Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kreweta1986

Jakie jest najbrzydsze miasto w Polsce?

Polecane posty

Gość Kreweta1986

Nie powiem, jestem wkurzona. Znalazłam tekst o rankingu wg którego do najbrzydszych miast kwalifikują mój Elbląg :///// http://tnij.org/eni8 A kto był np. w Warszawce, zaniedbanym Krakowie albo KAtowicach, to wie co powinno tam być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhgf
Najbrzydsze miasto to świetochłowice., a Rzeszowa nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Nie wiem, czy Łódź jest najpaskudniejsza w Polsce, bo tak znowu wielu miast nie widziałam (Toruń, Poznań, Kraków, Katowice, Chorzów, Wrocław, Sieradz, Kalisz, Nowy Targ, Gdańsk, Sanok, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków), ale wydaje mi się, że jest najbrzydsza z tych co widziałam (w Łodzi mieszkam cale życie prawie). Chociaż Śląsk też jest paskudny moim zdaniem (czyli z moich wizyt - Katowice i Chorzów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie polskie miasta są p
paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włocławek moim zdaniem
Włoscławek i Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdse
mieszkancy slaska sie z toba nie zgodza zapewne . SAm mieszkam na Slasku i Katowice czy Chorzow nie sa najbrzydszymi miastami . Bytom jest brzydszy . Ale przyjezdni czesto typuja katowice , bo przyjezdzajac na slask odwiedzaja tylko to miasto , wiec nie maja pojecia o innych . Mieszkancy Slaska doskonale wiedza ze Katowice nie sa najbrzydsze na Slasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreweta1986
a byliscie kiedys w Koszalnie? smród brud i ub óstwo.... ale nieeeeeeee, elbląg jest najbrzydszy :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ten
elbląg to wioska czym się tak burzysz :o ? i fakt brzydki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreweta1986
a ty skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci co uważają że Łódź jest brzydka to chyba byli w latach 80 -tych albo widzieli fotogragie nieaktualne.W Łodzi wszystko się zmieniło, dawne fabryki magnatów finansowych z "Ziemia Obiecana" są odrestaurowane na poziomie światowym .Elewacje oryginalne, dodane szklane ściany, deptaki, fontanny -manufaktura, galerie, lofty, ulica Piotrkowska gdzie takiego klimatu nigdzie w Polsce nie ma.Deptak na Piotrkowskiej żyje całą dobę.Festiwal Camerimage-- prestiżowy i największy na świecie festiwal filmowy poświęcony sztuce operatorów filmowych, Szkoła Filmowa, Festiwal Czterech Kultur.Piękne hotele , zabytkowe kamienice. Nowe osiedla wtapiające się klimatem w otoczenie. Luuuudzie, nie przesadzajcie.To że w Łodzi nie ma żadnej rzeki , nie przepływa -nie znaczy że jest brzydkie, jest inne, ma swój klimat . Jakby każde miasto było takie samo byłoby nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadasads
Szczecin - duża wiocha z tramwajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawia sie juz sztampowo w rankingach "najladniejszych" miasta typu krakow, a przeciez zadna zasluga tego miasta jest to, ze kiedys ktos postanowil przeniesc tam stolice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tre4
ogólnie miasta zachodniej Polski sa ładniejsze niz te ze wschodniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsgs
TA Bydgoszcz, nie TEN Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protkowa
W tym rankingu-obstawiam Łódź-jest paskudna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszów Mazowiecki
Najbrzydsze badziewie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tre4
gorzów wielkopolski , Legnica , Poznań, Gliwice , Wrocław . Piekne bogate miasta TAk , tak . W zachodniej Polsce tez sa brzydkie miasta , ale ponad 70 % brzydkich jest we wschodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podroznik_palcem_po_mapie
najbrzydsze ZDECYDOWANIE BIAŁOGARD! nie ma brzydszego a widzialem chyba wszystkie :/ nawet Łódź przy Białogardzie to Wersal :/ co do Elbląga to z robotniczej spelunki zmienia się w bardzo ładne, zadbane miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
tomaszow maz. zdecydowanie odrazajacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×