Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie buty do lawendowej,chabrowej,wrzosowej sukienki

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Siostra ma ślub w sobotę. Przyjęcie będzie raczej wytworne i eleganckie. Mam długa koktajlową sukienkę w kolorze ni to błękit/ ni to fiolet. Kolor nie jest żywy, wyraczasty, raczej pastel ale nie mdły. Chciałam założyć białe sandałki, ale siostra mówi, że ładniej wyglądać będą czarne na delikatne paseczki i czarna kopertówka. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? Kolorowe buty raczej odpadają. Wesele będzie na prawdę eleganckie (obiad z otastami i tańce do ok 2 w nocy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie czarny da za mocny kontrast :/ sprobuj z jakims jasnym bezem ,albo kremowym . Ostatnio w takich kolorach kupowałam buty w http://evita.com.pl/ i powiem Ci szczerze,ze sa to kolory bardzo uniwersalne wiec będą Ci pasowaly do większości stylizacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ecru. Ładne szpilki w tym kolorze widziałam ostatnio na stronie sklepu Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdajana63ość
no pytanie jakie CZARNE nie wiecie haha najcudniejszy kolor czarne 40 na termometrze czarne na chściny przyjęcie wesele CZARNE a co i wy jeszcze pytacie 130 kg wagi 37st a one ubiorą czarne ciasne leginsy buty bluzkę i jakie przekonane że wyszczupliło noo jak sie wypoci z tego gorąca to może wyszczupli eh weżcie kolory i do pasa by nie poszerzało bioder i będzie jak miło bądżcie kobietkami seksownymi pięknymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLC
Według mnie do filetu czarne delikatne sandałki na obcasie, zawsze pasują, albo srebrne. Natomiast do błękitu białe ale też odkryte. Zapraszam do zobaczenia ciekawych stylizacji na http://www.stylelifecreation.com/ Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×