Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pomidorowa z ryżem

jakie łóżeczko dla niemowlaka polecacie?

Polecane posty

są kojce, są drewniane i wiele innych, ale... drewniane to niebezpieczne bo twarde a i nóżka sie może zakleszczyć, za to ma regulowaną wysokość \"podłogi\". kojce-bezpieczniejsze, ale trzeba sie schylać a poza tym zajmują dużo miejsca. jestem jeszcze nieobeznana w temacie, dlatego proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
był ten temat 2 dni temu :) cofnij się o kilka stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka****
WItam ja poleciłabym .... WŁASNE. Nasz 17 m-czny synek ma piękne, drewniane łóżeczko, w którym przesypia do północy. Potem jest "MAMA" i ląduje w naszym łóżku :) Jest taki kochany, że nie możemy mu tego odmówić :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam drewniane właśnie ze względu na regulowaną wysokość. Miałam cc i nie dałabym rady się schylać. Nie ma nic niebezpiecznego, jeśli zakłada się ochraniacze na szczebelki. Moja córka jest bardzo ruchliwa (5,5m-ca) i jeszcze nigdy nic sobie nie zrobiła. Poza tym tylko do takiego łóżeczka jest wybór materacy. Ja wybrałam Piankowo-kokosowy - jest średnio twardy i skóra dobrze oddycha. Cały piankowy jest moim zdaniem za miękki a kokosowy za twardy, ale to samemu trzeba podtykać i zdecydować. Fajne są też łóżeczka tzw. turystyczne, lekkie, po złożeniu malutkie, ale drogie i nie mają regulowanej wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka**** Ciekawa jestem jak sobie poradzisz z odzwyczajaniem póżniejszym maluszka! Przecież nie będzie chyba całe życie z Wami spał. Twoja rada raczej nie powinna być polecana dla dzieci po szóstym miesiącu,ponieważ pewne nawyki od tego miesiąca są już utrwalane i bardzo ciężko jest później cokolwiek zmieniać i to wtedy nie będzie wina dziecka a Twoja bo sama tak nauczyłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również mam łóżeczko dla córci drewniane ale nie ma regulowanej wysokości i też jest rewelacja! Co prawda parę lekkich upadków (nie groźnych oczywiściew)było w łóżeczku,mimo,że są ochraniacze ale córcia szybko \"załapała\"o co chodzi i jak ma się poruszać . Materac również piankowo-kokosowy! Dziecko moje ma prawie 8 miesięcy! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie szuflada po łóżeczkiem to rewelacja.Schowek na różne rzeczy.Tylko niewiem po co coś przysówać i zastawiać ją???Drewniane są wygodne,ja miałam jeszcze na 2 nóżkach kóleczka.Mogłam sobie śmiało odstawiać łóżeczko gdy coś za nie wpadło lub jak chciałam posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulaniaaa
Ja stawiam na tradycyjne drewniane - najsolidniejsze i dzieci w takich czują się najlepiej :) Ja kupiłam dla córy takie łóżeczko: http://mebledladziecka.com.pl/lozeczka-dla-niemowlat/28-elodie-plus-lozeczko-120x60.html Podoba Wam się? Dla mnie jest super, no i fajnie, że ma dodatkową półeczkę, bo szczerze mówiąc Mała niedługo będzie miała więcej rzeczy ode mnie i w końcu nie będzie gdzie tego upchnąć :) A Wasz pociechy jakie mają łóżeczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponikkk
podłącze sie pod temat.. mamy rozkminkę..podobaja nam sie takie łóżeczka http://wizaz.pl/Mama-z-klasa/I-rok-z-dzieckiem/Lozeczko-dla-dziecka/Lozeczka-i-kolyski/Drewex-lozeczko-Maly-mis na all;egro sa gotowe komplety juz ze wszystkim np tutaj http://allegro.pl/baby-raj-14el-posciel-haft-lozeczko-z-kokosem-i3204287998.html.. chcielismy wlasnie takie zakupic.. ale tu jest pytanie, czy dla dziecka lepsze sa łóżeczka calkowicie w szczebelkach (krotszy i dluzszy bok szczebelkowy) czy takie jak w linku powyzej (krotszy bok plyta meblowa z obrazkiem) tez sie sprawdza?? poradzcie prosze bo nie wiemy na jakie łóżeczko sie zdecydowac,..a i jaki materacyk polecacie do łóżeczka? bo juz sie pogubiłam w tych materacach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponikkk
