Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupiłabym sobie coś

Jaki zapach z Avonu polecacie, co sądzicie o Little WHITE dress??

Polecane posty

Gość kupiłabym sobie coś

Dodam, że nie lubię zapachów słodkich, Perceive miałam i strasznie mnie drażnił ten zapach, miałam też taki, co sprzedawali z kryształem Svarowskiego (takim prostokątnym), tylko nie pamiętam jak się nazywał i też był jakiś duszący. Co polecicie świeżego, a jednocześnie zmysłowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłabym sobie coś
Już wiem- to była Crystal Aura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam ani za kosmetykami Avonu, ani ich perfumami... Jakoś mi nie odpowiadają. Wolę kupić sobie coś rzadziej, ale porządnego, firmowego. Jeśli chodzi o perfumy - głównie CK i Moschino. Choć ostatnio zakochałam się też w Deep Red Hugo Bossa. Duży wybór firmowych zapachów masz w drogerii lemonnet, zaglądnij. Warto czasem zaszaleć i kupić sobie coś porządnego, a uwierz - avon do takich zapachów zupełnie się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłabym sobie coś
tak, wiem, mam już inny, bardziej markowy zapach, ale chcę kupić cos niedrogiego z avonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie niesttey nie stać aby
wydać jednorazowo 200 zł na coś firmo0weg:(A znaim uskladam te 200 zł to po drodze do tgeo celu znajdzie se milion innych,pilnijeszych wtdatków:oDlatego wole kupić cos z Avonu wydając na ich zapachy 20 -30 zł na Allegro;)Jeszcze taniej niż w katalogu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie ma to być zapach słodki to wypróbuj któryś z tych: Passion Dance Summer White Wish Of Peace Always Pur Blanca Jet Femme LWD 50's Glam Powyższe zapachy znam dlatego je wymieniłam :) Być może ktoś podpowie jeszcze inne, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LBD to elegancki zapach i nie
jest słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak uważacie :) Ja bardzo przywiązuję się do zapachów, nie zmieniam co chwilę flakonów, więc wolę zainwestować w coś firmowego. No, ale to rzecz gustu. Faktem jest, że gdybym miała pryskać się codziennie czymś innym, to pewnie finansowo bym nie wydoliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaaaaaaaa_
hej dzieki za odpowiedzi wiem, ze LBD jest elegancki, ale czy ktos ma Little WHite Dress? To jest chyba stosunkowo nowy zapach? Ktos jeszcze odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LBD znm mam i używam
:)Ładny,trwały,elegancji zapach.Polecam! LWD wachałam tylko na pachnacej stronie w katalogu i też bardzo mi sie podoba.Moze jak mi sie skończy LBD to go kupię;)Całkiem łądny jest,nie wiem jaki będzie na skórze,znam go tylko z katalogu a to nie to samo co osobiście go przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy te zapachy roznia sie
bardzo od siebie? tzn, czy sa to kompletnie inne nuty zapachowe? Moze kupię obie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg należą do tej samej
kategori zapachowe(czyli takie kobiece,eleganckie,nie żadne landrynkowe)Chociaż pozornie sie różnią w skladzie to oba bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wobec tego zdecyduję się
na dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z miodowocynamonowo - ja też zdecydowanie wolę raz zainwestować w coś firmowego, niż wydawać co jakiś czas pieniądze na tańsze perfumy. I troszkę nie zgodzę się, że trzeba na markowe perfumy wydawać 200zł...ja np. zwykle zamawiam na kokai.pl i moje ulubione perfumy kosztują ok. 150zł, a czasem na promocji uda mi się je zamówić za 120. No i dodam, że takie perfumy wystarczają mi na minimum pół roku, więc licząc miesięcznie nie jest to wcale duży wydatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incandessence
jest boski i tylko jego uzywam, juz kilka razy słyszałam ze ten zapach jest jak afrodyzjak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myślicie o zapachu
Surrender oraz Perceive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam LBD I LWD
i to byl strzal w dziesiatke:) jesli chodzi o little white dress- bezposrednio po uzyciu nie pachnie zbyt ladnie, ale po dwoch minutach ''wydobywa'' sie z niej delikatny piekny zapach. Co do Perceive- mialam kiedys, zapach poczatkowo byl ok, ale po pewnym czasie zaczal mnie ''dusic'' i denerwowac, wiec oddalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten zapach pachnie identycznie jak Close z GAP'a. A Close z GAP'a pachnie ślicznie. Troche takim droższym mydłem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODPUSC SOBIE AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×