Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pajda_00

Jakie ćwiczenia na początek?

Polecane posty

Zależy ile ważysz w obecnej chwili i jaki masz poziom kondycji. Zacznij od 5 minut rozgrzewki, potem zrób 15 minut cardio (jak nie dasz rady rób prostszą wersję, np. zamiast pajacyków możesz tylko odstawiać nogę na bok); potem 10 minut ćwiczeń na wybraną partię ciała i 5 minut strechingu na koniec. Z czasem to wydłużysz. A w wolnej chwili możesz zacząć chodzić na spacery lub zacząć biegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zacząć od prostych ćwiczeń w domu. Później zobaczysz, które Ci najbardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początek kupiłam sobie matę, kilka hantli, ketla nie za ciężkiego w http://sklep.bescomo.pl/ i ćwiczę trochę w domu. TO takie podstawowe elementy mojego treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samym początku najlepiej zaczynać od regularnych, aczkolwiek lekkich ćwiczeń. Z czasem przedłużając długość treningów. Dobrym sposobem na sprawdzenie swoich predyspozycji odnośnie aktywności fizycznej i dyscypliny sportowej jaką powinniśmy trenować są badania genetyczne np. Vitagenum. Dadzą one najlepszą odpowiedź na temat naszych predyspozycji. Ekspert Vitagenum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatek mozesz przejsc sie na pilates i pozniej na fitness w Saturn Fitness, z trenerka ćwiczy się dużo lepiej. Na poczatku myslalam, że nie ma to takiego znaczenia, ale jak pozniej chcialas sama potrenować to efekt jest mniejszy, nei chce mi sie i ogolnie moj trening jest wolniejszy i trwa krócej. Wiec warto skorzystać skoro na silowni jest taka mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×