Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jasmina*** niezalogowana

jaki zawod/praca jest wedlug was ciekawy?

Polecane posty

Gość Jasmina*** niezalogowana

Kto sie raczej w pracy nie nudzi? Kim chcielibyscie byc? A moze sami robicie cos ciekawego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina*** niezalogowana
gratuluje, co to za praca? ja juz po 2 miesiacach wiem, ze jeszcze dwa i powieje nuda, dopoki sie ucze to jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję na uczelni, jestem na razie doktorantką, ale już angażuję się w różne projekty, stanowią dla mnie wyzwania i to jest piękne. Dorabiam też w klinice weterynaryjnej jako technik i laborant, też praca pełna wyzwań, także się nie nudzę i przy okazji realizuję pasję :D a ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtornicki
zamiatacz w MZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina*** niezalogowana
pracuje w sprzedazy w hurtowni moja pasja to jezyki i weterynaria ale nie studiuje na razie, mam zobowiazania, zbieram na studia, remontuje dom, mysle o czyms swoim... ale na pewno nie chce, aby praca mnie nudzila:-) stad analiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weterynaria, ambitnie :D ja mam tytuł technika i skończyłam zootechnike więc zwierzaki to również i moja pasja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina*** niezalogowana
kocham zwierzaki, zootechnika tez brana pod uwage, :) chcialabym miec fajna prace, podawajcie jakies przyklady. Lubie zagadnienia psychologiczne, techniki sprzedazy, emocje odczytywane z gestow twarzy itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna i zadowolona z życia
np.praca w dziale handlowym , byle by nie była nudna i dobrze płatna i cały etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina*** niezalogowana
Jakies jeszcze propozycje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoik
Jeśli zależy wam na kasie a nie na szacunku i poważaniu to sędzia i prokurator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Ja się zawsze nudziłem, poza jedną branżą, bardzo specyficzną. Ale ja mam zryty mózg i niewiele mnie cieszy, prawie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoik
Dama do towarzystwa czyli osoba towarzysząca albo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawod zona
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamietam hasla
kioskarka mozna sie roznych plotow naczytac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereferere
Ja studiuję i przygotowywuję się do bardzo fajnego zawodu! Konserwatorstwo i restauracja dzieł sztuki!!!! Praca ciekawa, ponoć dobrze płatna... Żyć nie umierać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy zawód moze byc ciekawy, zalezy co kogo interesuje. Moim zdaniem ciekawe zawody to (napisze ogólnie): -artysci -nauczyciele/wykladowcy -naukowcy -biolodzy, badacze przyrody, botanicy -lekarze, pielegniarki w sumie moglabym wymieniac bez konca, kazdy moze byc ciekawy jak napisaam wyzej. Kiedys poznalam kucharke, która uwielbiala swoja prace, dostalam od niej troche przepisów, zarazila mnie troche swoja pasja. Potrafila przyrzadzic nieziemskie potrawy i jeszcze torty przecudownie przybrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viistiman
szambonurek- praca pełna przygód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereferere
Ja studiuję i przygotowywuję się do bardzo fajnego zawodu! Konserwatorstwo i restauracja dzieł sztuki!!!! Praca ciekawa, ponoć dobrze płatna... Żyć nie umierać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamietam hasla
nauczyciele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamietam hasla
pielegniarka!??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miga Z
Mnie zawsze imponowały wszelkie zawody artystyczne, ale z tego trudno wyżyć. No i praca architekta wg mnie musi być fajna i ciekawa - patrzeć jak stawiają dom według twojego własnego projektu, to musi być satysfakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereferere
Nie zawsze trudno jest wyżyć ze sztuki. Grafika, czy ta moja kochana konserwacja, ale studia artystyczne są bardzo ciężkie każde- i muzyczne, i teatralne, i plastyczne... Osobom, które idą na PWST, bo chcą być sławne zdecydowanie odradzam studia aktorskie, bo to studia 25h na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereferere
No i architekt wnętrz też może dobrze zarobić. A po studiach np. malarskich nie trzeba koniecznie żyć z malowania- można być restauratorem, patrz. Magda Gessler :). Poza tym Kossakowi się (do czasu) dobrze żyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poncjusz0
ja bym chciał być projektantem wnętrz. po odwiedzeniu tej strony http://morphostudio.pl/pl stwierdziłem, że też mam wyobraźnię do tworzenia takich świetnych kompozycji oraz wiem, że bym to robił z pasją. Przyjemne z pożytecznym :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×