Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mańka30

Jakie macie parapety w domu?

Polecane posty

Gość Mańka30

Witam Mam pytanie jakie macie parapety w domu? Ja w 2 pokojach mam takie stare białe i niewiem jak je zmienic,czy na nie można płytki nałożyc czy odmalowac? W 2 pozostałych pokojach i kuchni nie mam parapetu i zastanawiam się nad plastikowymi.Ile takie parapety kosztują? Trwałe są? A może inne polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z białego marmuru
na połysk, robione u kamieniarza.koszt jednego standartowego to 350 zł . co mogę powiedzieć? mnie się podobają znajomi tez się pytaja, łatwe w utrzymaniu, nie załuje. palstkiowe na pewno sa sporo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka30
Niewiem co zrobic z tymi starymi białymi? Odmalowac? Strasznie mi się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z białego marmuru
hm ja bym połozyła nowe. bo z kafelkami to może nie wyjsc za ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z białego marmuru
ewentualnie okleina, ale to doraźne rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblozyc drewnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka30
A jak sprawdzają się plastikowe parapety? Ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda0ww
ja tez mam takie stare biale parabety,i tez cos musze z nimi zrobic ale to jak okna bede wymieniala to by od razu parapety wymienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka30
Ja mam plastikowe okna,ale parapety straszne( jeszcze po pierwszych właścicielach domu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma i uprzedzenie
Ja mam plastikowe i jestem zadowolona. Latwe w utrzymaniu i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whtrh
a ja, gdybym bardziej uważała na chemii w szkole, nigdy nie kupiłabym marmuru do domu. No ale nie uważałam i teraz się męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whtrh dlaczego
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka24S
Dlaczego się męczysz? A ile kosztują plastikowe? Tak mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam granitowe,rewelacja.Nie odbarwiają się,nie obijają.Nawet jak woda z kwiatka się wyleje to nic się nie stanie.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoratorka
Ja mam granitowe są rewelacyjne, aokna brązowe, drewniane. Granit świetnie pasuje nawe do plastikowych, białych okien. ja u kamieniarza płaciłam jakoś 250-380 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SA JESZCZE TAKIE NAKLADKI NA PARAPET(W ROZNYCH KOLORACH I ROZMIARACH).popytaj w marketach budowlanych.nie jest to dorgie,a efekt jest ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam biale marmurowe - są ok, ale drogie niestety. A szybka odnowa starych to np. okleina - ogólnie taka okleina to fajna sprawa na szybkie i tanie odnowienie czegoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiuniaSS
Te nakładki na parapety to ciekawy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Ta się złożyło,że w każdym pomieszczeniu mam inny parapet i na żaden nie narzekam, jednakowo sie brudzą, kurzą i każdy wygląda ładnie po przetarciu. 1. Okleina na lastriko - jest chyba z 10 lat, porządnie przylkejona, nic z nią się nie dzieje. 2. Plastikowy, zainstalowany w ramach promocji przy wymianie okna. Nie można, zwłaszcza w części środkowej, stawiać zbyt ciężkich doniczek, bo się wygina. 3. Wykafelkowany w kuchni 4.Stare lastriko w sypialni, zastawione doniczkami, za gęstą firanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granitowy,długość 160 cm to koszt ok,150 zł.W życiu nie kupiłabym plastiku za wyższą cenę.Teraz mam w planie wymianę okien i pozostanę przy granitach.Można se kwiatów poustawiać ile się tylko zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam marmur
I jest b. ladny, nic sie z nim nie dzieje zlego (o co cho z tym uważaniem na chemii???).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz....co
nie polecam bialego marmuru...masakra totalna nie postawisz kwiatka bo musisz uwazac zeby sie nie odbarwil od doniczki zeby woda nie ciekla zeby to zeby tamto najlepiej nic na nich nie stawiac z czyszeniem tez nie fajnie bo na jednym od tego specjalnego preparatu do czyszczenia powierzchnia sie zrobila chropowata jakby cos go wyzarlo...poprostu totalna masakra a mialo byc tak pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam z granitu.4 parapety,każdy po ok.1,50 cm kosztowały 720 zł u kamieniarza.Tak,jak ktoś tu pisał nawet woda z kwiatków niestraszna i bardzo estetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia35
z granitu są super:-)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lut
A ja w ogole nie mam parapetow :-((( Mieszkam w USA i tu w wiekszosci domow nie ma parapetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo jak to w ogóle nie ma
wnęki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie
w 2 pokojach lastriko (o zgrozo:O) w 1 pokoju coś jakby marmur w kuchni taki jak blat kuchenny (z płyty meblowej jakiejś) ale już niedługo wymiana na dębowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba należy wspólczuć jakości \"marmuru\". Moje biale parapety marmurowe mają już jakieś 3 czy 4 lata i wyglądają jak nowe :) kwiaty mam caly czas na oknie, nie raz się zdaża że podlewając je porozlewam wodę i nie wytrę dokladnie, myję różnymi rzeczami, zależy kiedy co mam pod ręką i jak narazie są jak nowe, nic się z nimi nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×