Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwww

Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w okresie dni płodnych.

Polecane posty

Gość wwwww

Mam 18 lat i spotykam się z facetem który ma już dziecko i kobiete. Stało się poniosło nas nie mieliśmy zabezpieczeń. Skończył we mnie. W internecie sprawdziłam sobie dni połodne wyszło tak: Największa szansa poczęcia: 13-6-2011 Kolejne maksimum: 11-7-2011 Data trzeciej szansy: 8-8-2011 Obecnie szanse są: bardzo duże, 14. dzień cyklu Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 30.05.2011 r, a stosunek odbyłam 11.06.2011 Piszę, bo chcę wiedzieć w ilu procentach jest możliwe, że będę w ciązy. Proszę nie wyśmiewajcie, nieoceniajcie mnie, bo wiem sama, że źle postąpiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ci to mamy wyliczyć?
po pierwsze kalkulatory netowe tylko mogą podpowiadać dni płodne i niepłodne gdyż tego nie wyliczysz. Aby wiedzieć czy była owulacja musisz obserwować swój organizm -mierzyć codziennie temperaturę i obserwować śluz. Reasumując -mogliście na 100% trafić ale mogło też się zdarzyć że owulacja się przesunęła (byłą wcześniej albo będzie dopiero). Ale tego nie można przewidzieć. Tak więc pół na pół -albo się udało albo nie. CZekaj do dnia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaaaa
Jak w dni płodne, i na dodatek bardzo nie chcesz dziecka, to proawdopodobieństwo jest ogromne, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola155
witam ja tez jestem w tej sytuacji .. mam faceta i spotykamy sie juz 9 miesiecy a od 3 miesiecy staramy sie o dziecko i zawsze kochamy sie w dni plodne albo przed ale po prawde mowiac dosc czesto... ja sie niezabezpieczam i cos nie mozemy trafic... jestem zla... wlasnie za 18 albo 19 mam dostac okres... ale od 2 tygodni zauwazylam ze mam bialawy sluz i tak dziwnie mnie rwie na dole ... moze sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
wczoraj zmierzyłam temperature miałam 37.2 ale myślę, że to za prędko na temperature. Dlaczego tak jest, że Ci którzy się starają o dziecko nie mogą mieć, a ludzie których poniosą emocje wpadają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byly okolice dni plodnych
to szanse sa 50% na 50%. Staraj sie nie myslec o ciazy(bo stres moze Ci opoznic okres) i zrob test w dniu spodziewanej @ jezeli ta nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ci to mamy wyliczyć?
temperaturę musisz mierzyć codziennie przez cały cykl. Jednorazowy pomiar jeszcze o niczym nie świadczy. Poza tym pomiary robi się w pochwie co rano o tej samej porze jeszcze przed wstaniem. Jeśli mierzyłaś inaczej to nie miało to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
Tak się stresuje, że jeszcze sobie uroje tą ciąże ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola155
a co na to ten facet mowilas mu ze mozesz zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
nic mu nie mówie.. Dopiero jak będę miała pewność.. Chce oszczędzić mu tego co ja teraz przeżywam. Mam kłamać? On jest z nią ze wzgględu na dziecko. Jest nieszczęśliwy. Laska tak mu życie marnuje, że to jest tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byly okolice dni plodnych
jezeli nie mierzysz temp. caly cykl to ta temp o niczym nie swiadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola155
ale powinien wiedziec......bo to jest tez jego sprawka powienien przezywac tak samo jak ty.. a nawet troszke bardziej bo on wrazie czego nie bedzie nosil brzuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
Tak bardzo mi na nim żależy, że nie chce żeby się martwił.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"On jest z nią ze wzgględu na dziecko. Jest nieszczęśliwy...." taaaaa oczywiście, każda tą samą śpiewkę ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
Znam go już 3 lata byłam z nim.. Pokłóciliśmy się, rozstaliśmy.. Poznał ją, wpadli. Słysze co mówi o niej o ich związku.. O tym jak ona się zachowuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byly okolice dni plodnych
ola555 ==> a mierzysz caly cykl temp?? Co do obiawow to nie doszukuj sie ich bo objawy na poczatku ciazy sa bardzo podobne do tych przed @ i mozesz sie tylko bardzo rozczarowac ze @ znow przyszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
Znam jego podejście do życia.. Najbardziej się boje, że będzie miał wyjebane na mnie i na dziecko.. i zostane sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
Dla mnie to, że jest młodszy nie jest jakąś abstrakcją. Znam szczęśliwą pare ona 32 lata a on 23.. A u mnie jest tak, że ja mam 18, a on 27..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola155
no wlasnie nie mierze temperatury i teraz jetem wlasnie zla przez to... ale jak przyjdzie @ to bede bardzo smutna... no ale coż bede starac sie dalej ale tym razem bede mierzyc temperature... najgorsze jest to ze kiedys balam sie ze nie bede mogla zajsc w ciaze i cos niestety moje przeczucia sie potwierdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola155
ja mam 25 on ma 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola155
no moj tez ma dziwne podejscie do zycia i tez czesto mowi ze ma na wszystko wyj...ne... ale jest kochany i na szczescie pracowity... a do tego kocham go nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byly okolice dni plodnych
wwww ===> to ze tobie zalezy nie znaczy ze jemu rowniez. Nie znam tego kolesia ale wiekszosc facetow ktorzy maja kochanke wciskaja jej bajeczke jacy to sa nieszczesliwi itd. mimo tego nie zostawia zony/partnerki i jest z nią np. zw na dzieci. Nie wiem ile on ma lat ale Ty jestes młodziutka i zastanow sie czy chcesz byc zawsze ta druga bo dla Ciebie moze byc to wielka milosc a dla niego tylko mila odskocznia od szarosci dnia codziennego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka:)
ola - ja też czekam na @ :) w sumie my się nie staramy specjalnie ale poszaleliśmy w tym miesiącu więc wiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
Ja zakochałam się na początku i chociaż się rozstalismy nadal go kochałam i pogłębiałam się w tym.. Cierpiałam, bo zakochałam się jako małolata. I do tej pory go kocham, a on to taki typek z pod ciemnej gwiazdy.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola155
no to prawda ... bo raz znalazlam sie podobnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
jak byly okolice dni plodnych >>>> zdaje sobie z tego sprawe, ze on mnie moze traktowac jako przedmiot dla zabawy.. Ona ma 21 lat o wiele starsza nie jest odemnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola155
no to helenka najgorsze wyczekiwanie na swiecie... nawet nie chce isc kupic sobie testu zeby nie byc smutna:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byly okolice dni plodnych
ola155 ==> Szkoda ze nie mierzysz bo ciezko stwierdzic cokolwiek na podstawie jednego pomiaru, a dlugo sie juz staracie? A kiedy mierzylas ta temp? bo 36,5st jak na 6 dni przed okresem jest dosc niska i moze wskazywac na brak owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola155
HELENKA...............ja okres mielam 15 maja starania zaczelam 25 maja potem 29 maja i jeszcze pare dni poznije... mam nieregularny cykl ale teraz cos mam @ co 35 dni to wychodzi na to ze @ powinnam dostac 18 albo 19 ... zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×