Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lunkaaaa

jakie buty dla rocznego dziecka, do chodzenia?

Polecane posty

Gość lunkaaaa

jakie są najlepsze buty dla rocznego dziecka które uczy się chodzić? jedni mi mówią że z miekką podeszwą inni twierdzą że koniecznie musi byc twarda?? jakie są najlepsze żeby krzywdy dziecku nie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem ciekawa bo mam zamiar kupić jakieś ;-) a ja słyszałam,ze najlepiej jak dziecko chodzi boso -oczywiscie w domu no w skarpetkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhthvgft
wszyscy mówia ze z twardą podeszwą i żeby koniecznie podtrzymywały kostkę a mój sie uczył chodzić w sandałkach z miękką podeszwą po dworze a po domu zasuwał w samych skarpetkach albo na boso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunkaaaa
no właśnie tak czytam po necie że najlepiej na bosaka czy w skarpetkach w zimie no ale w skarpetkach się strasznie śliska ... a te antypoślizgowe są do niczego :( boje się twardych zakłądać bo niby na bosaka najlepiej ale niektórzy twierdzą że twarda ma być koniecznie. Tu dwa rozbieżne zdania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarpetki to można założyć niemowlakowi, który nie chodzi. Robiłam bardzo duży błąd zakładając mojemu dziecku zwykłe buty, przy drugim na pewno kupiłabym za kostkę i profilaktyczne z wkładką ortopedyczną. Nie muszą być jakieś z twardą podeszwą bo to nie jest zdrowe dla takiego dziecka. Mój syn ma teraz problemy zdrowotne ze stopami, i jakbym mogła to zmienić kupowałabym profilaktyczne od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhthvgft
zakladaj mu buciki ale zeby nie chodzil w nich non stop puszczaj go tez bez bucików jesli dziecko chodzi na boso to podobno nóżka sie lepiej kształtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretinka
polecam firmę BEFADO. Nie drogie a bardzo dobrze wykonane i nie niszczą stópki dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mama roczniaka po domu nosi buciki takie które zapinane sa nad kostka i podeszwa powinna zginac sie tam gdzie naturalnie zgina sie stopa...czasami biega na boso ale raczej pilnuje zeby buciki były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, mało subtelna reklama, skoro pojawia się co chwilę w starych tematach o butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla malych stopek polecam buty EMEL, BARTEK, BEFADO, jeszcze jako kapcie fajne sa firmy Daniel. Moja córka uwielbia tepe pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tesciowa pracuje w sklepie obuwniczym i kupiła mojemu synkowi buty Befado właśnie, ponoc są super, stopa przez nie oddycha. Na razie jeszcze leżą w szafie bo za duże są, ale myślę że do nauki chodzenia beda w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emel, antylopa, bartek :) w miare miekka podeszwa ale zginajaca się, profilowany srodek (wciecie to od srodka stopy), usztywniona pieta i fajnie jakby ciut wyzsze byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:42 to ja. Ja pisze o butach dla roczniaka chodzącego juz, a uczylismy sie w skarpetach i rajtuzach antyposlizgach i nic sie nikomu z nogami nie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz mowil, ze na bosaka owszem, ale na zewnatrz - po trawie czy piachu. a w domu lepiej zakladac buty. moja miala kapcie ze smyka - dosc miekka podeszwa i lekko usztywniona pieta. co do profilaktycznego kupowania wyprofilowanych ortopedycznue butow - to blad! jako dziecko mialam duze plaskostopie, wiec cos tam wiem o leczeniu tej przypadlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zdecydowanie Emel. Drogie ,ale są super. Usztywnione,ale lekkie z cienką podeszwą. Córka właśnie w nich najlepiej stawia pierwsze kroki. Kupiłam również adidasy ADIDAS,ale mało wygodne dla mojego dziecka,ponieważ podeszwa jest grubsza i widzę że są za ciężkie dla takiego szkraba. Takie buty nadaja się bardziej dla dziecka,które już dobrze chodzi... Po domu zakładam skarpetki ,ale z abs lub buty -kapcie BEFADO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz Ci bzdur nagadał, a skoro leczyłaś płaskostopie, to powinnaś wiedzieć, że nic tak nie zapobiega płaskostopiu jak chodzenie boso. Starszym dzieciom (np. W wieku przedszkolnym czy wczesnoszkolnym) też zaleca się chodzenie boso, zajęcia ruchowe w szkole i przedszkolu też powinny odbywać się boso. Zajęcia korekcyjne są koniecznie przeprowadzane boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzenie boso tak, ale nie po podlodze w domu! taka powierzchnia nie sprzyja rozwojowi stop! nie pisz glupot. co innego po piasku, trawie, kamykach itp. a cwiczenia na plaskostopie przeciez nie moga sie odbywac w butach - to chyba oczywiste. tyle, ze chodzac po panelach stopy nie cwicza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxipoxi
Moje dziecko nosilo buciki zamawiane u szewca wysokie za kostke z miekka wkladka i podeszwa usztywniana pieta, kolejne buty tez placilam jak za zboze i koslawi nogi. A jego mlodszy brat nosil buty po nim i juz tansze zwykle kupowalam i nozki prosciutkie, wiec nie wiem o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg ortopedyczne mają być wygodne i ładne. Najlepiej jakby dziecko chodziło boso, jak ma się własny ogródek to w lecie puszczać bez butów ewentualnie w skarpe5ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty mogą powodować płaskostopie. Lepiej boso bo mięśnie i wszystko pracują jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatalia44
Moim zdaniem najlepiej od razu kupić buciki profilaktyczne, które wesprą prawidłowy rozwój stopy. to zapobiegnie wadom postawy w przyszłości. Osobiście polecam buty Memo. Kupiłam takie mojej córce jak zaczęła chodzić i nie ma żadnego problemu ze stopami https://memoinfo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emel to idealny wybór ❤️ Buciki Emel przyciągają swoim oryginalnym i delikatnym stylem wielu rodziców, którzy dbają o estetykę i prawidłowy rozwój stópek pociech. Lekkie i elastyczne trzewiki idealnie nadają się do stawiania pierwszych kroczków. W naszym sklepie www.wesołebuciki.plogromny wybór Emeli. Klienci są zachwyceni szerokim wyborem i konkurencyjnymi cenami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dobrych firm, jakie mozecie wziac pod uwagę przy kupnie butów dla dziecka

Befado

Bartek

Mrugała

Buty te może nie są takie tanie ale firmy specjalizują się w produkcji butów dziecięcych tak wieć bedziecie mieli pewność, ze buty będą bezpieczne dla stopy malucha. A jest to bardzo ważne. 

Aktualnie dobre promocje butów dla dzieci ma ten sklep https://e-butydladzieci.pl/producent/befado Warto jest sobie przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×