Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie balsamy do ust polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Jakie balsamy do ust są waszyam zdaniem najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre balsamy do ust można nabyc w aptece. Sama się ostatnio zdziwiłam jak byłam w nocy w jedynej otwartej całodobowo aptece w Zgierzu (w Kwiatach Polskich) i tam zobaczyłam, ze mozna je nabyć także tu. Polecam Tisane o smaku miodowym, bardzo przyjemny balsamik. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze kosmetyki w atrakcyjnych cenach na www.morelove.com.pl zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oeparol ;) Najlepszy ten w słoiczku, ale nie lubię takiej formy i mam w pomadce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jeżeli chodzi o balsamy do ust to polecam balsam Neutrogeny, na prawdę jest świetny, chociaż ja od lat zamiast zwykłej pomadki używam, maści rumiankowej, bardzo dobrze nawilża, polecam ją również podczas kataru, bardzo dobrze nawilża, czerwony od wycierania nos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spermoglobina dobra jest, mogę Ci dostarczać za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy carmex, ale w sztywcie najlepiej! Ja go uwielbiam, stosuje juz 5 lat napewno zawsze na.noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam wolę Ziaja oliwka - kosztuje 5 zł, Tylko ze jest płynny i klejacy, na ustach wygląda jak delikatny błyszczyk, a nie kazdemu to odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używałam Carmexu i u mnie nie zdał egzaminu. Najlepszy okazał się Nivea lip butter ( w pudełeczku), osobiscie dla mnie nie ma nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że marketing koncernu L'oreal leci na całego, prawda, Aniu005? Myślałaś, że nikt nie zauważy, kto ci płaci za reklamy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pomadkę ochronną z oeparolu. Długo się na ustach utrzymuje i nie trzeba co chwilę smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sr0lka, przecież ty jesteś opłaconą spamówą tej żałosnej firemki i reklamujesz to góóówno za pieniądze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia550
Używam Wygładzającego balsamu do ust z miodem Manuka i jestem z niego bardzo zadowolona do tego jest wydajny. Kupuję go na www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie systematycznie balsamu do ust HB - wiadomo, że te usta będą wtedy wyglądać zdecydowanie lepiej, zdrowiej, nie będą tak suche. Doprowadzenie ust do normalności musi trwać, ale przecież chodzi o absolutne podstawy. Codzienna pielęgnacja i zmiany będą zdecydowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carmex w sztyfcie pomadka z rossmanna Alterra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.neutrogena.com.pl Na stronie można znaleźć ich trzy balsamy do ust, wszystkie godne polecenia. Ja używam aktualnie tego z SPF 20 - dobry na lato. Dodatkowo z domowych metod na poprawę kondycji skóry ust domowa maseczka z miodu z sokiem z cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam balsamu do ust z mlekiem migdałowym i masłem kakaowym :). Chodzi mi o ten z firmy Lavera - jest naprawdę przecudowny! http://forum.mjakmama24.pl/threads/815-Jak-piel%C4%99gnowa%C4%87-such%C4%85-sk%C3%B3r%C4%99-dziecka-z-azs/page11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elsse12
Floslek ma bardzo dobre wazelinki nawilżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolakjarola
Ja używam balsamu z carmexu, jeżeli chodzi o kolorowe pomadki do ust, to również muszą być mocno nawilżające, inaczej wygląda to bardzo źle. Moje ostatnie odkrycie Aqua trend eveline, bardz ładne kolory i dobre nawilżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już coraz zimniej to i usta mi bardzo wysuszają się. Kupiłam sobie balsam z Bielendy z mleczkiem migdałowym, jaśminem i różą. Na prawdę super, fajnie usta nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w chłodniejsze miesiące to moje usta wymagają większej pielęgnacji, smaruję je pomadką oeparol z olejem wiesiołkowym. Najlepsza rzecz na moje usta, na długo je nawiża i chroni przed wysuzeniem. Lubię kosmetyki z wiesiołkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wolę oeparol, kosztuje parę złotych można dorwać zazwyczaj w aptece. Warto, dzięki niemu przestałam mieć problemy z pękającą skórą ust, nawet jak uzywam matowych pomadek które są wysuszające to nic złego z ustami się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2020 o 22:46, 77gata77 napisał:

Bardziej wolę oeparol, kosztuje parę złotych można dorwać zazwyczaj w aptece. Warto, dzięki niemu przestałam mieć problemy z pękającą skórą ust, nawet jak uzywam matowych pomadek które są wysuszające to nic złego z ustami się nie dzieje

Też mi polecono w aptece i zadziałało tak, że cały czas używam. Jak się nosi aparat ortodontyczny to wysuszone usta spędzają sen z powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, zamiast balsamu polecam olejek kokosowy od Efektimy - daje super efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię nowość od bielendy, sweet lips, super smakuje i pachnie niesamowicie. mega nawilża popękane usta i kąciki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×