Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natasza711

Jakie polecacie skuteczne sposoby na odchudzanie?

Polecane posty

Hejka, zamierzam \"lekko\" zmniejszyc moje wymiary i mam prosbe, podajcie sposoby ktore Wam pomogly, jakies diety i cwiczenia itp Wiem ze dziala MM-kolezanka na niej schudla, ale moze macie jeszcze jakies inne sposoby-podrzuccie cos ;-). Z gory dziekuje! Moze to bedzie taki przewodnik w pigulce- bo w gaszczu tych wszystkich topikow bardzo trudno jest cos znalesc konkretnego. Jezeli pomozecie to moze sie nam uda zrobic taka \"pigule\" ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie rzadnych sprawdzonych sposbow? chociazby slawetna MZ? Mnie osobiscie kiedys pomogla dieta 1000 kcal, a ostatnio czytalam o diecie wodnej, gdzie wypija sie 8 litrow wody dziennie... - ale takiej ilosci wody to chyba nie jestem w stanie wypic. Pomozcie! HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segda
ja po grypie zoladkowej schudlam 5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy SB to jest oparta na indeksie glikemicznym? cos na ten temat wiem bo Montigac jest na nim oparty. Dzieki za rade ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segda
jasne:) tak tylko zazartowalam sobie:) rzeczywiscie tyle schudlam ale nie jadlam praktycznie nic wiec jednak wylacznie wydaje mi sie ograniczenie jedzenia jezeli chcesz schudnac cos moze dac plus wykluczenie weglowodanow z diety typu slodkosci kasze maki chleby itd itd ale to TY juz pewnie sama doskonale wiesz:) zycze powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze nie ma diety doskonalej, to co jest dobre dla jednago drugiemu nie pomoze, albo nawet zaszkodzi dieta Zp, zdrowy styl zycia (czyt. odzywiania) ruch, to wg. mnie najrozsadniejsze wyjscie :) ale to tylko moje zdanie, sa osoby ktore przyjely jakas diete jako styl zycia (SB, MM, Nielaczenia, Zgodna z gr.krwii) schudly i utrzymuja wage wydaje mi sie, ze w tej kwestii opinie moze byc tyle ile osob sie wypowie i kazdy moze miec racje :) napewno diety krotkoterminowe (cud) - to droga do nikad a wlasciwie do jojo - przynajmniej w wiekszosci przypadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze wiem SEGDA, tyko wiesz jak to jest- w terorii jestem bardzo dobra, gorzej z praktyka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cherry_ - zgadzam sie z Toba, mnie wlasnie nawiedzil efekt jo-jo, bylo 65 a jest ( o zgrozo!!!) 80 !!! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli odpowiada ci zdrowy styl zycia, bez konkretnej diety z wykluczeniem niektorych produktow, wprowadzenie warzyw, owocow, duuuzej ilosci wody mineralnej i ruch to zapraszam na topic na ktorym ja jestem :) \"schudnac i polubic siebie...7-8kg.. ktos dolacza? \" - oczywiscie te 7/8 to takie umowne, mozesz miec inny cel ale doroge do niego taka sama jak np.ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poison84
ja też uważam, że nie ma diety doskonałej. Stosowałam słynna dietę SB. Faktycznie działa ale bardzo dobrze działa po niej efekt jojo / + 10 kg w 2 miechy po zakończeniu diety. Teraz daję radę sobie sama. Podstawą są pomidory. Stram się jeść dwa zwykłe posiłki dziennie unikając chleba wszelkiej postaci, ewentualnie skuszę się na tzw krążki ryżowe Rise Cakes ( 2 na dzień max) + normalny obiad, z tym, że wolno jem i dokładnie przeżuwam ( śmiesznie to zabrzmiało ;)) jeżeli nachodzą mnie zachcianki to jem pomidory albo piję sok z pomidorów "FORTUNA sok z pomidorów 100 %" do tego siłownia kiedy tylko mam czas, przynajmniej 1,5 h treningu cardio. to działa, bo przez 2 tyg schudłam 3 kg. a nie odczuwam głodu i walka z pokusami jest nie zbyt trudna. będę informowac o dalszych efektach. Powodzenia zaczynającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonuśka
ale pierdolisz!!! jesteś chba jedyną osoba która doświadczyła jojo po SB. Pewnie rzuciłaś się na żarcie(pieczywo, makarony, ziemniaki i słodycze) jakl świnia. Ja nie potrafiłam schudnąć latami, zawsze wszystkie kilosy wracały z nawiązką. Dopier po SB waże znów 55 kg i mimo że nie przestrzegam już jej restykcyjnie nie tyje, a skłonności do jojo mam i to jakie. Nie pisz głupot ze SB->jojo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poison84
nie mam ochoty się z Tobą kłócić. Może Tobie pomogła ta dieta(bardzo dobrze), mi akurat na krótko. Pamiętaj, że nie każdy reaguje tak samo na diety (pewnie dlatego jest ich tak wiele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszaTybetu
