Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia 17

Jaki samochód najlepszy dla nastolatki?

Polecane posty

Gość Sylwia 17

Rodzice chca mi kupic samochod na 18-nastke. Jaki doradzacie - do 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos malego.. po co ci duza kolumbryna.. moze peugeot badz renault.. moze jakis seacik albo skoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w głowie się teraz szczeniakom
przewraca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki samochód, byleby miał ze wszystkich stron poduszki powietrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze młodocianego za kierownica..to...dreszcze mnie przechodzą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednej rzeczy nie rozumiem. dlaczego mały? wiekszy jest bezpieczniejszy!! jak ja zdałam prawo jazdy od razu jezdziłam calibrą (opel) i laguną combi. i dzieki temu teraz się nie boję.jakbym wsiadła do małęgo to bym sie pozniej bała wiekszym jezdzic. poza tym w wiekszych samochodach jest wieksza strefa zgniotu i podczas wypadku wieksza szansa na przezycie. z małych aut zwykle nie zostaje nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terri niekoniecznie. ja zdałam prawko w wieku chyba 19 lat, teraz mam 21 i nie miałam nawet najmniejszej kolizji, a nie jestem dupo-kierowca, jezdze szybko dynamicznie i bezpiecznie. nauczył mnie tego mój narzeczony wyścigowiec :) więc nie generalizuj. młode laski też potrafią dobrze jezdzić a nieraz daje po dupie kolesiom na światłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 17
No coz - zazdrosc rzecz ludzka. Ja sie pytam tylko o model. Nic wam do tego, ile mam lat. A poza tym moj wiek jest najlepszy, aby rozpoczac przygode z motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadek szczylu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia jak mówie, postaw na wiekszy samochód, a jak nie czyjesz się na siłach to najlepszy bedzie golf 4 chyba sie miesci w 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma wspólnego model z wiekiem, skoro zaczynasz \"przygodę z mototryzacją\" to powinnaś umieć jeździć wszystkimi samochodami, jedynie co cie ogranicza to cena. Nie możesz pójsc do salonu albo pogadac ze starymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 17
A co myslisz o Audi TT? Uzywane tez sie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może najpierw zrób prawo jazdy, a dopiero później rodzice kupią Ci ten samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie :(... z takim limitem, to poprostu wzięłabym to, co mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia zobacz na allegro, ale nie licz na super auto bo z takim autem wiązą sie tez większe kosztyutrzymania, audi ma straszne ceny podzespołów. przepraszam za błedy w pisaniu ale reka w gipsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzu cientej, jestem fajnym kierowcą, ścigam sie na 1/4 :) jak chcesz to..zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 17
To auto ma byc na firme, czyli firma bedzie placic za serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to luz, tylko jak Ty spowodujesz wypadek to Ty płacisz nawet jak masz AC., moj tata rozwalił auto słóżbowe z AC i i tak musiał płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee, niby ręka w gipsie a służba przez \"ó\" !! :P Nie kituj z tą ręką w gipsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jestem fajnym kierowcą\" bravia 🌻 :) a co polecicie do 10tys ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mój wpis został pominięty ... Mówię serio. Najpierw zrób prawo jazdy, wtedy zorientujesz się jakim jesteś kierowcą, jaki samochód Ci pasuje :) Po co Ci samochód ... skoro nie masz prawka ... będzie stał i się \"kurzył\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×