Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki temat na kafe rozbawil was najbardziej?

Polecane posty

Gość gość

Wpisywać.Temat na luzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś miałabyś 6 lat coreczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się wkręciłam w ten temat bo myślałam,ze to prawda a ta sucza sobie urządziła prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie wyssane z palca bzdury z ERo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co zrobiłyście z podpaskami jak zaszłyście w ciążę"--->problem, który wymagał zapytania o to na forum. Zbzikowana kobieta, która ledwie zobaczyła 2 kreski i ma fioła. Przecież po porodzie to już okresu nie ma, skąd ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaa,dobre z tymi podpaskami:) dasz linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"poród naturalny to masakra!!!" - założony przez panią, która miała cc na życzenie (gdyby wątek założony był przez rodzącą sn to bym sie nie uczepiła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie śmieszą wszystkie tematy zakładane przez tą/tego od smerfów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za poprawę humoru:D tampony powieś na choince...mało się nie posikałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, wpiszcie w google grafika 'tampon angel' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
implementacja zarodka jakie miałyście objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie śmieszą te wszystkie atakujące niebieskie, gdszie te niebieskie się bronią i odpyskowują zamiast być ponadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowa tematów jest idiotyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiesci nieopierzone dzefetto cos takiego jak zaczelam to czytac to dalam se luz i tak mi sie snilo to wszystko to dalej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś implementacja zarodka jakie miałyście objawy Co w tym smiesznego bo nie chce mi sie czytac calego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O luźnej pochwie :-D Pytanie było : czy mam luźna pochwie , Włożył am sobie tam rękę ... a jedna z odpowiedzi była : No co ty nie masz luźnej . Dopiero jakbyś włożyła dwie ręce i klas ne la to byłaby luźna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie rozbawił temat laski która dowiedziała sie że jest w ciaży i radziła się co ma zrobić z podpaskami :o żenada :D oraz inny temat jak laska bodajże w 30 tc zachwycała sie że już "uprała wszystkie ciuszki dla maluszka" pewnie nudizła się w chacie na l4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tej intymnej sytuacji z teściem tez pomyślałam i ten temat z podpaskami - co zrobić w ciaży też pamiętam :D :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypilam wode z kranu a jestem w ciąży. Czy coś takiego. I na codzień śmieszne są te idiotyczne tematy gdzie krowy sie wyzywaja i walą śmieszne teksty. Patologia jak nic, ale jak sie wejdzie przeczyta jedną stronę to śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bawią idiotki, które dadzą się nabrać na ewidentne prowokacje o córce albo synowej, która jest/chce zostać fryzjerką. :D Ciekawe skąd u autorki tych prowokacji taka obsesja na punkcie fryzjerek, bo te tematy pojawiają się regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Zdejmujecie sandalki u ginekologa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bawi ta dzida, ktora co chwile tematy zaklada a to o eks zonie swojego faceta, a to o wakacjach, a to o niegrzecznym pasierbie. Ta, ktora mieszka u kolesia ze swoja corka, bo je przygarnal w zamian za kuchrzenie, d**e i opieke nad jego synem. Chociaz powoli to sie juz nudne i zalosne robi. Tez obstawiam, ze to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat o tej lasce z pasierbem i facetem, który ją przygarnął to prawda. Było tutaj jej imię, mail, telefon z ogłoszenia gdzie proponowała spotkania w samochodzie za 150zł. To było jeszcze znaim poznała tego swojego frajera, mieszkała wtedy w okolicach Wrocławia i pytała co mówić dziadkom jak będzie pracować w agencji towarzyskiej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dyskusji ogólnej był temat o dziwnych zwyczajach znajomych i zrobiła się z tego dyskusja i pyskówka na 10 stron czy spać w majtkach czy bez. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie rozwaliś temat jak dziewczyna się pytała,czy na USG 3d widać,czy dziecko jest czarne czy białe? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×