Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfbhfgchgfvbhnbgjnhkg

jakie macie efekty po 3 miesiącach siłowni/fitnessu

Polecane posty

Gość dfbhfgchgfvbhnbgjnhkg

kupilam sobie karnet na siłownię/fitness na 3 miesiące bez ograniczeń będę chodzić jak najczęściej, wiadomo będe prowadziła dietę, ale rozsądną, nie jakieś 600 kcal na dobę bo juz mam dosyć swojego wyglądu i obiecywania "od jutra" Panie, które nad soba pracują co zauwazyłyście po 3 miesiącach? jest już jakiś efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbhfgchgfvbhnbgjnhkg
? proszę o poważne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbhfgchgfvbhnbgjnhkg
zajmij się swoimi problemami dobrze? jak masz jakies brednie pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbhfgchgfvbhnbgjnhkg
??? nikt nie ćwiczył 3 miesiace wszyscy wysiadacie po tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem coś wiem
Chodzę na aerobic w miarę regularnie od pół roku. W ciągu pierwszych 3 miesięacy zrzuciłam 2 kg, z tym, ze starałam sie też ograniczyć słodycze i nie jeść nic 20 godz. 20. Rewelacyjnego wpływu na wagę więc te ćwiczenia nie miały. Za to bardzo jestem zadowolona z poprawy kondycji i sprawnosci fizycznej. Skończyły się zadyszki przy wchodzeniu na schody czy podbieganiu do autobusu. W ogóle czuję się silniejsza i zwinniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ale ja muszę schudnąć 10 kilo i takie nieschodzenie z wagi mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bedziesz prowadzila rozsadna, zdrowa diete, trzy miesiace moga bardzo duzo dac. Ja np po zaczeciu na silownie przytylam - i nie chodzi o to, ze zwiekszyla mi sie masa, a cialo wygladalo szczuplej, po prostu przytylam chyba ponad 5 kg, moze mi apetyt podnioslo? Ale po jakims czasie, dalej chodzac na silownie, tym razem z dieta (zadna drastyczna, do 2000 kcal nawet) schudlam prawie 10 kg. Jeszcze drugie tyle mi brakuje do pelnego sukcesu, ale juz teraz wydaje mi sie, ze cialo ogolnie wyglada lepiej (mniej flakowato) niz 15 kg temu. Nie zaniedbuj typowych cwiczen silowych, miesnie pala tluszcz ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkieeeeeeeeeeeee
dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennaaaaaaaaa
2 kg wiecej na wadze po miesiacu cwiczen. Mysle jednak, ze to miesnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chateaulelau
Hej.. ja po miesiącu chodzenia na siłownię przytyłam 3 kg!:( chodzę na siłkę co drugi dzień i robię 1,5- 2h intensywnych ćwiczeń... mam nadzieje że waga zacznie wreszcie maleć a nie wzrastać... bo jem normalnie nie obżeram się więc mam nadzieję że to tylko przyrost tkanki mięśniowej.. pozdrawiam S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodząc na siłownię nie sugerujcie się tylko wagą, mierzcie sobie obwody np biodra, pas, uda. Bardzo często na początku waga rośnie, a mimo to spodnie robią się luźniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toammaraa
Ja teraz wykupiłam sobie taką kartę http://www.oksystem.pl/klienci/silverplus i muszę Wam powiedzieć, że dzięki niej mam zamiar chodzić na fitness regularnie, zwłaszcza że mam tylko miesiąc żeby zrzucić 5 kg, żeby jakoś wyglądać na plaży ;) Karnet jednak motywuje, nie tak jak zakup indywidualnych, poszczególnych zajęc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllejka23
No i jak sprawdza sie ten karnet ? Słyszałam o nim sporo , ze nie musisz wybierac tylko jednej aktywności, ale wybierasz takie miejsca, które Tobie odpowiadaja jak chociazby masaże, czy jaskinia solna... ? Chociaż ja na fitness też bym pochodziła. Wreszcie sie trzeba wziąć za sadełko.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
ja po 3 miesiącach miałam 3 kg więcej, strasznie mi się uda rozbudowały":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolnaka :))
schudlam 6 kg w 3 miesaice. moje cialo sie troszke zmienilo,np tylek ma ladny okragly krztalcik i miesnie na rekach fajne a brzusio nie ma juz oponki. plus kondycja duzo lpsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolnaka :))
KSZTALT :D:D MIALO BYC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkklejutka
No i u mnie właśnie czas wykupić jakiś karnet- bo jednak jak sie go ma to on bardziej motywuje, i czas zacząć chodzić na basen, siłownie, czy nawet tenis bo bardzo lubie. Jakis karnet polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolonaqka ;))
ja niepolece.mieszkam w uk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszzzka8
