Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a zapytam co mi tam

Jaki wibrator?? Polećcie niedoświadczonej ;)

Polecane posty

Gość a zapytam co mi tam

pytanie jak w temacie, tak mnie nachodzi żeby coś kupić ale tyyyle jest różnych modeli, tańszych, droższych, większych, mniejszych... Jaki Waszym zdaniem dziewczyny jest najlepszy? Mile widziane linki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Najlepszy jest taki malosolny :-), ale po wiekszym stosowaniu one wszystkie beda kiszone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam co mi tam
bardzo pomocne to było, dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibratorów najlepiej mieć parę
jak u ciebie z kasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam co mi tam
z kasą nie ma problemu, chociaż tak myślę że nie wydam paru stów na wibrator ;) powiedzmy tak do 100-150 zł najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibratorów najlepiej mieć parę
ile masz lat? jesteś dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
mój penis jest jak wibrator w dodatku jest ciepły i przyjemny w dotyku ..w smaku ponoć też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam co mi tam
panom z wszelkimi propozycjami dziękuję, nie jestem zainteresowana. no a taki hm... nie tylko? chyba się źle wyraziłam - niedoświadczona to ja jestem jeśli chodzi o wibratory ;) co by nie było niedopowiedzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech................
Ech kobiety to mają wybór............. Pompki, kulki, delfinki, wibratory, masażery, takie siodłą z penisami, piłki z penisami, gumowe lale..... Jesteśmy przegrani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie bierz plastikowego. najlepiej kup sobie dildo. zelowego gietkiego penisa, nie na baterie. swietnie sie wygina, swietnie sie dopasowuje, jest super. nie raz z partnerkami stosowalem. proste, twarde plastikowe sa do bani. lepiej miekki, zelowy, wyginany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibratorów najlepiej mieć parę
tu sobie coś znajdziesz http://allegro.pl/akcesoria-i-gadzety-wibratory-63807 musisz zwracać uwagę na średnice bo niektóre potrafią odbiegać od normy materiał z jakiego jest wykonany .... niektóre tanie potrafią uczulać :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona onna
Mam kóliczka z dodatkowym masażerem na łechtaczke i kulkami- perłami wibracyjnymi. Baaardzo przyjemne odczucia. Zwykłe wibratory sie nie równają. Facet tez już nawet się nie równa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech................
Powiedział facet.............. he he:) Ja jedynie mogę powiedzieć obserwując rynek że te za kosmiczne kwoty mają kształt c z delfinkiem. NIE WIEM CZEMU TAK MOŻE KOBIETY SIĘ WYPOWIEDZĄ. http://allegro.pl/zini-roae-genialny-wibraor-black-gold-szczytuj-i2044048399.html http://allegro.pl/promocja-lelo-soraya-insignia-8-poziomow-i2049894316.html Ech jak ja bym chciał mieć taką sexomaniaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa aa
zboczeńce!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam co mi tam
Dzięki za rady :) Właśnie dlatego pytam, jak najlepszy, bo wybór jest bardzo duży, ale nie mam pojęcia, jaki powinien być, żeby było dobry, z jakiego materiału, o jakim kształcie, czy lepiej taki "imitujący" naturalnego, czy też im prostszy tym lepszy itd. Wydawało się łatwo a jak zaczęłam przeglądać oferty to nie potrafię wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech................
Mi się wydaje że niestety te nowe maszynki do sexu są lepsze od facetów i potem się przyzwyczaisz. Bo sory ale nie jesteśmy cię w stanie tak wygrzmocić i stymulować w tylu miejscach jednocześnie... Tak mi się po prostu wydaje. Więc żeby się nie uzależnić to normalny i nie 30 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona onna
i z dobrego tworzywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam co mi tam
ech - to ma być po prostu zabawka dla urozmaicenia, nie dla zastąpienia seksu z facetem ;) nie zamierzam się przyzwyczajać ;) I fakt - z założenia wszystkie "giganty" odrzuciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam co mi tam
z dobrego tworzywa = jakiego? każdy w swojej ofercie twierdzi że jego jest najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibratorów najlepiej mieć parę
myślę że silikon medyczny jest optymalny pamiętaj jeszcze o długości bo to jeszcze trzeba wygodnie trzymać lubię takie ok 25cm długości i średnicy 35 do 40mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnGe
Materiał - najlepiej silikon medyczny (nie ma zapachu, nie uczula, nie lęgną się w nim bakterie i grzyby, jest bardzo miły w dotyku - taki trochę "aksamitny"), NIE kupuj niczego z żelu, zwykłej gumy czy nawet cyberskóry - wszystkie mają mikropory, w których lubią odkładać się bakterie, grzybki itp. i wtedy nietrudno o infekcję. Dodatkowo mogą uczulić no, a żel i guma okropnie śmierdzą i aż strach coś takiego sobie włożyć. Rozmiar - jeśli to ma być pierwszy wibrator, a Twoje mięśnie w pochwie są w miarę elastyczne (tracą elastyczność z wiekiem i po naturalnych porodach), to sugeruję taki o długości do 25 cm z rączka - ta część, którą wkłada się do pochwy wychodzi wtedy 14-17 cm, a to jest średnia długość męskiego penisa w zwodzie. Na szerokość 11-13 cm w obwodzie. Funkcje - najlepiej jak mi kilka trybów i prędkości wibracji, wtedy zawsze dopasujesz najlepszą dla siebie. Fajne dodatki, to - stymulacja punktu G, dodatkowa część do masażu łechtaczki. Dobrze jeśli wibrator ma jakieś karbowania, pofalowania czy jak je tam nazwać - wtedy przy penetracji daje miłe odczucia. Polecam wibrator Fonzie - jest trochę mniejszy, niż wymiary które podałam ale na pierwszy raz (z wibratorem) powinien wystarczyć, przynajmniej się oswoisz. Ma sporo fajnych funkcji (m.in. wibrację rollercoaster) i bardzo dobrą cenę do jakości. Z innych, to polecam wszystkie Vibe Therapy (jest w czym wybierać) - Delight, Euphoria, Samsara, Zest i inne (ceny od 100 do 200zł). Lelo i Fun Factory też są super ale niestety trochę droższe. Mam nadzieję, że pomogłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złakobieta
A ja mam taki zwykły na baterie i też jest spox.Chcialabym wymienić ale na jaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złakobieta
A co myślicie o takich żabkach na sutki co stymulują.Nie wiem jak to się nazywa ale jestem strasznie ciekawa jak z tym czymś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnGe
@złakobieta - to zależy co Ci w obecnym nie pasuje, że chcesz go wymienić. Napisz coś więcej, to może uda mi się coś podpowiedzieć. Żabek na sutki nie używałam ale sama jestem ciekawa czy to fajne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złakobieta
Obecny jest stary i zużyty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×