Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a powinnam byc juz kims

Jaki zawod kobiety najbardziej imponuje

Polecane posty

Gość a powinnam byc juz kims

pytam powaznie, i oczywiscie do losi ktorym od razu nasuwa sie pr..tutka podziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniecają mnie kobiety które robią coś z samochodem np. kierowczyni , mechaniczka, majsterka, szoferka , oraz kobiety prowadzące wielkie maszyny np . tiry, cysterny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma- kosmetyczka tanatolog. Nie dałabym rady. A poza tym... opiekunki z hospicjum, z domu starców (takie przyzwoite, nie wypisujcie mi tych wyjątków). Zwłaszcza z hospicjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczowwwwaa
ja podziwiam farmaceutki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podziwiam kobiety
chirurgów,a poza tym wszystkie te zawody,które wymagaja siły,np w wojsku,w polityce (np Prezydent),NATO itp.Ogólnie te,które kobiety rzadko wykonują,jak np pilot odrzutowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjskd
prezes duzej firmy, dyrektor, naukowiec - ogolnie zawody wymagajace duzej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ze takie
to by na was uwagi nie zwrocily... ale pomarzyc mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani architekt informatyk
prawnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooollimia
W dzisiejszych czasach zdecydowanie takie zawody które zwiazane sa z wizażem, stylizacja i charakteryzacja. Zwłaszcza tez ze mamy bardzo dobre szkoły chociazby taką ja ta http://www.dziewulscy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłanna
No masz racje, ja sie z Tobą zgodzę ze takie kierunki jak stylizacja czy wizaż sa teraz jak najbardziej na czasie i chyba ja równiez poszłabym w tym kierunku. Coraz wiecej dziewczyn chyba teraz sie na nie decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyradella w
A ja jestem projektantem broni dla wojska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kreca pielegniarki (lasekczki na zajeciac na lindleya sa mniam... ;) ) no i mlode business woman... te tez sa niezle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny
Wszystko jedno byleby trzepala większą kasiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhonorka66
Ale można być bisneswoman np.majac swój salon fryzjerski. Ja o czymś takim marze i nawet podjęłam już specjalne kroki ;)) zapisałam sie na fryzjerstwo w Cosiunusie u mnie w Gdyni. Trzeba zacząć realizowac swoje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionnnn
informatyk automatyka i robotyka, kosntrukcja Astronautka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakkkaaa jedna 30
"wykładowca na Uczelni" no raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany7
Prostytutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebillliankowska
No masz racje z tą fryzjerką, a jeszcze kosmetyczka jest ok. I chyba ja jednak wczesniej pomyslałabym tak na poważnie, bo w sumie to dobry kierunek dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrka89
Co do fryzjerstwa w Cosinusie, to nalezy tutaj pamietac o tym, że kierunek dostępny jest tylko dla osób które kontynuują naukę w zawodzie technik usług fryzjerskich, przechodząc z innej szkoły policealnej kształcącej w tym zawodzie - zapisy przyjmowane są tylko na semestry wyższe niż pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodyni domowa, kiedyś na ten zawód mówiło się "przy mężu". Jeśli jest w tym dobra, do tego umie pogodzić takie zajęcia z dbałością o swe ciało i ducha, nie zdziczeje od takiego trybu życia, interesuje się czymś więcej, niż plotki i tzw."prasa kobieca"( znaczy, idiotenzeitungi)- TO JEST NAPRAWDĘ IMPONUJĄCA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebberska
Na pewno taki zawód który sprawia nam przyjemnosci i nie wykonujemy go za kare. I takie zawody to ja rozumiem, i szanuje... Ale to tez wszystko zalezy od nas. Czy decydujemy sie na szkołe policealną czy moze studia. Chociaz to pierwsze jest zdecydowanie bardziej popularne wśród moich znajomych. W przewadze jest Cosinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkejka
Zgadzam się z Tobą. Ale w Cosinusie na szczescie masz tyle kierunków, ze na pewno kazdy kto chce coś wybrac dla siebie to wybierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdffggh
A kobieta weterynarz to nie obciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informatyk, prawnik, lekarz, kobieta kierowca ? no pewnie, a jak mozna by bylo inaczej napisac??... kasa, inteligencja.. a co powiedzie o GOSPODYNI DOMOWEJ ktora tez jest inteligentna i pracuje na to zeby kazdy z rodziny mial czysto w swoim "kąciku" i mial tez co jest. Kobiety ktore poswiecaja swoja prace i zawod zeby zajac sie rodzina - one, wlasnie one sa dla mnie inspiracja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssulska
Nie obciach... Najważniejsze jest to zeby robić to co sie lubi, z przyjemnością i zaangażowaniem.Wiec mysle ze zdrowy rozsadek i nasze zainteresowania podpowiadają nam jaki kierunek wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×