Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki tablet do inernetu

Polecane posty

Gość gość

Planuję kupić jakiś tablet, tak do 1 tysiąca złotych. Wyświetlacz minimum 8 cali. Ktoś tutaj ma tego typu sprzęt, polecicie coś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taniego overmax . Do zabawy wystarczy.. Ważne by ekran miał dużo punktów dotykowych i był czuły:p \ Jedyny ferel mojego tabletu , to to ze nie mozna włożyć karty sim, ale na wi -fi jest to zbędnę, a korzystam tylko w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak możliwości włożenia karty SIM do tabletu to duży feler. Ja bym takiego nie kupił. Obecnie używam 3-letniego IPad2 10 cali. Cały czas działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przy korzystaniu tylko w domu, to zbędnę, a po miescie nie biegam z tabletem, w tel tez mam internet.. Zresztą tablet był kupiony po pijaku:] patrzyłam tylko by sie dobrze obsługiwał i nie musialam młotkiem walic w ekran by zaskoczył:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tabletu czasami na wyjazdach po Polsce. Jak zwiedzamy i szukamy informacji o hotelach, atrakcjach itp. itd to tablet z kartą SIM w środku to obowiązek i wygoda. Na telefonie nie fajnie się takie rzeczy ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze to też nie problem, bo w hotelech jest wi-fi.. darmowe wi fi masz w restauracjach, na dworcach pkp.. Kurcze jak dla mnie było zbędne by miało wejscie na karte.. Na telefonie znajdę, a w dłuższą podróż wzięłabym laptopa. Chociaż nie ukrywam, ze jakby miał tez było by dobrze , z tym że mi nie potrzebne w domu.. Zależy po co komu tablet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim należy się kierować wytrzymałością, pojemnością, oprogramowaniem, grafiką.. Ja swój dobry tablet kupiłam na allinside.pl za niską cenę, a bardzo dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polecicie cos do 200 zł używanego do przeglądania internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pentagram p5335, nie tnie i tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz coś wiecej napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7cali, wifi, android 4,2, wejście na USB, pamięć 4giga 512 RAM i co najważniejsze poniżej 200zl nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojego kupilem na e buyu w uk za 40 funtow 10 " jakis chinczyk odtwarza bardzo ladniefilmy chodzi bez problemow jakosc minimalnie gorsza od tabletow z wyzszych polek wiec jesli totylko do neta po co przeplacac? Za ekstra 5 f byla klawiatura stacjobarna do niego snieszne pieniadze a wszystko fajnie dziala na androidzie czyli tosamo co samsung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde,nie znam sie zupelnie. Nie chce wydawac nie wiadomo ile ,bedzie sporadycznie uzywany,ale nie chce tez zalowac potem ze jakies go.... kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pentagram za ta kasę będzie nowy, a wiec w razie czego masz gawarancje. Przed chwila patrzyłem na allegro i drugiej generacji (sam mam pierwszej) kosztuje od 159zl nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje sie byc ciekawy. Jak za tą cenę to i tak nie kupię nie wiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×