kkklejutka jesli chcesz indywidualnie wykupić karnet dla siebie, to uważam że powinnaś zwrócić uwagę na tą ofertę http://www.oksystem.pl/ myśle że spokojnie wybierzesz tutaj coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja chodzę na siłkę już od 3 miesięcy po 3 razy w tygodniu. Efekty są widoczne:) Dużo ćwiczę aerobowo i widać, że tłuszczyk ciągle się spala, a ciało robi się coraz bardziej wytrzymałe. Jedynym problemem jest to, że od dużej dawki biegania zaczeły mnie boleć stawy kolanowe;/ Ale od tygodnia kąpię się w soli bocheńskiej i na szczęście dolegliwości mijają.. Bo nie chciałabym rezygnować z treningów teraz, kiedy już jestem na dobrej drodze do zrzucenia tylu kg, ile chciałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaajka
U nas kiedyś był własnie system benefit, ale teraz pracodawca przeszedł na MultikarnetOK i przyznam, ze rzeczywiscie wreszcie zaczełam z tego korzystac, ale nie powiem ze jest to zawsze fitness, bo teraz dołozyłam do tego jeszcze jaskinie solną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudyjakpatyk
siłownia, fitness, aeroby, wszystko to w połączeniu z dietą dawało średnie efekty. Bieganie bez celu też nie przynosiło mi frajdy. Zacząłem grać w tenisa i to było to. Po pół roku 20 kg mniej. Obecnie nie robię tego dla zbicia wagi, obecnie gram bo lubię ale i tak jest już mnie mniej o 30 kg. Nie trzymam żadnej diety, mija już rok a teraz to nawet wyglądam jak z obozu, muszę przesadnie jeść aby nie zniknąć. Wystarczy 3 x w tygodniu po dwie godziny i efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiiika
kajjjka chyba sama musze wykupić taki karnet, bo ja z kolei bardzo chciałabym ćwiczyć, ale za nic w świecie nie mam takiej motywacji żeby zacząć chodzić do klubu fitness. A teraz jak bede miała karnet to te 2 razy w tygodniu spokojnie sobie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssomkla
Pisałyście o Multikarnecie OK, mam pytanie ile kosztuje taki karnet na miesiąc? czy to tez jest uzależnione od tego na jakie ćwiczenia bedzie się chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghgfh
ja już po 2 tyg widzę efekt zajęcia aerobowe w grupie, plus 3 razy w tyg godzina ćwiczeń (rowerek i orbitrek, mega szybko, mega wycisk) ciało napięte, cellulit mniejszy nie umiem się doczekać aż miną 2 miesiące, to bedzie widok.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebillliankowska
Ja w ramach własnie wspomnianego MultikarnetuOK wybrałam Vacu/Body Space. No zobaczymy co z tego bedzie, na razie jestem po 2 wejściach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegfgdre
Hej, ja chodzę na siłownię 5-6 razy w tygodniu po godzince i jestem po miesiącu ćwiczeń. Z dietą nie liczę specjalnie kalorii ale nie jem cukru, słodyczy, pieczywa, ziemniaków, makaronu, ryżu białego i tłustego mięsa. Ograniczam się do nabiału chudego, chudego mięsa, warzyw, kaszy ( wszystko gotowane/na parze, ewentualnie pieczone lub grillowane na specjalnej patelni) więc zero tłuszczu. Przy takim jedzeniu ciężko jest tak na prawdę zjeść dziennie 1000 kcal bo na prawdę syty obiad to jakieś 300 (jak człowiek zrezygnuje z ziemniaków i tłustych kotletów, na rzecz zdrowego posiłku, to objętościowo je tyle samo, ale takie danie potrafi mieć 3x mniej kalorii) a chodzisz najedzona. Do tego raz na dwa dni ćwiczenia typu HIIT(to jest taki specjalny program ćwiczenia) - jak zaczniesz chodzić na siłkę, to każdy instruktor powie ci, o co w nich chodzi i jak się je wykonuje. Efekty - już po miesiącu są - w moim wypadku piorunujące (z rozmiaru 42 na 38), ale mam jeszcze drugie tyle do schudnięcia, więc działam dalej. No i najważniejsza sprawa to samopoczucie. Jeśli masz siedzącą pracę, to taki trening dodaje mnóstwo energii na cały dzień, lepsze samopoczucie i humor. Ciało staje się jędrniejsze i właściwie możesz być pewna, że te efekty będą czy za miesiąc, dwa czy za rok - ale możesz być pewna, że będziesz mega zadowolona. 10kg to jeszcze nic, ja mam do zrzucenia 20 i daję rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuram
Po 3 miesiącach 5kg więcej:/ Trochę mnie to rozczarowało, ale wszyscy mówią mi, że schudłam więc to może mięśnie ;) Poza tym czuję, że mam więcej siły zwłaszcza w rękach (kiedyś nie byłam w stanie zrobić ani jednaj damskiej pompki, a teraz robię już sporo zwykłych). Nie dam się wadze dręczyć i zastąpię ją metrem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy miesiace silowni dokladnie 15 tyg minus 16 kg 90% cellulitu zniklnelo super kondycja ,ale cwicze silowo bardzo duzo nie tylko cardio czy aeroby mam trenera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×