Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradna_niemodna

jakie buty modne są teraz?

Polecane posty

Gość bezradna_niemodna

Chciałam kupic sobie na wiosne-lato ze 3 pary róznych butów ale niewiem jakie są modne:O w sklepie pełno wszystkiego ale niezbyt fajne:O chcialam cos na koturnie i na plaskim bo na obcasie mam pelno jesli mozecie to pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
kup to co Ci się podoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup lepiej dwie dobre pary a nie trzy. Zobacz w Kazarze (www.kazar.com.pl lub salony Kazar). Są tam świetne buty na wysokim i na płaskim obcasie. są warte swojej ceny i będziesz zadowolona bo chociaz są modne to nie są kosmiczne jaskrawe i na obcasach 20 cm. Będziesz mogła je założyć także w przyszłym sezonie bo jest w nich sporo klasyki i dobrego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szteffka
Bezradna, ale jakiego rodzaju to mają być buty? Masz już coś w szafie? Jak już masz sporo na obcasie to na twoim miejscu kupiłabym balerinki (wersja sportowo-zakupowa) i sandałki lub klapki (wersja upałowa). Kolory to już musisz dobrać odpowiednio do ciuchów, które masz w szafie. Ja bym poleciła Ci Ecco. Mają spory wybór modeli letnich właśnie w różnych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca28
baleriny juz wychodzą z mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo davidoff
kupilabym sobei escapandrille, jakies czarne. elganckie na paseczkach i kremowe/bezowe na koturnie, ale niewielkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takie z porzoduczabudowane
a przy kostce sa wizane, przewaznie plaskei, choc teraz coraz wiecej widze na koturnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llenna
pytająca28, skąd takie wnioski?? owszem, sandały na koturnach są modne, ale baleriny jak najbardziej też. popatrz sobie na portalach groszki, luxlux itp. wszędzie są baleriny. tylko na stronie ecco naliczyłam z 15 różnych modeli i sportowych i eleganckich. escapandrille to też nie wiem. ale to nie takie angielskie zabudowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie
kupiła rzymianki, na płaskim są i na dodatek modne chyba że cie sie nie podobają to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca28
pytająca28, skąd takie wnioski?? owszem, sandały na koturnach są modne, ale baleriny jak najbardziej też -->> przeczytałam w kilku artykułach na temat trendów w modzie, autorka pyta o modne buty więc napisałam, sama osobiscie też chodzę czasem w starych balerinach no i na ulicach też sporo dziewczyn i kobiet je nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatix87
polecam tenisówki, takie na allegro OXFORD albo ATMOSPHERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo.ni.ka
Obecnie modne są rzymianki ale jak dla mnie są one nie wygodne ale to ja :). Balerinki są zawsze nieśmiertelne. Ostatnio w sklepach są też "rockowe" sandały. Sama sobie takie kupiłam w quazi i pasują mi do wsystkoego-nawet do elwganckiej czerwonej sukienki xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzicielka
teraz modne sa rzymianki i balerinki a jak wolisz na koturnie o kup sobie jakieś delikatne i uniwersalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne i porządne buty możesz kupić na modnebuty.pl Mają dość spory wybór a ich buty są jakościowo na prawdę godne polecenia ;) Ich produkty wykonywane są ze skóry, a wcale cenowo nie powalają na kolana.. warto przeglądnąć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mościcka_gosia
Na pewno w tym sklepie znjadziecie wiele ciekawych propozycji jesli chodzi o modne buty dla najmłodszych http://outlet-online.pl/ Na pewno znajdziecie tutaj kilka fajnych modeli butów dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz się wyróżnić to możesz postawić na coś od Taylorsays http://www.forum.motokobiety.pl/buty,buty,buty,t7525-180.html chociaż trzeba mieć sporo odwagi. Na tobie nadal są chyba "gumowe" i pachnące buty chociaż nie jestem jakoś do nich przekonana... No i neonowe kolory - top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkokoska
Na pewno w tym sklepie znajdzeicie dokładnie takie buciki http://www.mivo.pl/ Zwłaszcza ze bardzo czesto mozna trafić na naprawde wiele fajnych i atrakcyjnych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie jedna.....
Nadal sa modne balerinki, japonki, rzymianki, buty na koturnie i weszly w tym sezonie do mody, trampki (i nie tylko) z cwiekami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz za dużo na obcasie to mogę jakieś fajne adoptować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla idiotek potrzebne modne, dla inteligentnych - wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam, że espadryle zalegają półki i coraz częściej są na nogach ;) takie jak eobuwie.com.pl/product-pol-47701-Espadryle-TOMMY-HILFIGER-Emery-16-FW56815443-403.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×