Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie mleko krowie dla roczniaka moze byc z biedronki czy musi byc firmowe

Polecane posty

Gość gość

I jaki procent jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roczniakowi nie podaje sie mleka krowiego tylko mleko modyfikowane. Dlaczego chcesz podawac krowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronkowe też jest markowe. Mleko świeże produkuje Mlekovita. Możesz spróbować podać, ale awaryjnie i na pewno nie wolno ci podać mleka uht. Z tego co pamiętam, ja nie podawałam zwykłego mleka w tym wieku, ale właśnie mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję z kauflanda. Jak skończył 10 miesięcy już pił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleko to mleko, zazwyczaj różni się tylko ceną. Ja jak miałam 3 miesiące to mama karmiła mnie takim z woreczka, mojego brata też i żyjemy więc te teksty o niepodawaniu to jakieś nieporozumienie napędzające sprzedaż tego syfu w proszku. Przeczytajcie skład co tam jest napisane. SYF, SYF, SYF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje głównie z biedronki albo Plątnicę w butelce zawsze 2% bo mój syn innego nie lubi ,z tym że jak miał rok to pił jeszcze modyfikowane . Wczoraj kupiłam łowicz niby dobra data a młody się napił i powiedział że kwaśne ,myślałam że zmyśla a to mleko w lodówce przez noc zrobiło się maślaną a biedry nigdy nie nie nacięłam ,w kartonie nie kupuje wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gastrolog mojego dziecka kazała nam przejśc na mleko krowie 3,2 %. Ja kupowałam łaciate, a musieliśmy zmienić na zwykłe ze względu na wit D , bo córka nie mogłą pić mleka z ta wit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko uht nie ma prawie żadnych wartosci to biała woda. Jeśli chcesz podawać dziecku krowie to takie świeże tylko delikatnie pasteryzowane. Z krótką datą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×