Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OlaCola

Jakie garnki ??

Polecane posty

Gość OlaCola

Witam. Niebawem mają mi wejść robić moją pierwszą w życiu własną kuchnię :) Już prawie wszystko wiem co i jakie mam kupić ale największy problem mam z garnkami. nie wiem jakie wybrać :/ Poradźcie jakie są dobre i jakie polecacie??? Słyszałam coś o garnkach Berghoff, że sa dobre ale jak uważacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Hackmana. To czesc koncernu Fiskars. Moje garnki kupilam kilkanascie lat temu i sa jak nowe. Mimo ze wtedy jeszcze sie nie slyszalo o kuchniach indukcyjnych, to okazuje sie, ze moje garnki znakomicie funkcjonuja na takich plytach. Hackman ma duzy wybor i mozna sobie spokojnie zaszalec, bo to zakup na wiecznosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja znowu napalilam sie na garnki emaliowane. Z nierdzewek nie smakuje jednak mi jedzenie.Ogladałam ostatnio w galerii,teraz naprawde sa piekne pod względem kolorystyki i kształtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed kupnem konkretnych garnkow zastanów się jaką będziesz miała kuchenkę, ponieważ nie wszystkie typy garnków nadają się na każdą. W dużej mierze kuchenka warunkuje ich wybór. A Fiskars faktycznie robi rzeczy rewelacyjnej jakości, choć to spory wydatek (przynajmniej dla sporej części ludzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda fiskars drogi
w tanszej cenie ( tak do 500 zl) to faktycznie tefal albo zelmer, z tym że tefala robia w Chinach. Berghoff ma jakieś takie przekombinowane te garnki, nie dla lubiących prostote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dobre garnki
uzywamy ich co prawda dopiero od 3 lat, ale póki co rewelacyjnie się sprawdzają - emalia Olkusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie tanie
rossler, komplet za 150 zł i garnki jak garnki ale mogę Ci powiedzieć, że maja metalowe uchwyty, zarówno garnki jak i w przykrywkach i bardzo szybko nagrzewają się przy gotowaniu więc warto zwrócić na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie garnki? Ja mam garnki ceramiczne zakupione w sklepie internetowym www.sklepgalicja.pl. Użytkuje je bardzo często i przyznaję szczerzę, że są rewelacyjne!! potrawy nie przywierają i podobno ceramika jest bezpieczna w użytkowaniu, nic się z nich nie wydziela... Nie kosztują fortuny, a świetnie się je użytkuje! Polecam wszystkim, naprawdę :) http://sklepgalicja.pl/kuchnia-garnki-c-1_7.html hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie garnki? Ja mam garnki ceramiczne zakupione w sklepie internetowym www.sklepgalicja.pl. Użytkuje je bardzo często i przyznaję szczerzę, że są rewelacyjne!! Właśnie mają silikonowe uchwyty, które się nie nagrzewają, potrawy nie przywierają i podobno ceramika jest bezpieczna w użytkowaniu, nic się z nich nie wydziela... Nie kosztują fortuny, a świetnie się je użytkuje! Polecam wszystkim, naprawdę http://sklepgalicja.pl/kuchnia-garnki-c-1_7.h tml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endziulaska
Moja mama zawsze mi powtarzała ze lepszych od emaliowanych nie ma , sama tylko takie całe życie miała no i poszłam w jej ślady :) Wprawdzie emalie kojarzyły mi się z takimi starodawnymi ale jak zobaczyłam obecne wzory to naprawdę jest w czym wybierać - ja mam takie dokładnie http://www.emalia.pl/product/show/392679/naczynie-kuchenne-komplet-flox-16-18-20-cm-z-pokrywkami-szklanymi-emalia-olkusz-komplety Bo kuchnię mam biało - czarną i chciałam dopasować coś kolorystycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam miss sporty
tefala nie polecam, po kilku miesiacach uzytkowania i myciu w zmywarce poodpadaly od nich uchwyty zarowno od garnkow, rondla jak i pokrywek!!! To bardzo niebezpieczne, acha dodam jeszcze ze garnki wg opisu nadaja sie do zmywarek. Zaluje ze paragonu nie zachowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zajrzałam do Was na chwilę, bo też szukam garnków i chciałabym takie na lata, nie jakiś bubel. A najlepiej, jak by się dało w nich gotować stawiając jeden na drugim. To się chyba nazywa system wieżowy. Moja mama kiedyś była na takiej prezentacji i była nimi zachwycona, a mnie wpadły w oko po jakimś programie kulinarnym. Polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam garnki z powłoką ceramiczną rewelacja i nie dostaje się z nich żadna chemia do jedzenia tak jak z garnków chromowo niklowych np.,na nikiel mam alergię więc zostają ceramiczne i nigdy już nie kupie innych garów.I do tych nic się nie przykleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się czy warto inwestować w drogie garnki np. takie Philipiak. Coraz częściej też widzę takie pozycje na ślubnych listach prezentów. Kupowała któraś z Was może takie z droższych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taria201
