Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO MODNE CO KUPIC

JAKIE BUTY NA JESIEN?? BOTKI??

Polecane posty

Gość CO MODNE CO KUPIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu wszyscy sugerują się modą?! Nosi się to w czym jest wygodnie,a człowiek gdzie by nie spojrzał to wszyscy poubierani są jednakowo tylko inne kolory i rozmiar-bo moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^ popieram poprzedniczkę. pustych lasek ktore kierują się modą są tysiące - bądź oryginalna i wymyśl coś sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
a najlepiej zachowaj swoj wiesniacki styl-czyli kozaki czarne z czubem, rozszerzane dzinsy z rynku, i do tego krotka rozowa kurteczke--REWELKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jesli ja lubie czaren buty z czubkiem i rozszerzane dzinsy :)? a nie oficerki jak polowa mojego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikun23
oj ...kogoś tu nie stać nawet na takie rarytasy jak buty z czubem i różową kurteczkę......to zazdrość tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheehe
w tym sezonie im szersze nogawki tym lepiej!!rurki do lamusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiście botki nie podobają się wcale, trzeba też pamiętać, że są to buty specyficzne i nie do każdej figury czy stroju pasują... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezusicku
botki są wstrętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się botki nawet podobają. A szerokich nogawek jesienią i zimą nie będę nosić. Nie można ich podwinąć i zaraz cały dół jest uświniony:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miterka
ja też miałam bardzo złe zdanie o botkach a juz wogóle wszechobecny lakier to uważąłm za kur... po prostu. Do czasu... mojej koleżance facet [przywiózł piekne lakierowane botki, przede wszystkim były tańsze niz te w Polsce a wyprofilowane idealnie wręcz mimo iz kupione bez niej... Sama napeweno będę omijać lakier i chyba botki tez ale w jej przypadku wygląda to fantastycznie i pasuje do jej stylu... Ja wolę kalsyczne zwykłę czarne buty np oficerki, bez zbędnych ozbód, ale z dobrej jakościowo skóry... tyle że ja nei wiem czy to tylkow Szczecinie czy wogóle świat zwariował i porządne buty to się zaczynają w Polsce od 500 zł wzwyż... czy to ei przesada?? My Poalcy mało zarbiamy a te buty na zachodzie juz o Włoszech nie wopomnę skąd wiekszośc pochodzi, kosztują zwykle 30-40% mniej. CZy tylko ja uważam że to wariactwo te ceny butów w tym roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheheehe---oglądnij lepiej pokazy mody i kolekcje bo w nich nadal pełno rurek i cygaretek owszem zdążają się szerokie spodnie ale to raczej jedna jaskółka myślę że szerokie spodnie wrócą w sezonie wiosna lato. botki mi się podobają ale zależy które jest pełno według mnie okropnych ale zdążają się tez perełki:) na razie znalazłam kilka które podobały mi się na kimś lub wystawie ale na moja nogę żadne;/ a to za szerokie a to za niskie albo za wysokie itp... ale to chyba ze wszystkimi butami tak jest:P:P według mnie są fajne bo praktyczne na jesień. jak pada lub będzie sypał pierwszy śnieżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeeeeeeeeeeeebula
a ja mam grube łydki to musze nosić spodnie rozszerzane czy mi sie to podoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceeeeeeeeeeeeebula--- nie przejmuj się ja muszę wszystko skracać więc wszelkie szerokie odpadają;/ rozszerzane to samo. w cygaretka kolana wychodzą w połowie łydki i nosze tylko prosty krój:P a jak zachoruje na coś to szukam i szukam czasem znajdę:P teraz powinno się pojawić trochę szerszych spodni nie dużo ale widziałam iż dwoje pary fajnych:) szkoda że nie dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_u
polecam spojrzeć na kolekcję jesienną dostępną na domodi.pl... i botki, i kozaki, i jazzówki... o tej porze roku jest w czym wybierać :) http://domodi.pl/buty-na-jesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz zebrane propozycje różnych sklepów inernetowych - http://shushu.pl/obuwie ja osobiście na jesień wybrałam botki na grubym obcasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narazie zakupiłam sobie świetne adidasy zx 700 na jesień.Poluje jeszcze na eleganckie botki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaLLLLL
Ja na jesień kupiłam sobie takie buty http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Damskie/nike-air-max-90-czysty-fiolet Może i tanie nie byly, ale jestem pewna, że wytrzymają mi kilka sezonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorneliaK
"Gość" w tym sezonie szpilki nie są już na piedestale, a słupki, więc wydaje mi się, że skoro nie przepadasz za szpilkami to botki na słupku załatwią całą sprawę. Pamiętaj jeszcze, że np. gdy weźmiesz sobie czarne botki fajnie by było gdybyś też miała np. czarne rajstopy i czarną spódnicę dzięki temu Twoje nogi optycznie będą dłuższe :P - takie małe oszukaństwo. Poszukaj tutaj http://www.filippo.pl/ wydaje mi się, że znajdziesz kilka fajnych modeli, a do tego są promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe botki są teraz dostępne na Eobuwie. Radziłabym Ci tam zajrzeć:) Można upolować naprawdę fajne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×