Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssssssssssssddddddddddddddddd

jaki wózek dla lalek wybrac????dylemat.....doradźcie..

Polecane posty

Gość sssssssssssssddddddddddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wózek ma być też na wyjścia z lalą na dwór to nie oglądaj tych plastikowych bo się szybko robią okropnie brzydkie . www.allegro.pl/wozek-dla-lalek-mamaspapas-rubix-peg-perego-i2391402351.html my mamy taki . Jest fajny bo bardzo leciutki i stabilny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssddddddddddd
mi chodzi o taki do max 110zł... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ogarniam bab
tyle kasy przepuszczać w błoto na jakiś pierdolony wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia326
Ja polecam wózek firmy Mariotoys . Moje córy świetnie się nim bawią. Są porządne i przede wszystkim bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córa ma wózek dla lalek Prampola www.prampol.pl i jest bardzo zadowolona na tyle że najlepiej chciałaby w nim wozić i swojego młodszego braciszka ;). Wózek jest przede wszystkim naprawdę porządnie wykonany i lekki. Do tego można go regulować do wzrostu dziecka a wiadomo ja one szybko rosną. No i wizualnie dla dziewczynki super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat stary, ale warty napisania, bo ja strasznie się nacięłam. W sumie córka już ma 4 latka a wózek dostała na 2 ur, ale praktycznie się nim nie bawi (mamy ten z pierwszych linków tylko nie Hello Kity, ale ten sam rodzaj). Powiem tak dramatem są te kółka obracane z przodu! Wózek prezentuje się ślicznie i tyle... bo nie da się nim jeździć! Wózek dość drogi a stoi, nawet córka podejmuje próby zabawy, ale szybko się zniechęca, sama zastanawiam się czy nie kupić najzwyklejszej spacerówki za 50 zł, bo taką lekką bynajmniej się dobrze manewruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika897
Plastikowe wózki są zwykle bardzo słabej jakości;/, szybko się łamią rączki itd. Ja mam 2 córy i drewniany wózek przeżył zabawy każdej z nich, a nie oszczędzały go wcale:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie bo wszystkie te wózki na zdjęciach wyglądają na mega duże a póżniej się okazuje ze dziecko musi sie pochylać żeby je woźić. Lepiej sprawdzić wymiary i porównać je z innymi, które chcecie kupić. Ja tak się własnie sie naciełam a potem dopiero kupiłam ten odpowiedni. Jest dużo wózków drewnianych w cenie ok 150 zł ale to są własnie te niewielkich rozmiarów. Jesli chcecie kupić wózek na wiele lat do zabawy trzeba wydać ok 200 zł. Ja kupiłam wózek z budką i mała jest zachwycona. Mieści się w nim kilka zabawek i małą też się tam lubi pakować :) Ja kupiłam na allegro ze sklepu babyconcept.pl i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam polski solidnie wykonany wózek http://lalki-berenguer.pl/pl/akcesoria-dla-lalek-bobasow/401-gleboki-wozek-dla-lalki-pink-and-grey.html Gondola pomieści lalkę do 45 cm, a wysokość rączki jest regulowana od 36 cm do 73 cm, tak więc spory zakres. Taki wózek rośnie z dzieckiem. Do tego ten wózek o którym mówię produkuje firma która specjalizuje się w prawdziwych wózkach dla dzieci. To jest odpowiednik takiego sprawdzonego w bojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka dostała od nas na urodziny drewniany wózek dla lalek z budką i bardzo lubi sie nim bawić. Raczkę do wózka można regulować. Wózek jest ozdoba jej pokoju i jest bardzo pojemny. Kupilam tutaj - https://www.babyconcept.pl/drewniane-wozki-dla-lalek Polecam sklep, szybka wysylka i moją dobre ceny na te wozki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×