Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omnomnomnomnom

Jakie leki nosić/nosisz przy sobie?

Polecane posty

Gość omnomnomnomnom

Jakie leki nosisz przy sobie? (nazwy) Jakie leki wg ciebie powinno się nosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Zadnych,a po co cokolwiek nosic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Żadnych,a po co coklwiek z chemii nosic przy sobie??czemu to ma słuzyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnomnomnomnom
No np. jakby miewa się bó głowy (mam migreny) to się przydaje, albo od bólu gardłą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibuprom.....
często noszę w torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
przy niektórych chorobach ludzie nie ruszają się bez niezbędnych leków z domu, ale to przecież zależy od choroby, nie będziemy tu chyba robić listy? ja noszę leki przeciwbólowe i przeciwzapalne stale ze sobą, ale to dlatego, że muszę je brać często gdybym była zdrowa, to pewnie wrzuciłabym najwyżej tabletkę od bólu głowy na wszelki wypadek do torebki i tyle moi znajomi: koleżanka nosi specjalną strzykawkę z epinefryną przez większość roku - ma bardzo silne uczulenie na jad os i szerszeni kolega z pracy nosi coś na kaca, bo podobno nigdy nie wiadomo, gdzie zastanie go wieczór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffuuufffuuj
Tylko coś antyhistaminowego (mam alergię na niektóre środki czystości albo jakiś składnik w nich, i nieraz wystarczy, że dotknę źle spłukanego po umyciu przez sprzątaczkę kranu i mam paskudną, swędzącą pokrzywkę na dłoniach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze przy sobie zawsze: - alertec - bo od wszystkiego dostaje uczulenia :o - urinal - na drogi moczowe bo często mam zapalenia pęcherza - no-spe - - inne przeciwbólowe leki typu apap oprócz tego nosze przy sobie tabletki na włosy żeby je łykać codziennie np . silice czy bellise i inne witaminy :D tak moja torebka jest cała w lekach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest mieć przy sobie plaster samoprzylepny, a porą jesienną/zimową coś na nagłe zbicie gorączki jeżeli pracujemy daleko od domu. Reszta chyba niepotrzebna, zakładając że nie cierpicie na migrenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [zgłoś do usunięcia]1
Kondomy jest to lek który chroni przed Hifem i HCV i innymi. Kobiety przywożą z zagranicy różne świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko podczas miesięczki
noszę ze sobą No Spę i ewentualnie coś przeciwbólowego, bez tego nie funkcjonuję zimą na wyjazdach na narty, obowiązkowo jakieś tabletki do ssania na gardło, zażyte od razu chronia mnie przed infekcją gardła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćiemka
Ja noszę przy sobie sumigrę,apap,validol ,czasem concor cor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnjrtfugyjbrt
przeciwbólowe i na katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca919191
przeciwbólowe na głowe, na pecherz, sol fizjologiczna w ampulkach (soczewki), laremid, cos na gardlo, plastry, wegiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdlskaldkd
Apap- na ból glowy No-spe Aerius- lek przeciwalergiczny Ventolin- na ataki dusznosci Gripex no i plaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80tka
noszę w torebce rutinoscorbin - bo akurat zażywam ibuprom max - w razie czego, zwłaszcza jak mnie złapie okres poza domem np. w pracy a mam przebóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
A to sa juz uzaleznienia,nie nosi sie leków,zeby nie prowokowac dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 mialam
Foster i Berotec mam astme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
To wylecz astme i nie nos leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 mialam
astma jest nieuleczalna trepie glupi ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 mialam
a te leki MUSZE nosisz przy sobie bo jak mam atak to moge sie po rpsotu udusic. co za debile po swiecie chodza:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
40 mialam,ale prosze tu nie obrazac,nie ma nieuleczalnych chorób,sa tylko nieuleczalni ludzie sam widzisz po sobie,co za wulgarność,hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 mialam
dobrze ze wiesz lepiej od specjalistow co jest uleczalne a co nie. daj mi spokoj imbecylu. wulgarnosc? a jak mam reagowac na takie idiotyzmy? leki musze ze soba nosic kretynie i tyle !! lecze sie za granica i gdybym mogla sie wyleczyc to bym lekow ze soba nie nosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
40 mialam,i dalej obrazasz,nic do Ciebie nie dociera????a szkoda,a niby jacy specjalisci Ci nagadali takich głupot ze teraz z takim wulgaryzmem reagujesz??co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 mialam
nie wkurwiaj mnie debilu.zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
40 mialam i dalej obrazasz,no nie dziwie sie wcale ze masz astme,to nie ja ciebie wkurwiam,to Ty sam sie wkurwiasz i tyle,a zegnaj sie skoro odmawiasz w południe pacierz to sie zegnaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-tabsowa
zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, i żegnasz się ze wszystkimi lekami. Kiedyś nosiłam na bóle głowy, ale od kiedy nie łykam tabsów antykoncepcyjnych to mnie boli głowa tylko jak mega burza idzie, a nie codziennie jak kiedyś! Nie potrzebujemy 90% leków które zażywamy - to tylko REKLAMY NAM MÓWIĄ że potrzebujemy... www.ladycomp.pl - zdrowa antykoncepcja 99,7% skuteczności i 0% skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×