Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirek______

jakie oświetlenie do domu

Polecane posty

Gość mirek______

Hej! Zmierzam ku końcowi z gruntownym remontu domu (uff) i pozostały mi już tylko kosmetyczne poprawki. Obecnie zastanawiam się nad wyborem oświetlenia i zawęziło się to do dwóch produktów: https://www.e-kupiec.com.pl/oprawka-tango-led-do-puszki-60-skoff-biala-ciepla-tango-ww.html lub https://www.e-kupiec.com.pl/oprawa-skoff-tango-led-do-puszki-60-skoff-biale-zimne-tango-w.html Nie wiem jednak, która barwa światła będzie lepsza. Dodam, że mam kremowe ściany. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doonky
nie wiem czy wiesz, ale do tej pory dostępne były tylko dwa kolory LEDów zimna i cepła teraz masz w OBI nowość barwę neutralną, fajna do tworzenia oświetlenia w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doonky
nie wiem czy wiesz, ale do tej pory dostępne były tylko dwa kolory LEDów zimna i cepła teraz masz w OBI nowość barwę neutralną, fajna do tworzenia oświetlenia w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisssa
Polecam taśmy oświetleniowe.nie dość że bardzo fajnie to wygląda to jeszcze bardzo dobrze oświetla. sama takie mam, tez kupiłam w OBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doonky
o coś takiego też by mi się przydało do sypialni, a jakiej firmy masz te taśmy? o jakiego producenta pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowalismy oświetlenie z firmy http://karel2.com.pl/ . Bardzo nam zależało na dobrej i nie drogiej instalacji i tu własnie taką znalezlismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaPE
A czy taka taśma led ma sens, jeśli planuję zamontować umywalkę z baterią Silla z wodospadowym strumieniem? Tak, żeby go jakoś podświetlić, żeby robiło to mega wrażenie? Jak to można zrobić? Ktoś coś mi podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czembka
ja widziałam takie ledy podwieszane pod szafki w kuchni z activ jeta to jest chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuha
do mieszkania moim zdaniem najlepsze będzie oświetlenie ledowe, sama kupiłam ostatnio ledy activ jeta, mają bardzo korzystną naturalną barwę światła, więc w mieszkaniu dobrze to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LED Ledowi nie równy, jak już decydujecie się na takie oświetlenie to lepiej wybierać droższe źródło światła. Nie da się kupić dobrej, taniej żarówki, warto tutaj na activejet postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari32
LEDy są coraz popularniejsze. Głównie ze względu na to, iż są przyjaźniejsze dla oczu, a także bliżej im do naturalnego światła, którego tak bardzo potrzebujemy :) Jeśli chodzi o lampy typu LED, to już dawno temu w takie zainwestowałam, nie żałuję, zwłaszcza jesienią, kiedy coraz szybciej robi się mrok. Polecam zajrzeć do sklepu A-T, mają bardzo bogatą ofertę oświetlenia LED i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratyska
ja jakiś czas temu wymieniłam wszytskie zaróki na ledy activ jeta, zauważyłam, że rachunki mi się obniżyły, no i ledy są bardziej funkcjonalne bo są bardziej wytrzymałe i dają lepsze swiatło, dlatego warto rozważyć czy nie lepiej je zmienić w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużą ofertę taśm led znajdziesz też w sklepie http://230volt.pl/. Ja tam kupowałam i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z dobrych, promocyjnych cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświetlenie to wg mnie jeden z tych elementów aranżacji, które jest najbardziej zaniedbywany, będąc jednocześnie jednym z najistotniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, to właśnie dzięki odpowiedniemu oświetleniu nadaje się wnętrzu dobry klimat. Taśmy LED są wprost idealne, żeby taki klimat uzyskać. Swoje kupowałam na stronie http://www.elektryk.pl/. Mają bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybulska
dobre oświetlenie w mieszkaniu to podstawa, ja mam w całym mieszkaniu ledy i tasiemki ledowe też mam, wszystko to kupowałam w markecie budowlanym, zadecydowaliśmy, że kupimy oświetlenie activ jeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto zastanowić się nad ledami. Jest to duża oszczędność w skali roku. Wejdź np. na www.aurorats.pl i popatrz co pasowałoby do Twoich wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
u mnie to samo w mieszkaniu wymieniłam wszystkie żarówki na ledy, kupiłam w markecie budowlanym ledy activ jeta, mają fajną naturalną barwę światła, wyglądają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rynku jest tyle różnych propozycji oświetlenia że ciężko wybrać. Ja przy remoncie sypialni korzystałam z porad zawartych w internecie, można poszukać i coś na pewno się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
ja przy wyborze oświetlenia nie korzystałam z żadnych porad, po prostu poszłam do marketu budowlanego i kupiłam ledy activ jeta, sprawdzają się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuska
ja też mam ledy activ jeta o naturalnej barwie światła super sprawdzają się w mieszkaniu, warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwart
żarówki ledowe są super rozwiązniem ponieważ są dużo bardziej funkcjonalne i bardziej wytrzymałe, więc nie zużywają się tak szybko jak zwykłe żarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
ważne aby były oszczędne a ledy takie są, sporo zaoszczędzisz przy zastosowaniu ich w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaKot
Może oprócz standardowego oświetlenia, warto zainwestować w oświetlenie boczne, tzn. na przykład kupić lampy stojące, nie zawsze potrzebujemy mocnego światła, dlatego taka lampy się przydadzą, proszę przeczytać http://meblesowala.pl/boczne-oswietlenie-w-mieszkaniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×