Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie mleko

Polecane posty

Gość gość

Ja mam nietolerancje laktozy, syn nie wiem co ale rozdraznienie go dopada po zjedzeniu jogurtu, loda itp produktow, alergii na mleko krowie nie mamy potwierdzonej badaniem bo alergia nie wyszla, z racji ze syn jest dzieckiem na ktore alergie dzialaja nawet na uklad nerwowy przy kolejnym dziecku zdecydowalam sie na Bebilon pepti, cora w wieku 2 tygodni dostala kolek, plesniawek i pojawily sie zielone kupy. Jedni mowia ze zielone kupy sa od pepti inni ze od candidy i nie wiem juz sama. Cora ma potwierdzona candida albicans wzrost obfity. Nie wiem co teraz robic, Candide leczymy,w buzce wygojone jest, jelita jeszcze nie .....wiem ze przez grzyba powstaja alergie bo syn tez mial zielone kupki ale olane przez lekarza. Nie chce wprowadzac np mleka HA bo obawiam sie alergi na bialko Myslalam o Hipp HA ale i o Bebilonie sojowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_1988
Mój synek tez miał zielone kupki ale na mleku Nan Pro. Jak się szybko dowiedziałam jest to po prostu efekt za dużej dawki żelaza w mleku. Zmieniłam mu mleko na Bebiko i problem znikl. Zostalismy z tym mlekiem aż do konca 3-go roku zycia i nie bylo juz żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko też miało zieloną kupę po pepti- jak nigdy. Dobrze, nie musiała jednak pić tego mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawa z żelazem to raczej nie jest,zresztą to najłatwiejsza odpowiedź :D moja przy niedoborze żelaza we krwi również miała zielone kupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_1988
Pisze tylko jak bylo w naszym przypadku. Wszystkowiedząca nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej córce wszystkie dolegliwosci brzuszkowe przeszły po Hipp Bio Combiotik :) jak ręką odjął :) zasugerowałam się opiniami w necie i udało się,wcześniej piła wychwalany przez pediatrów enfamil H.A ale zielone rzadkie śmierdzace kupy to byla norma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×