tej corsie porozmawiajmy :) 14 czy 1,7? i jaki rocznik na co zwrocic uwage ... chce diesla gazu sie boje. i ile tak naprawde corsa spala na miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel corsa
kupuj samochody, których jest dużo na drodze, bo to oznacza że ludzie uważają je za sprawdzone, yarisy, matizy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz kupować auto to nigdy sama nie jedź oglądać tylko z kimś co się zna. Inaczej wepchną Ci jakieś badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel corsa
mnie 1.7 z 1996 roku paliła 5 -6 litrów ropy - jazda po mieście - też jeżdziłam do pracy, w mojej rodzinie ten sam rocznik palił 10 -11 litrów benzyny ( silinik 1.2.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26brunetka26
nie moge przekroczyc 10tys... zwyczajnie nie stac mnie na drozsze a yarisy sa pewnie ciut za drogie jak na mnie. najchetniej kupilabym a6 w kombi 2,5 ale potrzebuje typowo autko na dojazdy do pracy wiec mam gdzies czy bedzie male czy jakie tam wazne by malo palilo. do tej corsy jestem troche przekonana. wie ktos ile ta corsa spala na 100???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was kobiet to patrzycie żeby ładnie wyglądał czy mało palił a liczą się inne rzeczy dużo bardziej ważne. Które mogą sporo kasy kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26brunetka26
a te corsy bardzo sypia sie? nie chcialabym powtorki z rozrywki gdzie mechanik wymienil mi zamiast jeden to dwa paski rozrzadu czy jakos tak... co w corsach najczesciej sie psuje? obecnie nie mam faceta wiec musze sama tego dopilnowac :) wymiana oleju nigdy tego nie wiem :) coz zycie uczy :) a przy okazji dziekuje za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z południa Polski
cześć brunetka, jesteś śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupujesz auto używane to podstawa wymiana paska rozrządu. Tu koszt zależny od marki czasem trzeba też wymienić pompę od cieczy chłodzącej. Wymiana olejów filtrów. Częsta też wymiana elementów zawieszenia. Koszt wyższy gdy się jeździ do mechanika. Często część kosztuje 100żl a mechanik kosi ze 80zł. Dlatego najlepiej samemu naprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel corsa
sypią się według mojego rozeznania przeciętnie, możesz trafić na felerny egzemplarz, ale zawsze części są tańsze niż np. do peugeota 206 ( francuskie samochody - ceny części - jak francuskie pieski), mnie moja corsa przez 2 lata sie nie sypała tyle co ze starości - pordzewiał wydech - ale auto było z 1996 roku i wtedy miało 13 lat, w tej cenie do 10 000 PLN możesz kupić sobie Corsę C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej zazwyczaj wymienia się raz do roku. Jak kupisz i nie wiesz co było lane kup półsyntetyk czyli 10W40. Nie polecam np zalewać używane auto z niewiadomym przebiegiem olejem syntetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgrgregrf
a myslałas o renault clio?tez niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26brunetka26
Kapselko raz w zyciu z kolezanka na garazu mlotkiem owinietym w szmaty wyklepalam drzwi potem szpachla potem szlifowalysmy to podklad lakier i chyba wyle ale to byl 106 wiec mi go zal nie bylo. do profesjonalizmu uuuu daleko nam. ale tyle umie naprawic auto. wy faceci macie sie latwiej bo lubiecie to macie o tym pojecie a ja mam pojecie jak mi sie kontrolna zaswieci i "yyy..." teraz sie tylko zastanawiam ktora corse wziasc tak by byla na diesel i ktory rocznik. od 1996 w gore hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przypadku francuzów to koszt podwyższa niektóre dziwne rozwiązania niespotykane u inych producentów. Zawieszenie komfortowe ale coś kosztem czegoś. Mało trwałe zawieszenie szczególnie u nas. Szybko padają belki tylne. Naprawa belki to już spory koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×