Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

com

Jakie kosmetyki stosujecie u Waszych dzieci?

Polecane posty

Pytanie jak w temacie. Potrzebuję czegoś o dobrym składzie, mocno nawilżającego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cetaphil Restoraderm - mój synek ma bardzo suchą skórę i ten balsam okazał się najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajeszce nie uzywambo dzieci nie mam, ale wiem, ze uzywac bede kosmetykow z rossmana (babydream) i hipp- te dwie firmy jako jedyne z drogeryjnych nie maja parafin i innych ekhm syfów ktorych chciałabym uniknąć. i na pewno wypruboję kosmetyki z pat&rub- uzywam kosmetykow dla doroslych i sa rewelacyjne. spreentowalam zestaw kuzynce-dla jej córki i jest zakochana- aczkolwiek tu cena jest juz wysoka. a emolientow - o ile beda potrzebne to te z balneum, a no i physiogel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak skóra była bardzo sucha to w Emolium a teraz myję go żelem Hipp ale akurat skóra jest w dobrym stanie na suchą skórę głowy polecam szampon Emolium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciana czytasz bloga Sroki? ;) też miałam taki plan ale kosmetyki z Rossmana i Hippa okazały się za słabe na potrzeby mojego synka ;) najlepsze jest szare mydło jeśli skóra jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burt's bees

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory używaliśmy Hippu, ale dziecko ma od pewnego czasu mocno wysuszoną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zaczynałam od Hippa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hippow i rossmanow uzywamy na sobie. moj facet uwielbia ten zel do mycia z rossa "bo pompke ma" zawsze bierzemy na urloptylko to- wszystko tym umyjesz:D no i oliwki- dla mnie sa bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za oliwkami nie przepadam bo wszystko brudzą - nawet jeśli na opakowaniu napisane jest, że tego nie robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama agataaa
Mój syn ma AZS i wyprobowalam na nim niezliczoną ilość emoliemtów. Cetaphil ponoć dobry, ale po nim syn miał bardziej podrażnioną skórę. Po emolium, oillatum i balneum nie było poprawy. W końcu trafiłam na Biodermę Atoderm PP. Rewelacja. Po kilku dniach twarz była idealna (a wygladala jak poparzona), zmiany na reszcie ciała (czyli nadgarstki, zgięcia łokci i kolan, brzuszek, szyja, plecy) też się stopniowo zmniejszały. Po niespełna miesiącu stosowania mogę ocenic poprawę na 90%. A wczesniej pomagaly tylko maści o kremy sterydowe. Ciężko było mi dostać te kosmetyki, zamowilam na allegro za 130zł z przesyłką (żel do kąpieli 500ml i balsam do smarowania 500ml).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Lipikar można stosować u niemowląt :) na stronie i na opakowaniu jest informacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ekologiczne, glownie lavera i eco cosmetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam przed porodem różne kosmetyki ale potem nastąpiła weryfikacja :) i tak: po porodzie używałam emolium bo noworodek ma bardzo suchą skórę, do tego balsam do ciała nivea taki duży z pompką na te najbardziej suche miejsca, do pupy kupiłam bepanthen ale potem używałam kremu nivea sos w białym opakowaniu, kupiłam też sudocrem ale przy pieluszkowym zapaleniu skóry tylko pogorszył sprawę, pomogła robiona maść natłuszczająca od lekarza, którą mała dostała na wysypkę na buzi. Na buzię używam kremu pharmaceris z filtrem 50. Teraz do kąpieli używam hipp (już nie ma potrzeby stosowania emolium) i to wszystko, więc w sumie 3 kosmetyki. Jak skończę hipp to spróbuję nivea do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam ekologicznych kosmetykow pat&rub. Świetnie sie u nad sprawdzają. Nie sa tanie ale bardzo wydajne no i sklad maja rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×