My dostaliśmy od mojej babci na ślub garnki Philipiak to był jeden z najlepszych prezentów. Garnki mają super jakość, gotowanie staje sie przyjemnością, są bardzo dobre gatunkowo, łatwo utrzymać je w czystości. Jest to niestety drogi zakup, ale na pewno wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam w ostatnim czasie sporo o tych garnkach Philipiaka, pewnie też dlatego, że promuje je Okrasa :) Moja koleżanka je ma i mówi, że są rewelacyjne. Była kiedyś na ich prezentacji i zrobiły na niej wrażenie. Można na nich gotować w systemie wieżowym, co jest raczej rzadkością przy innych garnach. Sama chciałabym je mieć, ale to spora inwestycja. Uważacie, że naprawdę są warte swojej ceny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wiem, że organizują pokazy i nawet bym się chętnie przeszła, żeby dowiedzieć się, dlaczego taka moda na to. Z drugiej strony nie do końca wiem, czego po takim pokazie oczekiwać. Byłyście na czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka mówiła, że pokaz garnków Philipiaka trwa kilka godzin (nie do końca określiła ile, ale podejrzewam, że dwie to na pewno). Pani, albo Pan demonstruje produkty, pokazuje ich zastosowanie. Podobnież zachwyca. Może warto by zadzwonić do nich i dowiedzieć się, kiedy i gdzie w najbliższym czasie będą robić pokazy ? :) Kiedyś byłam na pokazie pościeli pewnej firmy i nie miałam okazji się nudzić, więc podejrzewam, że prezentacja tych garnków robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta1958
Witam serdecznie, ja właśnie kupiłam garnki Philipiak na pokazie. To bardzo drogie garnki, wiec dobrze, że możną było je kupić na raty. ja kupiłam przez Lukasa. Garnki są rewelacyjne, 55 na tym święcie żyje i dopiero rok temu po zakupie tych garnków nauczyłam sie gotować. Jeszcze nic mi sie w nich nie udało przypalić, jedzenie jest zawsze bardzo smaczne, dobrze przygotowane, dobrze się myją. W przyszłym roku córka za mąż wychodzi i też jej kupie na prezent. pozdrawiam Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak zachwalacie, to może się przejdę na taki pokaz :) Chętnie bym zobaczyła, jak to wszystko w praktyce wygląda, bo lubię widzieć wszystko na żywo, nie w jakichś np. katalogach. Elżbieto, a tak odnośnie przypalania - skoro wspomniałaś - one mają jakieś specjalne dno? Coś chyba gdzieś mi dzwoni, ale nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam na takim jednym pokazie Philipiaka. Strasznie mi się podobał. Nie kupiłam nic, ze względów finansowych, ale postanowiłam, że odłożę sobie na te garnki i w przyszłości zainwestuję. W końcu jakość = cena. Moja znajoma mnie na nie namawia, sama używa i jest zadowolona. Czuje, że dzięki gotowaniu na parze zmieni się moje życie kulinarne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Porządne, dobrej jakości garnki to podstawa w wyposażeniu wartościowej kuchni. Zachęcam do bliższego zapoznania się z marką Philipiak na stronie http://www.philipiak.pl/ oraz do zadawania pytań. Pozdrawiam Marta Kowalewska _______________________ Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Marto, a proszę mi powiedzieć co przesądza o tej jakości? Wybieram się na taki pokaz, ale wolałabym wiedzieć czego się po nim spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO do Phillipiaka.. Nie podważam jakości wykonania garnków bo ich nie miałam. Ale na pokazach radzę uważać. Są tam zatrudnieni specjaliści aby zbajerować publicznoć wcisnąć jak najwięcej kompletów, bo każdy z pracowników ma wtedy prowizję. Nawet często goście są usadzani przez obsługę w odpowiedni sposób, bo już wiedzą kto jest chętny kupić patelnie ( np przez tel powiedział że przydałaby mu sie patelnia.. ) i trach.. już jest w pierwszym rzędzie i jest ich. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazureczka
Pani Marto widziałam w waszej ofercie sztućce. Czy można kupić je na sztuki czy są to całe komplety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iljona
Philipiak ma fajne noże ceramiczne. mega ostre, niezniszczalne i cos co mi sie mega podoba - sa czarne, mają rewelacyjny design

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip_gwiazda
Jestem zawodowym kucharzem i wybrałem się na prezentację garnków firmy welmax. Na pewno nie są tanie, ale w domu przydadzą się na lata. Zasada jest prosta. Każdy kupuje takie garnki jakie mu są potrzebne. Dla mnie były potrzebne takie, które wytrzymają lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×