bardzo ładne i praktyczne łóżeczko :) cena tez zadowalająca :) tylko czy dla malucha nie lepsze jest w pelni szczebelkowe? chodzi o to ze z kazdej strony moze obserwowac co sie dzieje.. gdzies tak słyszalam .. i chce sie upewnic ze tak jest.. bo nam osobiscie podobaja sie wlasnie lozeczka gdzie krotszy bok jest bardziej ozdobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1984
My zdecydowaliśmy się na łóżeczko turystyczne. Mamy model bardzo podobny do tego http://www.smykolandia.pl/index.php?p3104,lozeczko-turystyczne-arti-de-lux-plus-orange-green Jesteśmy zadowoleni. Dodatkowo zakupimy tapczanik, jak mała nieco podrośnie, a łóżeczko turystyczne będzie dla drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annakaaara
My mamy i drewniane tradycyjne i jak mała miała z 5 mis kupiliśmy turystyczne, żeby wygodnie z nią podróżować, w sensie żeby mogła gdzie spać wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy pierwszej córeczce mieliśmy drewniane jednak przy drugiej od razu zdecydowaliśmy się na turystyczne. Zmieniliśmy łóżeczko ponieważ gdy starsza córka gdy podrosła strasznie się obijała o szczebelki, pomimo zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tylu lat ludzie kupuja lzeczka dewniane i dzieci zyja.nie popdajcie w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na poczatku mialam turystyczne z podwieszeniem dla noworodka zaplacilam 800zł i zalowalam,niestabilne i materac bardzo twardy,ogolnie porazka.zmienilam na zwykle drewniane z ikei i jest ok,szczebelki nie sa niebezpieczne jesli zalozymy ochraniacz dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby popadacie w paranoje ,z dzieci robicie kaleki chuchajac i dmuchajac na te dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawde to nie wazne w czym spi dziecko tylko na czym :)) wiec wazniejszy jest materac a nie lozeczko ... :))) wiadomo ze jak ladne lozeczko to przyjemniejszy pokoik no ale ... :)) pozdrawiam www.krak-wit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jako przyszła mama polecam ci ta stronkę http://centrumniemowlece.pl ja z niej korzystam i piszą na niej jak wybrać właściwe łóżeczko dla maluszka i nie tylko bo jak czegoś nie wiem to szukam właśnie tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to łóżeczko http://lozeczka.com.pl/p/2013/11/lozeczko-turystyczne-baby-design-dream-wys0zl-24h-3696275567.jpg ma 2 poziomy regulacji. U dziadków ma drewniane i zawsze wraca okropnie posiniaczona (jest ruchliwa a przez sen też często się wierci i obija), dlatego z perspektywy czasu cieszę się ze wybrałam właśnie takie. Do wyboru tego a nie innego modelu przekonał mnie przebijak, który jest moim zdaniem super i łatwy do ewentualnego czyszczenia. Początkowo na dno dokładałam jeszcze odp przycięta płytę pod którą z jednej strony podkładałam zwinięty koc (dzięki temu wg zaleceń położnej dno było pod lekkim skosem, co zmniejsza ryzyko ulewania i zakrztuszenia się), teraz już daję sam materac. Tak naprawdę to materac jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my mamy turystyczne z regulacja wysokosci. Materac dokupilam solidny,bo w zestawie nie bylo. jestem zadowolona i polecam turystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800zl za lozeczko turystyczne? jezu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie używałabym łóżeczka turystycznego dla dziecka non stop. To jednak łóżeczko "turystyczne" do okazjonalnego stosowania. zainwestowałam w łóżeczko z funkcją tapczanika... teraz dla córci kupiłam takie tylko z elementami różu ;) synek ma biało zielone... jestem mega zadowolona. żałuję tylko że nie kupiłam większego 140x70 (moje ma 120x60 ale cóż... człowiek uczy się na błędach). synek ma 2,5 roczku i jest dosyć spory ale jak na razie spokojnie mieści się w swoim tapczaniku... http://mamaania.com.pl/pl/searchquery/zuzia/1/phot/5?url=zuzia Nie było też problemu z przeniesieniem go z łóżeczka do łóżka :) bo nie przenosiliśmy go :) ale tylko zdemontowaliśmy bok i założyliśmy barierkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecamy pościel dziecięca z naturalnych tkanin firmy Papillon > www.papillon-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×