Polecam RAW dietę, pomaga też pozbyć się celluitu i wielu problemów zdrowotnych, kilogramy spadają bardzo szybko. Efekty jakie uzyskałam na tej diecie przerosły moje oczekiwania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne,trochę męczące
Więcej białka,mniej węglowodanów,duzo od rana i waga spada. Ważne-ostatni posiłek przed 17 ,pozniej dużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerdanka
Ja polecam terapię biorezonansem. Bo naprawdę działa. Jest niedroga, a efekty są widoczne. Działa od razu :) Tutaj porządnie ją wykonują terapia-odchudzanie-gliwice.pl Mi szczególnie pomogła na walkę z apetytem na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna234
Moja historia jest taka, że chciałam schudnąć po ciąży. Mąż wynalazł mi w necie platformę wibracyjną Power Board ( www.casada.pl/Products/33/Power-board) i na niej ćwiczę już od dwóch miesięcy. Działa! A najlepsze, że wcale nie trzeba się jakoś natrudzić przy ćwiczeniach. Wystarczy stanąć na platformie żeby wibracje dotarły do wszystkich mięśni, można też dołożyć ćwiczenia i wtedy bardziej są stymulowane konkretne partie mięśni. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
mi pomogło dieta+ ruch. dietę zamawiam na Oryginalnych Przepisach poza tym codziennie rower i siłownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieqq
1000 kalorii? Proszę Was, na dłuższą metę to trochę masakra. Ogranicz tłuszcze, to po pierwsze. Ogranicz się do zdrowego minimum tłuszczy zawierających jedynie zdrowe tłuszcze. Dużo węglowodanów płynących z owoców. Fruktoza to najlepszy cukier ever, a każda komórka Twojego ciała ciągnie paliwo z węgli właśnie... co więc, jeśli je odetniesz? Pij dużo wody - możesz dodać dla smaku cytrynkę, ogórka, pomarańczę :) Ja oprócz tego ćwiczę - raz w tygodniu wychodze na mega długą wyprawę z kijkami do nordic walkingu, 2 x w tygodniu aeroby i raz takie bardziej silowe ćwiczenia. Piję też wodę z miodem na czczo i zieloną kawę islaverde w koktajlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej owoców, i bez smażonego mięsa. No i odłóż słodycze. A jak już mięso to gotowany kurczak i troche więcej ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Skończyłam niedawno odchudzanie z jagodami Acai i powiem, że waga nie wraca. Stoi :) Stanęło na tym, że z 89 kg zrobiło się 68 i to w 3 miesiące. Wyglądam jak swoja młodsza siostra ;)) Te jagody co ja stosowałam to mi poleciła koleżanka, żeby kupić przez portal www.ultimateslimming.pl . I faktycznie zamówiłam stąd, kosztowało to około 100 zł za 1,5 miesięczną porcję. Te jagody są super wydajne, bo to proszek zmielony do kilku mikronów, przez co ma większą powierzchnię aktywną niż inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzielona
Mój sposób okazał się bardzo prosty.Była to ograniczenie spożywanych kalorii i dodatkowo Foreverslim.Nic więcej nie musiałam robić to wystarczyło abym w krótkim czasie pozbyła się całej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diete powinien ulozyc dietetyk, jezeli cie nie stac to przynajmniej popytaj na jakims forum dla sportowcow, np.sfd.pl tam maja dietetykow,ktorzy moga doradzic cos, jezeli chcesz tylko zejsc z wagi, albo jezeli chcesz nabyc miesni, itp. ogolnie dieta to jest odzywianie sie, cokolwiek by to nie bylo, piszac: zaczne diete, powinno sie pisac: zmieniam diete ;) ja musialam ograniczyc tluszcze, ale zas wegle sa mi potrzebne (chocby po to by glowa nie bolala ;) ), mam sporo ruchu,wiec co 3 dni cwicze sobie tylko pare pozycji jogi, tak dla rozluznienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam diete, zwyczajnie sama sobie zaplanowałam. Wspomagam się tabletkami Slimcea. Powodują one uczucie sytości dlatego utrzymanie diety nie jest w ogóle trudne. Pomagają mi one w znacznie szybszym tempie spalać nagromadzony tłuszcz. Są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romelia40
Dietetyk to dobry sposób na odchudzanie. Ja mam alergie pokarmową i to mnie zmusilo do skorzystania z porad pani Moniki Górzyńskiej http://mgorzynska.pl/. Cieszę sie, ze tak sie stalo. Bez niej na pewno efekty nie bylby takie fajne. 8 kg poszlo w niepamiec i wgl lepiej sie zaczelam czuc. Zmiana diety bardzo duzo potrafi dac czlowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×