Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie hantle

jakie hantle dla dziewczyny?

Polecane posty

Gość jakie hantle

Witam zastanawiam sie nad kupnem hatli by nieco wzmocnic miesnie rąk ale nie nabrać bicepsów niczym Pudzian :) najlżejsze to chyba 1,5 ale wydaje mi sie ze nic mi to nie da. Moze ktoś doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minodues
Hej, zeby miec takie miesnie jak pudzian, hantle nie wystarcza. :):) Moim zdaniem kup sobie 1kg lub 0.5 kg. zalezy czy chcesz dodatkowe obciazenie podczas cwiczen kardio (sa odwazniki zawijane wokol nadgarstkow i nie musisz ich trymac)czy chcesz pakowackazdy miesien ososbno wtedy typowa hantelka. Wydaje mis ei , ze dla dziewczyny to tylko jakas zumba czy inne tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna8888888
4 kg powinny wystarczyc na dlugo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
1,5 kg to minimum, rób duzo powtórzeń bo to małe obciążenie, ja ćwicze z 3 i 5 kilowymi i nie mam mieśni jak pudzian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Skręcane, żeby dokładać obciążeń, bo po pierwsze różne mięśnie i ćwiczenia wymagają różnych ciężarów, a po drugie trzeba stopniowo zwiększać, inaczej ćwiczenia tracą sens. I nie ma sensu machać dużo z małym obciążeniem, ciężar powinien być taki, żebyś mogła zrobić10-12 powtórzeń, ostatnie z trudnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczyłam długi czas 1,5kg. I miałam ładnie wyrzeźbione ramiona. Teraz nawet nie mam sił parę razy nimi pomachać, bo długo nic nie robiłam i kupiłam 0,5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj hantli, szkoda kasy :) wypełnij butelki wodą i tym ćwicz. jak będziesz trenować regularnie, to sobie sprawisz hantle. a póki co nie wiadomo na ile zapału Ci wystarczy ;) wiem co mówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie handle dla dziewczyny?
oczywiście różowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatka
jak dla mnie to tylko 1.5 kilo, chyba że jest mniej ;) wydaje mi sie, ze na fitnessie były 0,5 .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pamiętam, że na fitnessie miałam 0,5. W domu używałam 1,5, ale szybko zrobiły się lekkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz możliwości nabrania bicepsów niczym Pudzian jeśli nie ćwiczysz codziennie całymi godzinami i nie jesz odżywek białkowych. Ja mam 15kg hantle - gryf, zakrętki i wymienne kółeczka. Sam gryf zapewne waży pół kilo. Mam kółeczka wagi 0,5kg, 1.5, 2,5 i 5kg - łącznie 15. Mogę stosować jak chcę i stopniowo zwiększać obciążenie. Obecnie macham 5kg. Cena o ile pamiętam 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vk2801
Myślę, że zestawik od 1 kg do 5 kg będzie wystarczający. 1 kg szybko przestanie wystarczać na wieksze partii mięśni, będzie mógł służyć do np. treningu przedramion. Zajrzyj sobie tutaj http://hellhound.pl/sprzet-fitness-do-silowni/hantle - masz spory wybór takich zestawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak można ćwiczyć tylko z 5 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o właśnie ayiris uprzedziłaś mnie. Też chciałam powiedzieć, że siatki sa cięższe i zapewne niejedna torebka damska. No sory ale 0,5 kg? Weźcie się dziewczyny nie oszukujcie, że ćwiczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ćwicząc z 0,5 kg nie da się zbudować mięśni. Mam w domu hantle ważące w sumie 6 kg i mam wrażenie, że są za lekkie, nawet nie mam zakwasów po treningu z nimi. Przymierzam się do zakupu 10 kilogramowych hantli z http://www.hop-sport.pl/product-pol-2441-Hantle-chromowane-2-x-10-kg-3-gratisy.html Myślę, że na początek będą dla mnie odpowiednie, później pewnie dokupię kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz zainwestować w hantle to najlepiej wybrać takie, gdzie możesz regulować obciążenie. Przede wszystkim po pewnym czasie hantle 0,5 czy 1 kg okażą się po prostu niewystarczające i trzeba będzie kupować kolejne :) Lepiej od razu kupić zestaw rozkręcanych hantli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0,5kg i 1kg to marnowanie pieniędzy. rece bardzo szybko się wzmacniają i nie ma sensu kupować takich maleństw na chwilę. jeśli planujesz dłuzej ćwiczyć to 1,5kg, 2kg będzie ok. najpierw bedą zakwasy ale bez zakwasów nie ma efektów. ręce szybko się zaadoptują. Dziewczyny wezcie pod uwagę że torba z zakupami waźy nie raz 5-8kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i tak te 1,5kg lub 2 kg to tylko na początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hantle powinny być dostatecznie ciężkie, żebyś była w stanie wykonać 8-12 powtórzeń ćwiczenia i ani jednego więcej. Polecam kupić takie, na których można regulować obciążenie odejmując lub dodając talerze. Ja mam hantle 15 kg, najlżejsze mają 1 kg (sam gryf). Korzystam z nich ja i mój chłopak, sama oszczędność. Dziewczyny, które podnoszą duże hantle, wcale nie mają dużych mięśni. Zyskanie sylwetki kulturystki wymaga długotrwałych, skomplikowanych treningów, restrykcyjnej diety wysokobiałkowej i nierzadko wspomagaczy. Jeśli będziesz podnosić duże hantle 3x w tyg, będziesz mieć szczupłe, ale kształtne ramiona i poprawisz sobie metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie, które Cię nie wykończą po 15 zgięciach ręki. Jeżeli ćwiczenia okażą się zbyt ciężkie to trzeba zacząć treningi od lekkich hantelek. Tutaj masz duży wybór hantli, może coś stąd wybierzesz: http://www.hop-sport.pl/hantle Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sztange 20 kg i cwicze na niej i zapewniam Cie ze nie mam miesni jak facet!!!!!!! :D Na dodatek jem duzo bialka. Faceci maja testosteron i ich miesnie moga sie rozrastac, kobietom to nie grozi no chyba ze sobie bedziesz wstrzykiwac tes stosteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynalam od 4kg na reke, teraz mam 10 na reke i musze dokupic bo za lekkie juz... 0,5-3kg to strata kasy,torebke masz ciezsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się z siebie śmieję, bo na electro.pl kupiłam sobie hantle i zamierzam jechać z koksem :D wcześniej siłownię omijałam szerokim okiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablooo5
Co prawda nie hantle, ale fajne gryfy i obciążenia znajdziesz w sklepie K-Sport, sam ostatnio kupowałem dl dziewczyny i była bardzo zadowolona. Możesz przejrzeć towar na ich stronce: https://www.k-sport.com.pl. Ogólnie jeśli to Twoje początki to nie ma sensu kupować bardzo cieżkiego i drogiego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×